PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت و ارزش این دامین چقدر است ؟؟؟

Germanizer
May 5th, 2011, 23:56
با درود
دوستان یک دامین رو مد نظر دارم برای خرید که مال کسی هست ولی بیکاره و فرای فروش با این آدرس ناشناخته : wehrmacht.ir (http://www.wehrmacht.ir)
همون طور که متوجه هم شدید نه رتبه الکسا داره نه رنک گوگل
قائدتا وا گر شما باشید این دامین رو به چه قیمت می خرید و چقدر ارزش گذاریش می کنید
با سپاس از شما دوستان

sibs
May 6th, 2011, 00:05
10 تومن هم نمی خرم . چون یه دامنه خامه و خوندنش هم سخته و به نظرم می معنی باشه . wehr یعنی چی ؟؟

یکم فکر کن خودت میتونی بهتر از اینشو پیدا کنی و ثبت کنی . الان اکثر دامنه های .ir آزاد هستند .

Germanizer
May 6th, 2011, 00:15
دوست عزیز ممنون از پاسختون . دقیقا درست گفتید این واژه یه واژه آلمانیه به یه معنی خاص که واقعا فکر نمی کنم از هر ده هزار نفر یک نفر اصلا بدونه این چه معنی ای میده
بقیه دوستان هم اگر لطف کنند نظرشون رو درباره قیمت این آدرس بگن و از تجربیاتشون به ما انتقال بدن خیلی لطف می کنن

sibs
May 6th, 2011, 00:20
ورماخت .!!

این به درد سایتهای نظامی و اسلحه و تاریخی و جنگ افزار اینا میخوره .

Birserver
May 6th, 2011, 00:41
در راستای رسیدن به پست صدم و اینکه گفتین بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن من هم نظرم رو می گم:
همونطور که sibs عزیز هم گفتند ارزش خریدن نداره.
ولی اگه مونده دستتون و می خواین تا رسیدن تاریخ تمدید ازش استفاده کنید می تونید یه فروشگاه اینترنتی باهاش بزنید و بازاریابی کنید!

alfagig
May 6th, 2011, 00:47
4000 تومن فکر کنم خوب

khudeman
May 6th, 2011, 01:06
برای نازیستها و نژادپرستها و آدمکشها خیلی می ارزه . برای مردم عادی هیچی . صفر تومن

Birserver
May 6th, 2011, 01:12
با این یارو تماس بگیرید اگه خواست بفروشید بهش:
Die deutsche Wehrmacht (http://www.wehrmacht.org/)

maroofi
May 6th, 2011, 02:12
والا دروغ چرا.
این دامین به درد کسی نمیخوره.
نه برای المانی ! نه برای امرکیایی نه برای ایرانی
دامین با پسوند ir رو کسی نمیخره عزیز ( میگن تروریسته )
المانی هم باشه نمیخره چون فایده ای برای اون نداره.

تنها در یک مورد خارجیها برای دامین با پسوند ir سرو دست میشکونند که دامین یک سایت بزرگ مثل یاهو و فیس بوکی چیزی باشه
در غیر این صورت خیر.

webdata
May 11th, 2011, 22:35
دومین ir. فقط برای ایران کاربرد داره و جای دیگه استفاده نمیشه. مگر اینکه یه شرکتی بخواد جنسش جور جور باشه و همه جور پسوند دومین رو برای خودش ثبت کنه که انحصاری باشه. وگرنه به طور عام ir. برخلاف سایر دومینها فقط برای سایتای ایرانی استفاده میشه. مگر اینکه استثنائی پیش بیاد.

delta
May 11th, 2011, 23:43
عجب دامین جالبی هست. اولین بار هست همچین دامینی رو میبینم که اصلا قیمت نمیشه روش گذاشت!! حالا کسی که اینو ثبت کرده کی بوده؟ علتی چیزی داشته؟

Germanizer
May 12th, 2011, 00:40
عجب دامین جالبی هست. اولین بار هست همچین دامینی رو میبینم که اصلا قیمت نمیشه روش گذاشت!! حالا کسی که اینو ثبت کرده کی بوده؟ علتی چیزی داشته؟

بله دوست عزیز ثبت شده و شخص صاحبش هم میگه من این رو 1 میلیون تومن می فروشم ولی چون ما هستیم و باکلی منت تا 600 هزار تومن پایین اومده . دامینی که نه رنک داره نه رتبه . تازه چیز خیلی مهمی هم نیست که کسی دنبالش باشه
این واژه هم (ورماخت) به نیروهای مسلح ارتش آلمان نازی گفته میشد

p0lice
May 12th, 2011, 00:53
دوست من هر چیزی برای هر کسی یه ارزشی داره شاید من و شما 1000 تومن هم واسه این دامین ندیم ولی احتمال داره کسی باشه مثه صاحب دامین که بیشتر از اون مبلغ واسش بده فکر نکنم کسی بتونه روش قیمت بزاره نظر خودتون مهمه

webdata
May 12th, 2011, 12:18
بلی، دقیقا هر دومین برای هر کس ممکنه ارزش خاصی داشته باشه، در حالی که شاید برای یک شخص دیگه کوچکترین اهمیتی نداشته باشه.
یعنی حالا شما این دومین رو واسه خودتون می‌خواید؟

nima17701
May 12th, 2011, 12:27
دوست عزیز باید دید چقدر به تاریخ انقضاش مونده اگه زیاد مونده نهایتش 3 الی 4 تومن بیشتر از اینا نمیارزه
(البته به نظر من) ، موفق باشید

Germanizer
May 12th, 2011, 14:35
بله دامین الان مال کسیه و من می خوام (می خواستم) ازش بگیرم که مردک دامین صفر رو میگه 600 هزار تومن
به تاریخ انقضاش هم خیلی مونده

webdata
May 12th, 2011, 14:53
شما حتما پسوند ir رو می‌خواید و اینکه بقیه پسوندها هم به کارتون میاد و اگه جواب مثبته بقیه رو چک کردید در صورتی که آزاد هست ثبت بفرمایید؟!
و می‌تونم بپرسم برای چی می‌خواید ازش استفاده کنید، آخه برام جالب هست بدونم، البته اگه ممکنه.

Germanizer
May 12th, 2011, 14:57
همش پره و ثبت شده . جالب اینجاست که پسوند .com ش باهاش مکاتبه کردیم طرف اینقدر پول نخواسته برای فروش دامنش . در حالی که این دات کامه هم بین المللی و هم رنک و رتبه هم داره و معروف هم هست
مورد استفادش هم ار خود کلمه ش پیداست . نازیسم ، آدولف هیتلر ، جنگ جهانی دوم ، رایش سوم ، ورماخت و ...

webdata
May 12th, 2011, 17:30
پس واقعا داستانی دارید، خیلی جالب شد.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

شما به این نکته اشاره کردید که بهش بگید com رو ایقدر که شما دارید میدید نمیدن!

Sir.DarKNesS
May 12th, 2011, 19:10
600 تومان :114: دامین ماله من بود بهت 10 تومان میفروختم :)) سره گردنست مگه 600 تومان :-$

webdata
May 12th, 2011, 19:29
خوب، مثل اینکه فعلا اوشون صاحب دومین هست و ایشون خریدار.