PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت کانکشن و اتصال به ریموت دسکتاپ

boors
May 5th, 2011, 00:15
سلام

من یه سرور ویندوز دارم

میخوام یه کانکشن بسازم تو کامپیوترم و به سرور وصل بشم تا از دنیای بدون تحریم لذت ببرم.

خواستم ببینم نرم افزار خاصی باید نصب کنم روی سرور؟ مثل nttacplus و ....؟
فقط یه کانکشن برای خودم میخوام بسازم

Linux
May 5th, 2011, 00:54
با ای دی بنده تماس بگیرید

bahal.kadeh

یا توسایت تیکت بزنید
BlackVPS - سبد خرید (http://www.blackvps.ir)

f.etemadian
May 6th, 2011, 16:18
با ای دی بنده تماس بگیرید

bahal.kadeh

یا توسایت تیکت بزنید
BlackVPS - سبد خرید (http://www.blackvps.ir)

چرا در این جور موارد پاسخ را صریح نمی دهید؟
چه لزومی داره که کاربر بخواد با شما خصوصی صحبت کنند یا تیکت بزنن.
این انجمن برا این هست که دیگران هم اگر مانند این مشکل داشتند بتوانند از این استفاده کنند.

باتشکر

it-net
May 6th, 2011, 16:25
بهتره ntt رو نصب کنید.
در صورت نیاز به آموزش بگین براتون بزارم

Linux
May 6th, 2011, 16:26
این انجمن برا این هست که دیگران هم اگر مانند این مشکل داشتند بتوانند از این استفاده کنند.

باتشکر

کار شما الان بیشتر شبیه اسپم کردن هست دوست گرامی.من از روزی که به این فروم اومدم سعی کردم سوالاتی رو که دوستان داشتن با اطلاعات بسیار اندک خودم پاسخ بدم اما گاهی نیاز نمیبینم یه سری چیزها رو بصورت گروهی منتشر کنم که در نتیجه اون منجر به نقض و قانون کپی رایت میشه توجه داشته باشید گاهی اوقات ما ادم ها ایده های داریم که شامل کپی رایت میشه ماشالله زیادن افرادی که 1 دقیقه بعد از اینکه شما حرفی میزنید اون رو تو 100 سایت منتشر کنند به نام خودشون برای همین از انتشار یه سری مطالب در انجمن های عمومی خودداری میکنم
پایدار باشید

it-net
May 6th, 2011, 16:26

باتشکر
اینم باید اضافه کنم آموزش اکانتینگ طبق قوانین جرم هست برای همین هست که میگن پ.خ کنید.

1eng.ir
May 6th, 2011, 17:00
اما گاهی نیاز نمیبینم یه سری چیزها رو بصورت گروهی منتشر کنم
برای این کار باید باهاشون بصورت خصوصی ارتباط برقرار کنید نه تو یه تاپیک عمومی پست بزنی ;)

boors
May 6th, 2011, 17:03
دوستان منو ببخشید که باعث ایجاد فتنه(:-&) بین شما شدم.

یکی از دوستانی که در تاپیک شرکت کرده بودند بهم پیام دادند و در حال رفع مشکلات با هم هستیم.

با تشکر از خونسردی شما

شما رو به جون من اینقدر با هم کل کل و دعوا نکنید!!! همه ایرانی و برادر هستیم:63: