PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ثبت دامنه در کنترل پنل directI (خواهش میکنم کمک کنید.)

Mehrdad201
May 6th, 2011, 11:28
با سلام

من نمایندگی از پنل directI دارم

برای ثبت دامنه به مشکل خوردم. اول اینکه حساب من مبلغ کافی دلار داره. از منوی billing و summary میزنه که دلار توی حساب هست

برای ثبت دامنه گزینه register domain رو میزنم. بعد دامنه رو میاد سرچ میکنه ببینه بازه یا نه و بعد که باید حتما با یه یوزر customer لاگین بکنیم و دامنه رو برای کلاینت خریداری کنیم

مراحل رو قدم به قدم میریم جلو و در اون قسمت انتخابی که میگه اینویس بزنیم یا نه من گزینه دوم رو میزنم که اینویس هم برای مشتری ارسال نشه و پرداخت انجام بشه

اما مساله اینجاست که با اینکه توی حساب ما پول هست و دامن هه 10 دلاره اردر ما انجام نمیشه !!
میگه اردر lock in processing
هر دفعه هم میریم میبینیم میگه retry کن و بعد که میزنیم میگه در 10 دقیقه اینده اردر شما دوباره retry خواهد شد

من شنیده بودم directI اتوماتیک هست

اما اولین بار که اقدام به ثبت دامنه کردم 2 3 روز پیش بود. اردر رو هم 1 2روز گذاشتیم بمونه شاید اتوماتیک انجام بشه اما نشد که نشد !!!

خواهش میکنم کمکم کنید. ابرو و اعتبار من بخطر افتاده. کلاینت فکر میکنه دارم سرش رو کلاه میذارم

این قلق این سیستمه چطوریه !

=====================
اگه تاپیک جاش مناسب نیست خواهش میکنم از مدیرا که موقتا تا به نتیجه نرسیدیم تاپیک رو حذف یا منتقل نکنند.
بحث ابرو در میانه

HyperServer
May 6th, 2011, 11:42
به احتمال زیاد یا مبلغی که برای ثبت دامنه شما تعیین شده بیشتر هست...با برابر...
برای ما هم یکبار پیش اومد ...
به محض اینکه credit اد شد...به صورت خودکار دامنه ثبت شد

Mehrdad201
May 6th, 2011, 12:09
نه والا

90 دلار کردیت داریم

یه دامنه 12 دلاری میخوایم ثبت کنیم

این اطلاعات بیلینگ ما هست

Funds Summary
=======================================
Total Receipts: USD 90.00

Current Available Balance: USD 90.00

Current Locked Amount: USD 0.00
=======================================

sibs
May 6th, 2011, 12:13
باید به دامنه ای که میخوای پرداختش رو انجام بدی برای شما یک your selling price نوشته که در بخش add funds باید دقیقا اونو تو بخش مربوطه بنویسی بعد ادامه بدی اینطوری فعال میشه دامنه .

HyperServer
May 6th, 2011, 12:14
اگر عجله دارید...به کسی که ازش ریسلر دارید بگید کانفرم کنه براتون...
(البته شاید هم اون کسی که به شما پنل داده خودش کردیت نداره!)
و مشکل رو برای ریسلر کلاب ایمیل کنید...شاید پنل شما مشکل پیدا کرده...
قبلا برای ما سایر مشکلات ساده دیگه پیش اومده بود که حل شد....اما دیر جواب میدن

Mehrdad201
May 6th, 2011, 12:29
باید به دامنه ای که میخوای پرداختش رو انجام بدی برای شما یک your selling price نوشته که در بخش add funds باید دقیقا اونو تو بخش مربوطه بنویسی بعد ادامه بدی اینطوری فعال میشه دامنه .

این گزینه رو من اصلا نمیبینم :( میشه تصویری برام ضمیمه کنید ؟

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

اگر عجله دارید...به کسی که ازش ریسلر دارید بگید کانفرم کنه براتون...
(البته شاید هم اون کسی که به شما پنل داده خودش کردیت نداره!)
و مشکل رو برای ریسلر کلاب ایمیل کنید...شاید پنل شما مشکل پیدا کرده...
قبلا برای ما سایر مشکلات ساده دیگه پیش اومده بود که حل شد....اما دیر جواب میدن

عجله که دارم اما این قسمت تماس با ما رو من اصلا نمیدونم کجاست !!

بعد در ضمن نیاز هست که دامنه ها انی ثبت بشن...

یک دوستی لطف میکنه نحوه ثبت دامنه از داخل کنترل پنل ریسلری رو توضیح بده ! فرض کتید میخوایم برای یک مشتری دامنه ثبت کنیم دقیقا چه مراحلی باید طی بشه. شاید من تو راهنمایی های شما ایراد کار خودمو پیدا کنم.

hamidreza_s
May 6th, 2011, 12:33
از خود ریسلرکلاب اکانت دارید؟ مطمئن هستید؟ شاید زیرنماینده کسی هستید؟
برای اینکه متوجه بشید از خود ریسلرکلاب اکانت دارید از نحوه لاگین هم میشه فهمید. یعنی از خود سایت ResellerClub | Domain Reseller, Hosting Reseller, Domain Name Reseller Account from ResellerClub (http://www.resellerclub.com) باید بتونید لاگین کنید.(دکمه لاگین اون بالا)

اگر زیرنماینده هستید ممکنه بالادستی شما مشکل داشته باشه.(مواظب باشید یک وقت کسی سرتونو کلاه نزاشته باشه!)
بررسی کنید!

Mehrdad201
May 6th, 2011, 12:47
ما از مهرهاست پنل ریسلری گرفتیم. فکر نکنم اونها بخوان سر ما رو کلاه بذارن

وقتی برای رجیستر دامنه اقدام میکنم صفحه ای میاد که ادرسش اینه

http://reseller_username.supersite.myorderbox.com/domain.php

که ریسلر یوزر نیم همون یوزرنیم ماست

hamidreza_s
May 6th, 2011, 13:03
من که چیزی به عقلم نمیرسه جز اینکه بالا دستی شما باید پرداخت شما رو تایید کنه.
احتمالاً دامنه ای که میخواید ثبت کنید قیمتش بالاتر از مقداریه که در پنل شما نشون میده. از پنل اصلیتون قیمت رو میشه چک کرد.(product & pricing) یعنی بالا دستی شما قیمت رو ممکنه درست تعیین نکرده باشه. قیمت رو بررسی کنید ببینید با قیمت های ریسلرکلاب یکسان و بالاتر هست یا نه.

چون من خودم یادمه یکبار هاست ریسلرکلاب خریدم. اونا قیمت رو اشتباه ست کرده بودن. و هاست من فعال نمیشد. تا اینکه اونا تماس گرفتن گفتن ما قیمت رو درست تعیین نکرده بویم.

Mehrdad201
May 6th, 2011, 13:17
میشه بگید این قسمت پرایس ها کجاست ؟؟؟ ممنون میشم از لطفتون

والا دیگه اعصابم خورد شده

با خود ریسلر کلاب هم تماس گرفتم میگه دست ما نیست فقط باید با بالاسریتون صحبت کنید

گرفتار شدیم والا

HyperServer
May 6th, 2011, 13:22
میشه بگید این قسمت پرایس ها کجاست ؟؟؟ ممنون میشم از لطفتون

والا دیگه اعصابم خورد شده

با خود ریسلر کلاب هم تماس گرفتم میگه دست ما نیست فقط باید با بالاسریتون صحبت کنید

گرفتار شدیم والا

settings => Manage Products and Priceing =>Set the price for the tlds .... =>
مثلا .com بر روی mmanage priceing کلیک کنید...
Your Cost Price

Mehrdad201
May 6th, 2011, 13:25
دامنه که میخوام ثبت کنم.. اخرش به اینجا میرسه

Talahost.Com
May 6th, 2011, 13:26
سلام
پنل ریسلر اصلی که شما ازش ریسلر گرفتید شارژ نداره.

Mehrdad201
May 6th, 2011, 13:44
settings => Manage Products and Priceing =>Set the price for the tlds .... =>
مثلا .com بر روی mmanage priceing کلیک کنید...
Your Cost Price

این قسمت رو هم دیدم. در موقع رجیستر کردن برای دامنه .name قیمت رو زده 12.99

در این منویی که شما فرمودید برای کاستومر زده 12.99 و برای ریسلر زده 12.12 که خب من میخوام برای کاستومر ثبت کنم !!

در سایت ریسلر کلاب والا قیمتها فرق داره بسته به اینکه میزان دیپوزیت قابل استفاده یوزر چقدر باشه قیمت بین 7.89 و 9.49 هست !!

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

سلام
پنل ریسلر اصلی که شما ازش ریسلر گرفتید شارژ نداره.

پس من میرم توی قسمت Funds Summary زده شم 90 دلار موجودی دارید !!!! این چیه پس ؟!؟!؟

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

دکمه retry رو هم میزنیم میگه

Your request was successfully submitted, the order is scheduled to execute in the next 10 minutes

ببینم مگه حساب ما توش دلار نیست !! باز باید پنل ریسلر اصلی توش پول باشه ؟!!؟ یعنی این 90 دلار که زده واسه ما الکیه !؟!!؟

Talahost.Com
May 6th, 2011, 14:35
پس من میرم توی قسمت Funds Summary زده شم 90 دلار موجودی دارید !!!! این چیه پس ؟!؟!؟

این موجودی شماست و ربطی به موجودی نماینده اصلی نداره،
نماینده ی اصلی می تونه اکانت شما رو 1000000000000000 دلار شارژ کنه ولی تا وقتی خودش شارژ نداشته باشه نمی تونید دامنه ثبت کنید.

HyperServer
May 6th, 2011, 14:48
Mehrdad201 (http://www.webhostingtalk.ir/member/17835/) عزیز...
پیشنهاد میکنم از طریق تیکت با خود مهرهاست در تماس باشید...
من تا تجربه همکاری باهاشون رو داشتم...
شدیدا مورد تایید هستن...

Mehrdad201
May 6th, 2011, 14:54
با خود تیکت در تماس هستم باهاشون اما به نظر میرسه که فعلا تعطیل هستند و جوابی نمیدن.

منتظرم ببینم چی میشه

f.etemadian
May 6th, 2011, 15:35
چون ساب ریسلری هستید این پیغام رو می گیرید. اون چیزی که تو summery نشون میده مبلغی هستش که ریسلری شما رو شارژ کرده و شما نزد ریسلری اعتبار دارید اما در حقیقت خود ریسلری پیش دایرکت آی شارژ نداره و باید خودش رو شارژ کنه. من نمی دونم چرا این ریسلری ها وقتی قدرت مدیریت رو ندارن میان نمایندگی میدن؟
من قبلن برا یه شرکت دیگه هم دیده بودم. حالا اسمش رو نمی گم.

فقط سریعن به شرکتی که ازش نمایندگی گرفتید بگید که اعتبارش رو شارژ کنه تا مشکل شما حل شه. لزومی هم نداره کار رو تکرار کنید بلکه پس از شارژ ریسلری به صورت خودکار دامنهشما ثبت میشه.
موفق باشید.