PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک متخصص در زمینه سرور ها و مجازی سازی

unknownlive2
May 9th, 2011, 15:12
سلام دوستان خوب
من توی یک شرکت نرم افزاری در شهر اصفهان فعالیت می کنم در قالب طرح ها و ایده های که دارم به شرکت پیشنهاد راه اندازی یک Cloud Server را دادم هرچند قرار بود شرکت یک Data Center را خارج از ایران راه اندازی کند اما این قضیه موکول شد به 3 ماه سوم سال تا بررسی شود.قرار بر این بود ما با یک شرکت قرار داد همکاری در زمینه شبکه ببندیم که من پیشنهاد ایجاد بخشی مبنی بر شبکه و مدیریت این بخش در خود شرکت را دادم زیرا بچه های برنامه نویس در امور کار خود نیازمند متخصص شبکه هستند فعلا می خواهیم برای سرویس هامون سرور بر مبنای Cloud بزاریم و اون رو مدیریت کنیم دوستانی که توانای کار با تکنیک های زیر را دارن با ایمیلی که می زارم با من در تماس باشن و البته در شهر اصفهان هستند.
راه اندازی یک سرور و پیکر بندی ان
راه اندازی سرور مجازی و مدیریت
کار کردن با سرور های لینوکس و یکی از مجازی سازی های برتر مانند Vmware,Zen,OpenVZ
کار کردن با سرورهای ویندوز و اشنایی با Hyper V

البته دسته اول که لینوکس هست برامون مهم تر است و در بخش لینوکس توانایی کار کردن بر مبنای سیستم عامل های Cloud البته اگر فردی باشد که مدیریت تنها بکند نیز مشکلی نیست زیرا سرور را سفارش و در خواست پیکر بندی بر مبنای Cloud را می دهیم

لطفا دوستان با ایمیل unknownlive@live.com و شماره تماس 09313147548 با من در تماس باشن خوشجال می شم بتونیم همکاری داشته باشیم.راستی سامان هستم گفتم خواستین زنگ بزنین.