PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ساخت و اعلام تمام فاکتورهای پرداخت نشده در سیستم whmcs

Warez-Host.IR
May 10th, 2011, 12:36
با سلام
در سیستم whmcs یک مشکلی داریم
اون هم اینکه , مثلاً در تاریخ 12/05/2011 حدود 6 نفر از مشتریان باید سرویس های خودشون را تمدید کنند ولی تنها یک فاکتور پرداخت نشده برای آن تاریخ ایجاد شده , توسط سیستم
یا روزهای دیگه هم به همین صورت هست
یا 14 هم حدود 5 نفر باید تمدید کنند ولی سیستم یک فاکتور برای یکی از مشتری ها به عنوان پرداخت نشده ایجاد کرده

دوستان اگر راه حل یا گزینه ای هست که باید فعال کنیم که در هر روز تمام فاکتورهای پرداخت نشده را ایجاد کنه ممنون میشم راهنمایی کننند

با تشکر

EXXXIR
May 10th, 2011, 14:24
سلام

کرون جابتون فعال هست که هر روز کار کنه؟ اگر اون تنظیم نباشه فاکتورها ایجاد نمیشن.

Warez-Host.IR
May 10th, 2011, 16:34
سلام
CronJob تنظیم هست
ولی متاسفانه هر روز همه فاکتورهایی که در اون روز زمان سررسیدشون هست را فعال نمی کنم
فعلاً دستی همه را فعال کردن تا ببینم مشکل از کدام قسمت هست

EXXXIR
May 10th, 2011, 16:52
سلام
CronJob تنظیم هست
ولی متاسفانه هر روز همه فاکتورهایی که در اون روز زمان سررسیدشون هست را فعال نمی کنم
فعلاً دستی همه را فعال کردن تا ببینم مشکل از کدام قسمت هست

اگر مشکلی نبوده در کرون جاب و هر روز داره درست کار میکنه پس از دو قسمت امکانش هست باشه:

یکی اینکه تنظیمات زمانی شما برای ساخت فاکتور درست نیست از قسمت منوی تنظیمات > تنظیمات اتوماسیون بررسی کنید که تاریخ های ایجاد فاکتور، سررسید و اطلاعیه ها به چه صورت تنظیم شده.

بررسی کنید آیا نوع محصول که مشتری داره به صورت دوره ای تنظیم شده چرخه پرداختش یا نه

Warez-Host.IR
May 10th, 2011, 17:20
یکی اینکه تنظیمات زمانی شما برای ساخت فاکتور درست نیست از قسمت منوی تنظیمات > تنظیمات اتوماسیون بررسی کنید که تاریخ های ایجاد فاکتور، سررسید و اطلاعیه ها به چه صورت تنظیم شده.
سلام
تشکر از توضیحاتت
میشه مقداری دقیق تر توضیح بدی که کدام گذینه ها باید فعال باشه و کدام نباید فعال باشه

بررسی کنید آیا نوع محصول که مشتری داره به صورت دوره ای تنظیم شده چرخه پرداختش یا نه
بله اکثر کاربران ما پنل vds1 را خرید کردند که برای بعضی ها فاکتور در زمان مناسب یعنی چند روز قبل از اتمام سرویس صادر میشه و بعضی ها هم کلاً صادر نمیشه

موفق باشی

EXXXIR
May 10th, 2011, 19:08
توی قسمت اتوماسیون تنظیماتی هست که شاید درست تنظیم نیست:

از منوی تنظیمات > تنظیمات اتوماسیون: (به خاطر فارسی سازمون، فارسی هست ولی ترتیب همینه)
این صفحه قسمت باکس دومش مربوط به تنظیمات زمانی صورتحسابتون هست

ساختن فاکتور تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ سررسید پرداخت فاکتورها ایجاد شوند را وارد نمایید (تنظیمات پیشرفته)
ایمیل های اطلاع دهنده پرداخت برای فعال کردن ارسال اطلاعیه ها و یادآوری های پرداخت فاکتور این قسمت را تیک بزنید
اطلاعیه فاکتور پرداخت نشده تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ سررسید فاکتور یادآوری ارسال شود، را وارد کنید (0 برای غیرفعال کردن)
اولین اطلاعیه تاخیر تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، اولین یادآوری ارسال شود، را وارد کنید (0 برای غیرفعال کردن)
دومین اطلاعیه تاخیر تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، دومین یادآوری ارسال شود، را وارد کنید (0 برای غیرفعال کردن)
سومین اطلاعیه تاخیر تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، سومین یادآوری (آخرین) ارسال شود، را وارد کنید (0 برای غیرفعال کردن)
افزودن جریمه تاخیر پرداخت تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید پرداخت مبلغ دیرکرد اضافه شود را وارد نمایید

مثلا من برای مشتریای خودم این تنظیمات کردم: (فیلدها به ترتیب هستند)
14
تیک داشته باشه
7
1
3
5
0

اگر این مواردم تقریبا درست بود مشکل باید از جای دیگه بررسی کنید

Warez-Host.IR
May 11th, 2011, 10:43
سلام
تشکر از شما
تنظیمات را مطابق گفته شما انجام داد
تست کنم اطلاع میدم

موفق باشید

mkh8586
June 13th, 2012, 00:52
میشه یه عکس از بخش تنظیمات بگیرید ؟:77:

yassale
July 21st, 2012, 10:52
ممنونم از دوست عزيزمون EXXXIR (http://www.webhostingtalk.ir/member/16347/) كه خيلي خوب راهنمايي كردن اما به نظر من شما مجدد برگرديد به همون كرون جابز

تنظيمات اون روي هر دقيقه تنظيم كنيد و در command يه متني وارد كنيد به نظر من مشكلتون حل ميشه ;;)