PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت ویزیت » بودن یا نبودن؟

Birserver
May 6th, 2011, 11:10
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.

می خواستم بدونم با داشتن وب سایت اینترنتی برای معرفی خدمات هاستینگ نیازی به کارت ویزیت هست یا نه؟

در صورتی که جواب مثبت باشه:
چه اطلاعاتی داشته باشه؟
رنگش؟ نوعش؟

در مورد بهترین روش تبلیغ واسه گروه هاستینگ هم راهنمایی کنید ممنون می شم.

kargar
May 6th, 2011, 11:21
خب باید بگم برای شرکت ها بله نیاز هست شرکت که نمیاد سایت گردی بکنه نیاز میشه

WinDesign
May 6th, 2011, 11:39
چه اطلاعاتی داشته باشه؟
آدرس سایت - تلفن های تماس - پست الکترونیکی - آدرس دفتر شرکت - معرفی برخی از خدمات

رنگش؟
اگر متناسب با تناژ رنگی قالب سایت باشه، بهتره!

در مورد بهترین روش تبلیغ واسه گروه هاستینگ هم راهنمایی کنید ممنون می شم.
تبلیغ در سایت های مرجع یا پشتیبان اسکریپت ها یا سایت ها دانلود اسکریپن (چون 99% بازدیدکنندگان دارای سایت هستند و برخیشون نیاز به هاست دارند.)

kargar
May 6th, 2011, 11:49
خب بهترین تبلیغ تبلیغ زبانی هست!! یعنی این که کسی به کس دیگه ای بگه !!! شما میتونید این تبلیغ رو با پشتیبانی و پایداری به دیگران بیگید و بعد از اون به نظر من تبلیغ در بلاگفا که وبلاگشون رو به سایت تبدیل کنن!!

Linux
May 6th, 2011, 12:05
به نظر من توی اینکار نیازی نیست.تبلیغات باید جاهای موثر تری انجام بشه.یقینا اگه کارت ویزیت چاپ کنی اونهارو توی سطل زباله خوواهی دید حداقل 95درصد کارتهایی رو که بیرون دادی:-&

hamidreza_s
May 6th, 2011, 12:42
به نظر من توی اینکار نیازی نیست.تبلیغات باید جاهای موثر تری انجام بشه.یقینا اگه کارت ویزیت چاپ کنی اونهارو توی سطل زباله خوواهی دید حداقل 95درصد کارتهایی رو که بیرون دادی:-&
چرا سطل آشغال؟! البته باید کم چاپ کرد نه خیلی زیاد.
به نظر من ممکنه بعضی مشتری ها بصورت حضوری هم به پست آدم بخوره. اونجاست که کارت بدرد میخوره. شایدم نخوره باتوجه به موضوع فعالیت.(اگر فقط و فقط توکار هاستینگ هستید فکر کنم لازم نباشه.) اما اگر درکنارش کار طراحی و پیاده سازی سایت و غیره دارید بدرد میخوره.
روی تبلیغات در گوگل فکر کنید خیلی خوبه. قیمتش هم مناسبه. کارایش هم بالاست. و بسیارهم هدفمند هست. چون براساس نتایج جستجوی مشتری میاد. روی قیمت گذاری هم حتماً تاملی داشته باشید. و صد البته کیفیت. به نظر من هر دو محصول با کیفیت و بی کیفیت رو میشه فروخت. و البته باید به مشتری تفاوت هاشو بگی.

s.w.a.t
May 6th, 2011, 12:43

التبه خدایی نکرده به کسی توهین نشه ها
این هم یکی از نشانه های بارز ما ایرانی ها هست ;) اینجا کارت ویزیت یکی از عوامل موثر هست کسی هم سعی نمیکنه بندازش تو سطل آشغال ...

موفق باشید

ivik
May 6th, 2011, 12:55
التبه خدایی نکرده به کسی توهین نشه ها
این هم یکی از نشانه های بارز ما ایرانی ها هست ;) اینجا کارت ویزیت یکی از عوامل موثر هست کسی هم سعی نمیکنه بندازش تو سطل آشغال ...

موفق باشید
جناب Linux درست گفتن، ربطی‌ به "نشانه های بارز ما ایرانی ها " نداره عزیز وقتی‌ تو خیابون داری راه میری برشور کاشت مو (مثال) با ۱۰۰ تا چیز دیگه که اصلا به کارت نمیاد همین میشه دیگه .
اما به شخصه کارت ویزیت رو اگه به کارم نیاد نمی‌گیرم که بدش بخوام این کار رو باهاش بکنم .
البته این حرفها هم به استارتر زیاد ربطی‌ نداشت چون فکر نکنم ایشون بخواد تو خیابون پخش کنه .

s.w.a.t
May 6th, 2011, 13:05
جناب Linux درست گفتن، ربطی‌ به "نشانه های بارز ما ایرانی ها " نداره عزیز وقتی‌ تو خیابون داری راه میری برشور کاشت مو (مثال) با ۱۰۰ تا چیز دیگه که اصلا به کارت نمیاد همین میشه دیگه .
اما به شخصه کارت ویزیت رو اگه به کارم نیاد نمی‌گیرم که بدش بخوام این کار رو باهاش بکنم .
البته این حرفها هم به استارتر زیاد ربطی‌ نداشت چون فکر نکنم ایشون بخواد تو خیابون پخش کنه .
بله شما خودتون هم دارید میگید بروشور نه کارت ویزیت کارت ویزیت وقتی کسی میره جایی اطلاعاتی کسب کنه برای اینکه راحتر بتونه اون شرکت یا محل رو به یاد بیاره یا باهاشون تماس برقرار کنه و ... !
از نشانه های بارز هست چون مگر مجبورمون کردم همون بروشور رو بگیریم که بعدش بندازیم تو خیبابون؟!( به عینه دیدم خیلی ها این کار رو میکنن میگیرن از طرف سه یا چهار قدم فاصله میگرن مُچاله میکنن میندازن کنار...

کارت ویزیت خوب داشتن یکی نشانه های موفق شدن یه تجارت یا کسب کار میباشد.
موفق باشید

kargar
May 6th, 2011, 13:44
خب یه سوال شما به دوست هاتون شماره موبایلوت رو میدید درسته ؟؟

وقتی میگن شماره موبایلت رو بده سریع یه کارت ویزیت بهش میدی میفهمه چیکاره هستی میفهمه آدم حسابی هست میگه کارش درست هست شاید این دست به دست بچرخه و این رو هم بگم که یه طراحی خیلی خوب میخواد برای این که جذاب باشه من محمد ماهر رو به شما معرفی میکنم چیزی میزنه که شما تمام وقت بخوای توی این کارت گاه کنی

Birserver
May 6th, 2011, 13:51
وب سایت یا ایمیل ایشون رو لطف می کنید؟

shamimi
May 6th, 2011, 14:03
باشه خوب ما هم داریم :-)

kargar
May 6th, 2011, 14:03
پ خ شد

kargar
May 6th, 2011, 14:13
ایشون شرکت تبلیغاتی دارن و خیلی توی نت نمیان نمونه هاشون رو بهتون میدم اگر خوشتون اومد بگین

mrtteam
May 6th, 2011, 18:25
سلام

منم با نظر دوستم sawt بسیار موافق هستم البته کارت باید وزین و روی حساب باشه نه اینکه شما برداری یه شماره موبایل و یک ادرس سایت بنویسی روش ... البته نظر شخصی من هست کار ویزیت بیشتر باید به صورتی باشه که شماره ثابتی ، نام شرکت و زمینه فعالیت باشه ، در صورتی شما میتونید شماره همراه بزنید که در کارت ویزیت اسم شما باشه و اینکه مسئولیت شما در شرکت یا هر چیزی که هست مشخص بشه ، یا اینکه به طور کامل شخصی بزنید و نوع فعالیت که انجام میدید مشخص کنید . اگر خواستید بفرمایید تا نمونه هایی براتون بفرستم تا راحت بتوانید به طراح خود توضیح بدید چه نوع کارت ویزیتی احتیاج دارید ...

موفق و پیروز باشید
موفق و پیروز باشید

boors
May 6th, 2011, 18:34
1. تو ایران کارت ویزیت به عنوان خلال دندان استفاده میشه! خودم با چشم خودم دیدم.

2. من به نظرم تبلیغات اس ام اسی هم بد نمیشه!! البته باید شماره تلفن افرادی که وبمستر هستن رو یا جمع کنی یا بخری!!!

3. این سومین باره میگم جون من با هم کل کل و دعوا نکنید! همه ایرانی و برادر همدیگه هستیم!

4. من یه بار از اقای s.w.a.t معذرت خواستم ولی بازم در ملا عام بازم عذر میخوام!!

akbari
May 6th, 2011, 18:56
1. تو ایران کارت ویزیت به عنوان خلال دندان استفاده میشه! خودم با چشم خودم دیدم.

2. من به نظرم تبلیغات اس ام اسی هم بد نمیشه!! البته باید شماره تلفن افرادی که وبمستر هستن رو یا جمع کنی یا بخری!!!

3. این سومین باره میگم جون من با هم کل کل و دعوا نکنید! همه ایرانی و برادر همدیگه هستیم!

4. من یه بار از اقای s.w.a.t معذرت خواستم ولی بازم در ملا عام بازم عذر میخوام!!

1- کارت ویزیت مگه برای تبلیغات هست؟
2- اس ام اس بله حق با شماست در هر کاری پاسخ می دهد