PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در network وی پی اس

hajvahid
May 11th, 2011, 02:10
سلام و وقت بخیر . من یه سرور دارم که روش اوپن وی زد نصب کردم . روی این سرور واسه مدیریت وی پی اس ها سلوس وی ام هم نصبه . کلا 3 وی پی اس واسه کارای شخصیم روی این سرور دارم . یکی از اونا دبیان هست که با استفاده از یکی از آموزشای همین سایت ریموت دسکتاپ رو روش فعال کردم . چند روز پیش نیاز شد که ری استارت بکنمش . بعد از ری استارت دیگه نمی تونم با پوتی یا وی ان سی بهش کانکت بشم . وی پی اس هم بوت شده و آنلاین هست (سلوس وی ام). از طریق یکی از دستورای اوپن وی زد وارد ترمینالش شدم و به همه چی دسترسی دارم . اما مشکل ظاهرا یه چیز هست . این وی پی اس انگار وارد شبکه نیست و اینترنت نداره . چون نه میشه پینگ کرد و نه میشه آپدیت و ... . به نظر میاد واسه همین هم نمیشه بهش کانکت شد . حالا اساتید میشه راهنمایی کنن چه جوری می تونم این مشکل رو رفع کنم؟ پیشاپیش ممنون

ehsansystem
May 14th, 2011, 15:39
این یه جورایی فنی شد باید چند سوال ازت کنم --- فعلا چیزی دقیق نمیشه گفت
09163991251

mamali5
May 14th, 2011, 16:53
یه نگاه بندازین ببینین کارت شبکه تو وی پی اس هست یا نه

hajvahid
May 15th, 2011, 01:16
سلام و وقت بخیر . ممنون از شما دو عزیزی که پاسخ دادید .

فردا با شما تماس میگیرم آقا احسان

اما مملی گرامی . جالبه که اصلا هیچ نتورکی انگار قابل شناسایی نیست . چون دو دستور ifconfig و netstat -nr هیچ خروجی نداشت!!!