PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش نصب ماژول زرین پال بر روی whmcs

ronaldo0571
May 13th, 2011, 00:25
با سلام

درمورد نصب ماژول زرین پال چند تا سوال داشتم

1- ماژول soap زرین پال رو آپلود میکنم و به قسمت مدیریت whmcs میرم و بعد قسمت payment getways میرم و یک صفحه سفید باز میشه.

این مشکل از چیه؟

2- ماژول رو دقیقا در کجا آپلود کنم

با تشکر

mohsen1
May 28th, 2011, 22:14
با سلام

درمورد نصب ماژول زرین پال چند تا سوال داشتم

1- ماژول soap زرین پال رو آپلود میکنم و به قسمت مدیریت whmcs میرم و بعد قسمت payment getways میرم و یک صفحه سفید باز میشه.

این مشکل از چیه؟

2- ماژول رو دقیقا در کجا آپلود کنم

با تشکر

ماژول رو در فولدری که whmcs نصبه بریز.
بعد اکسترکتش کن.

اگه مراحل درست باشه باید آخرین مورد در payment gateway برا زرین پال باشه.

بهتون توصیه میکنم از سیستم های اصلی بانک استفاده کنید چند روز پیش خبری تو اینترنت خوندم درباره کلاهبرداری سایت زرین پال به ریسکش نمی ارزه

خیلی عذر می خوام ولی حرف مفت نزنید لطفا !

m-mehdipoor
June 28th, 2011, 03:23
من واقعا از سایت زرین پال راضیم !
هیچ چیزی نشده که بگن و عمل نکنن...
بالا آوردن این مطلب هم واسه کاری بود که مسئولین محترم این سایت برای من کردن و یک زمان به شدت پول نیاز داشتم و بهشون تیکت دادم قبل از 4 روزی که وعده داده بودن به من پول دادن ، در صورتی که خیلی راحت می تونستن بگن باید صبر کنید 4 روز بشه !
انصافا آدم های درستی هستن...
من که خیلی راضیم و انشاالله به زودی به درگاه های بین المللی که به گفته ی خودشون اول وب مانی و بعد درگاه های معتبر تر مثل پی پال هست ، وصل بشن
از ایده های جالبشون خوشم میاد....

irmpmn
July 23rd, 2011, 20:39
معلوم میشه پس شما وبگردی نمیکنید ولگردی میکنید . تا .... در جهانست .... در نماند
چه کلاه برداری کرده ؟ کسی قبول داره این مساله رو ؟
من دارم استفاده میکنم و مشکلی پیش نیومده

AmirHosein
July 23rd, 2011, 21:24
چه کلاه برداری کرده ؟ کسی قبول داره این مساله رو ؟
من دارم استفاده میکنم و مشکلی پیش نیومده
یه شایعه بیشتر نبود سایت سبد خرید گفت که اطلاعات کاربرا رو سرقت میکنه! به خاطر چیچی! ولی عملا تا این لحظه هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و میتونید ببینید همه راضی هستن!
شیطنت سایت سبد خرید هم به خاطر انتشار ماژول پرداخت آنلاین رایگان زرین پال بود!

m3hdi
July 23rd, 2011, 22:10
متاسفانه ایرانی ها همیشه دوست دارن یه بار خلاف کنن ببینن چیزی میشه یا نه ؟!
شما هر جایه دنیا خلاف قوانین عمل کنی باهات برخورد میشه (تو ایران کمتر) زرین پال هم استثنا نیست
بسیاری از افراد اومدن واسه کارهای غیر قانونی (وی ... ...) از زرین پال استفاده کردند که خوب ...
زرین پال در این زمینه خدمات خوبی را تا به امروز ارائه کرده و کاربران خودش رو داره ، کلاه برداری هم در حد شایعه س

mayaco
July 23rd, 2011, 22:38
در انجمن جستجو میکردید آموزش کامل هست که توسط خود آقای امیری ارائه داده شده

seeto
November 14th, 2011, 05:03
آقا جون ماه هیچ موقت پشت ابر نمی مونه
خطاب به سایت""mizbani.co :puke!
زرین پال حساب شونرو بلوکه کرد دستشونم درد نکنه اگر امصال آقای امیری در زرین پال و جاهای دیگه جواب کلاه بردارای رو با اعمال قانون ندند که امصال ما که تجربه زیادی توی کار نت ندارن رو زنده زنده قورت میدن درسته با تمام مخلفات
زرین پال (با اینکه به زرر/زرین پال هم هست با مسدود کردن حساب کلاه بردار هایی مثل سایت هاست شما وموجودی های که در آینده از طرف شما به حسابتون در زرین پال واریز میشدرو از دست میدند)باز با این حال بی توجه به ارزش مادی مشتری که شما باشین با شکایت خریداران واصبات مجرمیت شما حسابتون رو مصدود میکنند.
طرف امده هاست رسلر فروخته به اسم رسلر با 500گیگ فزا که بعد از چندروز سرویس مشتری که پول چند ماه رم جلو گرفتیدبا 1/5گیگ اطلاعات روش سوسپند کرده و گفته شما از سرویس زیاد استفاده کردید و یک هسته سی پی یو سوخته . |:
یا پول طراحی یک سایت رو با هاست2گیگ 100.000تومن گرفته و عکس صفحه اول سایترو با اچ تی ام ال بالا آورده و به مشتری""
و""
کلی چیز دیگه که همه با مدرک ثابت میشه و شده :
مشکل اینه که جایی نیست که آدم کلاه برداریای اینترنتیرو بتونه مطرح کنه و امکانات اثباتش هم فراهم باشه و یا قانون خاصی در ضمینه کلاه برداری نت نیست;
من خودم درگاه زرین پال گرفتم مشکلیم نداشتم.

lived
March 26th, 2012, 03:18
من هم مدتی است از زرین پال استفاده میکنم و مشکلی باهاشون نداشتم و فقط درصدی که این وسط میگیرن توی مبالغ بالا خیلی به چشم میاد و اگر به یک درصد کاهش میدادن خیلی بهتر بود
الان خیلی از بچه ها دارن جذب سایت تک پرداخت میشن
منم دارم ازشون درگام میگیرم تست کنم
میگن کارش از زرین پال هم بهتره
باید تستشون کنیم

vps238
March 26th, 2012, 12:17
زرین پال کارش درسته>:d

m_hdi
April 5th, 2012, 01:39
اولا در مورد سوال دوست عزیز
برای نصب برنامه کافی است تمامی فایلها را در شاخه های مورد نظر مشخص شده قرار داده و پس از آپلود فایلها از بخش مدیریت اقدام به تنظیم ماژول نمائید. برای تنظیم ماژول کافی است مرچنت کد دریافت شده از زرین پال را وارد کرده و همچنین واحد پول مورد استفاده در سایت خود را انتخاب کنید.
در مورد زرین پال یکی از بهترین و کار راه انداز ترین پرداخت انلاین میباشد
از زمان قبل از پرداخت اینترنتی بانکها بوده و هیچ گونه مشکلی هم نداشته کسانی هم که حرف مفت منظور از مفت یعنی بدون دلیل و مدرک میزنند دو منظور بیش ندارن یا کلابردار بودند و توسط سیستم شناسایی و حسابشون مسدود شده یا کارهای غیر قانونی کردند مثل بخت ازمایی و گلدکویست و غیره

shafiee
December 7th, 2012, 12:40
سلام خدمت دوستان عزیز
من ماژول زرین پال رو نصب کردم و تنظیمات رو به راحتی انجام دادم ولی وقتی مشتری برای پرداخت اقدام میکنه و وارد سایت زرین پال میشه مینویسه :
تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

میخواستم بدونم آیا تنظیمات خاصی رو باید داخل whmcs انجام بدم ؟
ممنون

m-mehdipoor
December 7th, 2012, 12:55
سلام خدمت دوستان عزیز
من ماژول زرین پال رو نصب کردم و تنظیمات رو به راحتی انجام دادم ولی وقتی مشتری برای پرداخت اقدام میکنه و وارد سایت زرین پال میشه مینویسه :

ممنون
آی پی اصلی سرور با آی پی اشتراکی اکثرا فرق می کنه
از آزمایشگاه زرین پال کد تست آی پی را بگیرید و در سایتتون بریزید و ای پی اصلی رو به سرور بدید
احتمالا مشکلتان از همین مورد است

persianwebserver
December 12th, 2012, 22:26
سلام
ین آی دی رو اد کنید
id:persianwebserver

internet
January 17th, 2013, 02:07
سلام
ین آی دی رو اد کنید
id:persianwebserver

دوستان مراقب این شخص باشید چون اطلاعات شخصی شما رو در این فروم منتشر می کنه و بر علیه شما شهادت به دروغ شهادت می ده پس مراقب این فرد باشید

sceptered
March 16th, 2013, 12:02
سلام خدمت دوستان عزیز

ممنون

من هم آی پی رو درست ست کردم و هم تنظیمات رو. ولی ارور زیر رو میده
تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-3

lolaraha
April 26th, 2013, 18:17
دوستان من کد مرچند رو هم وارد کردم و گزینه ذخیره رو زدم.

الان باید چی کار کنم آیا؟

کسی میتونه کمک کنه؟