PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مشاهده صفحه سفید پس از عملیات

sepehri2010
May 13th, 2011, 13:17
با سلام

پس از انجام عملیاتهای زیر صفحه سفید نمایش داده می شود در حالیکه قبلا درست کار می کرده است : (سیستم لایسنس دار 4.4.2 می باشد )

1- پس از پاسخ به تیکتها صفحه سفید نمایش داده می شود و به لیست تیکتها بر نمی گردد، البته در سیستم پاسخ داده شده ثبت می شود .

2- هنگام اتمام سفارش و زدن دکمه ارسال سفارش بجای نمایش صورتحساب یک صفحه سفید نمایش داده می شود به آدرس
/cart.php?a=checkout
البته این مورد هم صورتحساب در سیستم ثبت می گردد ولی کاربر متوجه نمی شود که صورتحساب ثبت شده و مجددا سفارش می دهد .
و در بخش pending orders ستون Payment Status بجای Incomplete گزینه No Invoice Due درج می گردد . این مورد را نیز چگونه برطرف نمایم

لطفا راهنمایی فرمایید

Ahmad110
May 13th, 2011, 13:27
اگه دسترسی به روت سرور دارید ، مقدار متغییر php memory_limit رو در php.ini افزایش دهید .

Pooldar
May 13th, 2011, 13:55
برای منم این مشکل چندین بار اتفاق افتاده که معمولا به فایل زبان فارسیش مربوط میشه وقتی زبان رو اینگلیش میکنید کار میکنه؟؟
البته من ورژن برنامه رو هم عوض کردم

sepehri2010
May 13th, 2011, 14:38
در بخش pending orders ستون Payment Status بجای Incomplete گزینه No Invoice Due درج می گردد . این مورد را نیز چگونه برطرف نمایم

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

با سلام
مشکل از فارسی ساز بود ، مورد حل شد - با تشکر از دوستان

xman
May 15th, 2011, 16:10
من هم زماني كه فايل اس كيو ال مربوط به فارسي سازي ايميل ارسالي براي كاربران رو ايمپورت كردم اين مشكل پيش اوومده بود
به احتمال زياد شما هم از اين فايل استفاده كردين و اين مشكل پيش اوومده ، اگه اينطور باشه تغييرات رو بر گردونين به حالت اول درست ميشه