PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ من

vimax
May 4th, 2011, 12:16
سلام
پیشنهاد می کنم دوستانی که لپ تاپ خریداری کردند در اینجا جنس لپ تاپ و کارایی سیستم رو بنویسند تا کسانی که مثله من یه زمانی دنبال یه همچین تاپیکی بودم مستقیم نظرات رو ببینن و مقایسه مدلها تا بتونن یه انتخاب خوب داشته باشند.

اول از خودم شروع می کنم . من بعد از کلی پرس و جو و گشت توی مجتمع پایتخت یک لپ تاپ با مشخصات زیر هفته ی پیش خریداری کردم

لپ تاپ dell مدل XPS L502
سی پی یو intel cori7 شش مگابایت کش
رم 6 گیگابابت دی دی آر تری
دیسپلی 15.6"
وی جی ای جیفورس 540 جی تی کواد 2 گیگابایت ریئل آپ 2 گیگابایت
دی وی دی رایتر
ابزار کامل شبکه
وزن 2.6 کیلو
ویندوز سون هم ادیشن
باطری 9 سلولی
و چند یوتولیتی جالب
از نظر دیزاین بعضی ها بر این عقیده هستند که جالب نیست اما به نظر جالب طراحی شده اگر به پشت لپ تاپ دقت کنید نوعی برآمدگی از باطری به بیرون داده شده که هم شما رو در تایپ کمک می کنه هم برای گردش هوا مناسب هست و هم ساب ووفر زیر لپ تاپ بهتر صداش میاد بیرون
مالتی مدیا و ساندش واقعا حرفه ای هست
من که راضی هستم برای کارهای سنگین 3d واقعا خوب طراحی شده ;;)
در ضمن خیلی حواستون باشه فروشگاه با فروشگاه تو پایتخت نمیشه اعتماد کرد حتما یک کسی که این کاره هست همرای شما باشه
ماوس و کیف لپ تاپ اشانتیون حتما بگیرید بیشتر از 1410000 تومن این مدل بدن بدونید گروه معمولا 1470000 و 1450000 فروشنده میگه

دوستانی که لپ دارند در ادامه مدل و مشخصات رو لطفا بزارن تا یه تاپیک خوب در بیاد برای کسایی که دنبال لپ تاپ هستن

فروشنده معمولا راست رو نمی گه اما کسی که مصرف کرده واقعیت رو می دونه و میگه