PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراحی قالب whmcs

---
May 6th, 2011, 21:26
سلام مجرب و با هزینه ای معقول اعلام آمادگی کنه

با احترام

parsibox
May 6th, 2011, 23:20
هر قالب با دیزاین خفن ۲۴۰ تومن
قیمت بالاس ولی کار خیلی با کیفیتع
سر قیمت جونه نمیخوام بزنم.
پس اگه با قیمتی که
گفتم مشکلی نداشتی با من تماس بگیر

---
May 6th, 2011, 23:27
اسکرین شات دمو نمونه طراحی چیزی ندارید ؟

HematYar
May 6th, 2011, 23:28
در خدمتیم .

parsibox
May 6th, 2011, 23:31
قالبی که هنوز سفارش ندادی چیشا اسکرین شات بزاریم؟

021teh
May 6th, 2011, 23:33
یکی بود از سایت

iacbook

یه همچین چیزی بود

---
May 7th, 2011, 01:14
قالبی که هنوز سفارش ندادی چیشا اسکرین شات بزاریم؟

منظورم نمونه کار قبلی بود اگر دارید لطفا ایمیل کنید یا اینجا بگذارید یه نگاهی بندازم

ممنون

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

یکی بود از سایت

iacbook

یه همچین چیزی بود
بله ایشون می خواست یکی به ما عنوان عیدی بده البته اسمم تو قرعه کشی در اومده بودو :دی رفته نمی دونم کجاست

جناب همتیار قیمت ها رو ایمیل بزنید . ایمیل من رو هم که دارید

parsibox
May 7th, 2011, 01:15
ایمیلتا بده برات ایمیل کنم
پیغام خصوصی نداری؟

EXXXIR
May 7th, 2011, 01:16
در صورت تمایل با قیمت مناسب براتون میزنیم.

طرح مد نظر و امکاناتی که می خواین ارسال کنید تا قیمت پیشنهادی براتون ارسال کنم.
گسترش دهندگان وب ونون - صفحه اصلی پورتال (http://client.venon.ir/)

---
May 7th, 2011, 01:27
در صورت تمایل با قیمت مناسب براتون میزنیم.

طرح مد نظر و امکاناتی که می خواین ارسال کنید تا قیمت پیشنهادی براتون ارسال کنم.
گسترش دهندگان وب ونون - صفحه اصلی پورتال (http://client.venon.ir/)

نمونه کار لطفا

amirHoseein
May 7th, 2011, 01:52
نمونه کارهاتون رو هم برای من ارسال کنید

Pczero
May 7th, 2011, 02:11
نمونه کارهاتون رو هم برای من ارسال کنید

iacbook
May 7th, 2011, 02:38
منظورم نمونه کار قبلی بود اگر دارید لطفا ایمیل کنید یا اینجا بگذارید یه نگاهی بندازم

ممنون

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

بله ایشون می خواست یکی به ما عنوان عیدی بده البته اسمم تو قرعه کشی در اومده بودو :دی رفته نمی دونم کجاست

جناب همتیار قیمت ها رو ایمیل بزنید . ایمیل من رو هم که دارید
درود
می بخشید چند وقتی کلاً نبودم الان هم خیلی اتفاقی تو wht اومدم و تاپیک رو دیدم ، در حال جابجایی دفتر بودیم و از اینطرف کارهامون هم بعد از عید بخاطر چندتا پروژه خاص! خیلی خیلی فشرده شده بود که وقت کم آوردیم و تعدادی از دوستانی که طرح عیدی قرار بود تحویل بگیرند رو نشد بهشون قالب رو بدیم که از این بابت پوزش میخوام...
در صورتیکه نیاز به یک طرح سفارشی داشته باشید میتونیم با در نظر گرفتن طرح عیدی 50 درصد تخفیف بدیم خدمتتون و یا طرح عیدی رو در این هفته رایگان تحویل میدیم خدمت دوستان ( البته طرح عیدی اختصاصی نیست و در حد هدیه و یک طرح رایگان هست ;) )

اگر مایل به دریافت هر کدام از طرح ها بودید پیام خصوصی بدید در خدمتتون هستیم.

ارادتمند
کامدین میرزایی

---
May 7th, 2011, 02:56
درود
می بخشید چند وقتی کلاً نبودم الان هم خیلی اتفاقی تو wht اومدم و تاپیک رو دیدم ، در حال جابجایی دفتر بودیم و از اینطرف کارهامون هم بعد از عید بخاطر چندتا پروژه خاص! خیلی خیلی فشرده شده بود که وقت کم آوردیم و تعدادی از دوستانی که طرح عیدی قرار بود تحویل بگیرند رو نشد بهشون قالب رو بدیم که از این بابت پوزش میخوام...
در صورتیکه نیاز به یک طرح سفارشی داشته باشید میتونیم با در نظر گرفتن طرح عیدی 50 درصد تخفیف بدیم خدمتتون و یا طرح عیدی رو در این هفته رایگان تحویل میدیم خدمت دوستان ( البته طرح عیدی اختصاصی نیست و در حد هدیه و یک طرح رایگان هست ;) )

ارادتمند
کامدین میرزایی

سلام کامدین جان بیا یاهو یا جی تاک صحبت کنیم ایمیلم رو که داری اگر نداری آنلاین شو خود پی ام میدم

HematYar
May 7th, 2011, 12:03
درود

ارادتمند
کامدین میرزایی

کامی نکن ، زشته ، عیبــــه ، مشتری رو تو هوا با 50درصد تخفیف که مال دو ماه پیشه میزنی میبری . این درستشه ؟ :دی قالب های ما رو هم که ندادی ، خبر اون جریان رو هم که ندادی ، دو هفته هم تموم شد !

iacbook
May 7th, 2011, 14:30
کامی نکن ، زشته ، عیبــــه ، مشتری رو تو هوا با 50درصد تخفیف که مال دو ماه پیشه میزنی میبری . این درستشه ؟ :دی قالب های ما رو هم که ندادی ، خبر اون جریان رو هم که ندادی ، دو هفته هم تموم شد !

کلاً من هم پیشنهادم اینه که اگر کسی دیزاین خوب میخواد آقای همت یار کارش بــــــــیست و یکه :109:
--------
حسین جان اون مورد هم اوکی هست. فقط یه تماس باهام بگیر تا کامل بگم شرایط رو . مرسی

mehran.ranji
December 7th, 2011, 22:33
قالب تضمینی میزنم 300 میگیرم.

نمونه کار : mayahost.net

---
December 7th, 2011, 22:50
قالب تضمینی میزنم 300 میگیرم.

نمونه کار : mayahost.net
تاپیک قدیمی هست به تاریخ توجه کنید
کار رو هم جناب همتیار انجام دادن

ممنون میشم نماینده ی مایاهاست در انجمن هم بیان شفاف سازی کنن در مورد این قالب سایتشون!!!

Maya
January 4th, 2012, 11:44
تاپیک قدیمی هست به تاریخ توجه کنید
کار رو هم جناب همتیار انجام دادن

ممنون میشم نماینده ی مایاهاست در انجمن هم بیان شفاف سازی کنن در مورد این قالب سایتشون!!!

دوست عزیز جناب ---
با درود
خوشحالیم که کسانی همچون شما در دنیای سایبر وجود دارند
متأسفانه در تاپیک دیگری نیز چنین رفتاری از ایشان مشاهده شده که جوابش داده شده است:
فروش قالب کامل مایا هاست به همراه سورس کامل (توسط طراح اصلی) (http://www.webhostingtalk.ir/f177/34650)
با سپاس
محمد عباسی
مدیرعامل جدید مایاهاست

stchost
January 4th, 2012, 11:49
حذف

P30Tools
January 4th, 2012, 12:08
طراحی whmcs هزینه پایه 300.000 تومان
دوست عزیز تاپیک مال پارساله!