PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ زبر نمایندگی آی آر

B2C
May 4th, 2011, 13:06
سلام دوستان

از امروز زیر نمایندگی آی آر غیر فعال شده

چه می کنه این nic.ir

amiri113
May 4th, 2011, 14:00
طبق قوانين جديد دامين بايد از طريق نمايندگان ثبت بشه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

Warez-Host.IR
May 4th, 2011, 14:11
سلام
علی جان شرمنده یک سوالی در مورد دامنه ها داشتم , چون زیاد به این بحث ها دقت نکردم این سوال را مطرح می کنم
من الان در هندلی خودم در nic حدود 10 عدد دامنه هست که بیشترش هم مربوط به خودم میشه
من اگر بخوام ثبت یا تمدید جدید داشته باشه مطابق معمول میشه از طریق سایت محمد یا شما در همون هندلی انجام بدم یا خیر ؟؟

موفق باشی

HyperServer
May 4th, 2011, 14:45

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

سلام جناب امیری...
آیا دامنه ها در پنل خودمون در nic ثبت میشه ؟ .... و دیگری اینکه آیا در پنل nic ذکر میشه که این دامنه با چه مقدار هزینه ثبت شده یا خیر؟ .... و اینکه آیا نامی از نماینده تو پنلی که توسط نماینده شارژ شده باشه میاد یا خیر؟
:دی خباصه اینکه روش جایگزینی برای subresseler هست یا خیر؟
با تشکر

amiri113
May 4th, 2011, 16:24
من اگر بخوام ثبت یا تمدید جدید داشته باشه مطابق معمول میشه از طریق سایت محمد یا شما در همون هندلی انجام بدم یا خیر ؟؟

سلام
بله شما ميتونيد از طريق نماينده ها اقدام کنيد.

التماس دعا
ممنون
علی امیری

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

سلام جناب امیری...
آیا دامنه ها در پنل خودمون در nic ثبت میشه ؟ .... و دیگری اینکه آیا در پنل nic ذکر میشه که این دامنه با چه مقدار هزینه ثبت شده یا خیر؟ .... و اینکه آیا نامی از نماینده تو پنلی که توسط نماینده شارژ شده باشه میاد یا خیر؟
با تشکر

روش جايگزين برای ساب ريسلر استفاده از سايت های نمايدگان هستش.
قيمت مشخص نيست ولی تعداد واحد ها مشخص هستش.
دامين در پنل صاحب امتياز ثبت ميشه.
در دامين ذکر ميشه که رابط مالی XX-irnic يعنی نماينده هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

سلام جناب امیری...
با تشکر

روش جايگزين برای ساب ريسلر استفاده از سايت های نمايدگان هستش.
قيمت مشخص نيست ولی تعداد واحد ها مشخص هستش.
دامين در پنل صاحب امتياز ثبت ميشه.
در دامين ذکر ميشه که رابط مالی XX-irnic يعنی نماينده هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

در صورتی که نخواين نامی از رد ريسلر برده بشه ميتونيد در قسمت نمايندگان به جای نام نماينده يا وارد کردن رابط sa1601-irnic شناسه قرار داد D89148 رو وارد کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

khudeman
May 4th, 2011, 23:12
اگه دامنه هاتون براتون مهمه هیچوقت وارد این بازیهای مسخره و عجیب و غریب نشین . تا میتونید آی آر نخرید و اگر ناچار بودین مستقیما 14 چوخ را بدین و خیالتون رو راحت کنین

kingoftehran
May 4th, 2011, 23:57
الان خیلی بهتر شده توی پنل نماینده که دامین را ثبت و یا تمدید می خواهید بکنید کافی نیک هندل خودتون را بدهید و رابط مالی و اداری نماینده باشه به همین راحتی کار تموم می شه و دامین ثبت و یا تمدید می شود.

serverpars
May 5th, 2011, 01:12
ای کاش nic.ir هرروز قوانین را تغییر نمیداد! واقعا ضعف مدیریت داره nic.ir - متاسفانه ما هم به هیچ کس پیشنهاد نمیکنیم که .ir بخره!

Birserver
May 5th, 2011, 11:14
احتمالا اگه مشکلی ایجاد بشه توی ثبت دامنه های آی‌آر آیکان خودش وارد عمل می شه.
فعلا که مشکلی نیست