PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل ایجاد پرداخت آنلاین در whmcs

Pooldar
May 12th, 2011, 16:08
سلام
میخواستم بدونم مراحل فعال کردن خرید آنلاین چی هست البته بجر مال زرین پال
مثلا واسه بانک ملت چیکار باید بکنیم؟

faranetwork
May 12th, 2011, 16:10
باید ماژول رو خریداری کنید

Pooldar
May 12th, 2011, 16:20
باید ماژول رو خریداری کنید

یعنی با خرید یه ماژول مشکل حل میشه؟
کارهایه مربوط به بانک چی؟

IranianServer
May 12th, 2011, 17:59
ماژول را می خرید.
با بانک قرارداد می بندید

liandata
May 12th, 2011, 19:43
برای قرارداد با بانک هم باید در مرحله اول یه شرکتی چیزی داشته باشی :دی وگرنه نمیدن
البته تا اونجایی که من اطلاع دارم

Ahmad110
May 12th, 2011, 20:11
برای قرارداد با بانک هم باید در مرحله اول یه شرکتی چیزی داشته باشی :دی وگرنه نمیدن
البته تا اونجایی که من اطلاع دارم

بانك پارسيان ، پاسارگاد و سامان به شخص حقيقي هم پنل ميدن .

m3hdi
May 12th, 2011, 20:14
بانك پارسان ، پاسارگاد و سامان به شخص حقيقي هم پنل ميدن .
مطمئنید ؟
تا جایی که من اطلاع دارم باید شرکت ثبت شده باشه و یا جواز کسب داشته باشیم

Ahmad110
May 12th, 2011, 20:15
مطمئنید ؟

بله . من خودم از بانك پارسيان و پاسارگاد دروازه پرداخت آنلاين دارم

liandata
May 12th, 2011, 20:48
واقعا ؟
چه مدارکی میخواستن ؟

m3hdi
May 12th, 2011, 20:56
بعید می دونم ..
دوستنون که گفتن شک کردم و به سایت بانک پارسیان رفتم
PDF ای که گذاشته بودم مدارکی مثل اساس نامه شرکت ، در خواست افرادی که حق امضا دارند رو می خواست ..
لینک
(http://pec.ir/Forms/News/ArticleViewer.aspx?ArticleId=18&ArticleType=1&Priority=5&ShowType=Desc)

liandata
May 12th, 2011, 21:08
بعید می دونم ..
دوستنون که گفتن شک کردم و به سایت بانک پارسیان رفتم
PDF ای که گذاشته بودم مدارکی کثل اساس نامه شرکت ، در خواست افرادی که حق امضا دارند رو می خواست ..
لینک
(http://pec.ir/Forms/News/ArticleViewer.aspx?ArticleId=18&ArticleType=1&Priority=5&ShowType=Desc)
منم به همین دلیل گفتم نمیشه
اما دوستمون میگه من دارم نمیدونم چجوریه
اگه خودشون پاسخ بدن ممنون میشیم

Ahmad110
May 12th, 2011, 21:25
منم به همین دلیل گفتم نمیشه
اما دوستمون میگه من دارم نمیدونم چجوریه
اگه خودشون پاسخ بدن ممنون میشیم

خب مداركي كه براي شخص حقيقي درخواست كردند رو ارائه كردم . بانك پاسارگاد براي تضمين 2 ميليون تومان سفته ميگيره و بانك پارسيان 1 ميليون تومان . البته بنده جواز كسب هم دارم .

sales data
May 12th, 2011, 22:16
بانک سامان مدارک نمیخواد ماژول هم توسط تیم برنامه نویسی دیتا ارقام (http://Dataargham.com) نوشته شده . خیلی هم راحت میگیرند
موفق باشید
خب مداركي كه براي شخص حقيقي درخواست كردند رو ارائه كردم . بانك پاسارگاد براي تضمين 2 ميليون تومان سفته ميگيره و بانك پارسيان 1 ميليون تومان . البته بنده جواز كسب هم دارم .

m3hdi
May 12th, 2011, 22:21
فکر می کنم ایشون به دلیل داشتن جواز کسب موفق به دریافت دروازه پرداخت شدند

Ahmad110
May 12th, 2011, 22:22
بانک سامان مدارک نمیخواد ماژول هم توسط تیم برنامه نویسی دیتا ارقام (http://Dataargham.com) نوشته شده . خیلی هم راحت میگیرند
موفق باشید

بانك سامان براي تراكنشها كارمزد ميگيره اما پارسيان و پاسارگاد كارمزد نميگيرن . در ضمن زياد هم به مدارك حساس نيستن ، من به هيچكدومشون كپي اجاره نامه يا سند مالكيت ملك رو ندادم . بهتره با خود شركتهاي پرداخت الكترونيك صحبت كنيد .

IranianServer
May 13th, 2011, 00:10
ما خودمون از بانک پارسیان + پاسارگاد گرفتیم بدون هیچ ثبت و جواز و غیره ، خیلی هم راحت.
الان هم داریم بصورت شخی حقیقی از بانک ملت دریافت می کنیم (ما رو به عنوان برنامه نویس میشناسن ، خودشون تماس گرفتن گفتن بهت میدیدم :d )
بانک اقتصاد نوین هم به اشخصاص میده !

پ.ن : ماژول تمام بانک ها برای whmcs موجود می باشد.

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

موفق باشید

دوست من ! ممکنه حرف های بی سند نزنید !! بانک سامان فقط . فقط به اشخاص حقوقی درگاه میده !
لطفاً اول تحقیق کنید بعد پست بدید.
با تشکر

atilnic
May 13th, 2011, 00:57
ما خودمون از بانک پارسیان + پاسارگاد گرفتیم بدون هیچ ثبت و جواز و غیره ، خیلی هم راحت.
الان هم داریم بصورت شخی حقیقی از بانک ملت دریافت می کنیم (ما رو به عنوان برنامه نویس میشناسن ، خودشون تماس گرفتن گفتن بهت میدیدم :d )
بانک اقتصاد نوین هم به اشخصاص میده !

پ.ن : ماژول تمام بانک ها برای whmcs موجود می باشد.

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

دوست من ! ممکنه حرف های بی سند نزنید !! بانک سامان فقط . فقط به اشخاص حقوقی درگاه میده !
لطفاً اول تحقیق کنید بعد پست بدید.
با تشکر
سلام

جناب هزینه را گرفتید بعد ماژول را دیر دادید بعد هم کلا نه تلفن و نه ایمیل و نه ... جواب نمیدید
به نظر شما کسای دیگه از شما ماژول می خرن؟

mamali
May 13th, 2011, 20:12
سلام
اتفاقا قبلا دوستان هم به بنده گفتن که نیازی به مدارک نیست ولی پس از مراجعه به بانکهای ملت و پارسیان با صحبت دوستان تناقص زیاد داشت
با اینکه آشنا هم توی هر دوبانک داریم
یا جواز کسب میخوان یا اسناد ثبت شرکت
با بانکهای ملت و پارسیان کار کنی بهتره
چون همونطوری که عرض کردن کارمزد نمیگیرن
موفق باشید

irmpmn
October 7th, 2011, 22:45
سلام جناب هزینه را گرفتید بعد ماژول را دیر دادید بعد هم کلا نه تلفن و نه ایمیل و نه ... جواب نمیدید به نظر شما کسای دیگه از شما ماژول می خرن؟ بله ایشون سر همه رو کلاه گذاشته از جمله من...