PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2تا سوال دارم !

m0rteza
May 4th, 2011, 14:33
سلام خسته نباشین
دوتا سوال داشتم یکیش اینکه وی پی اس چیه ؟ و دومیش اینکه برای راه انداختن یه سایت برا فروش وی پی ان چیا لازمه ؟
مرسی

---
May 4th, 2011, 14:39
وی پی اسسرور مجازی مخفف Virtual Private Server

فروش وی پی انسرور مجازی + اکانتینگ

مختصر و مفید ;)

۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

m0rteza
May 4th, 2011, 14:44
مرسی تقریبا گرفتم جریان چیه فقط این اکنتینگ یعنی چی ؟

HyperServer
May 4th, 2011, 14:53
مرسی تقریبا گرفتم جریان چیه فقط این اکنتینگ یعنی چی ؟

نرم افزاری هستش برای مدیریت یوزرها .... مثل زمان و ....

m0rteza
May 4th, 2011, 15:12
بازم تشکر
حالا اگه من بخوام یه سایت راه بندازم واسه این کار حدودا چقدر هزینه اولیه میخواد و اینکه فقط باید وی پی اس بخرم یا چیزه دیگه هم هست ؟؟

HyperServer
May 4th, 2011, 15:45
بازم تشکر
حالا اگه من بخوام یه سایت راه بندازم واسه این کار حدودا چقدر هزینه اولیه میخواد و اینکه فقط باید وی پی اس بخرم یا چیزه دیگه هم هست ؟؟
حداقل یه سرور مجازی باسیتم عمل ویندوز و nntacplus برای سرویس ....پی ان.... 256 یا 512 کفایت میکنه از 10.000 تومان به بالا
اگر هم سایتی باشه بد نیست...شاید یک ساله 20.000 برای هاست....خود سایت هم که چیزه خاصی نیست...
به کارت عابر بانک!

znhost
May 4th, 2011, 15:49
من پیشنهاد می کنم شما سایت نزنید. چون سریع ***** میشه و خیلی هم فروش نداره از طریق سایت
بهترین روش برای فروش تبلیغ از طریق دوستان و تبلیغ از طریق ایمیل

Linux
May 4th, 2011, 16:41
من هم پیشنهاد میکنم دنبال زدن سایت جدید نباشید چون باسرعت نور *****تون میکنن.اما اگر سایت دارید میتونید براحتی بین کاربراتون بفروشیدش

از افرهای ما دیدن کنید سوالم داشتید بیاید تو یاهو پیام لبدید به ای دی bahal.kadeh

برای دیدن افرهای ویزه ما واد سایت زیر شوید
BlackVPS - پشتیبانی (http://www.BlackVPS.IR)

liandata
May 4th, 2011, 16:43
بله znhost درست میفرمایند :دی
از طریق یاهو و ایمیل بهتر میتونی کار کنی
شماره حساب هم ندی باز بهتره :دی اکثرا با کارت شارژ کار میکنن

Linux
May 4th, 2011, 16:45
بله znhost درست میفرمایند :دی
از طریق یاهو و ایمیل بهتر میتونی کار کنی
شماره حساب هم ندی باز بهتره :دی اکثرا با کارت شارژ کار میکنن

درست میفرمایید الان اکثر یوزرهای خودم اومدن میگن کارت شارز بده بازار تهاتری ایرانیان که میگن یعنی این:-&

m0rteza
May 5th, 2011, 15:06
آهان مرسی از همگی دوستان من فکر میکنم اونایی که تو فروش این معروفن اکثرا با سایت بالا اومدن!

arman_2
May 12th, 2011, 23:43
نرمافزار اکانتینگ از کجا باید جور کنم؟

mamali5
May 12th, 2011, 23:55
نرمافزار اکانتینگ از کجا باید جور کنم؟

تنها نصب اکانتینگ نیست
یه سری کار های دیگه هست که باید سرورتون کانفیگ بشه
از جایی که سرور مجازی رو میخرین میتونین درخواست بدین واستون نصب کنن
که البته بعضی ها هزینه نصب و کانفیگ رو میگیرن و بعضی ها هم رایگان نصب و کانفیگ میکنن