PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل whmcs با امارگیر گوگل

Linux
May 4th, 2011, 10:40
باسلام خدمت عزیزان سایت.من میخواستم سایتو که با هسته WHMCS هست رو تو گوگل انالیزور ورفای کنم.ورفای کردم اما برای اینکه امارگیرش فعال بشه باید اسکیپت زیر رو قبل از تگ </head/ قرار داد که خود گوگل گفته این تگ خوب همینطور که میدونید در پوشه قالب ها و در فایل header.tpl قرار داره اما وقتی قبل از تگ یادشده میزارم کلا سایت بالا نمیاد و ارور میده وقتی برمیدارم اکی میشه لطفا کمکم کنید چکار کنم؟

<script type="text/javascript">

var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-22757268-1']);
_gaq.push(['_trackPageview']);

(function() {
var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();

</script>

هاست برتر
May 5th, 2011, 05:00
دوست عزیز من قبلا تست کردم نشده بد رفتم وبگذر رو کانفیگ کردم خیلی عالیه

Linux
May 5th, 2011, 05:11
دوست عزیز من قبلا تست کردم نشده بد رفتم وبگذر رو کانفیگ کردم خیلی عالیه

دوست عزیز وب گذر بدرد کار من نمیخوره...دوستان کمکککککککککککککککککک

M-Soltani.ir
May 5th, 2011, 09:27
فایل html رو دانلود کنید رو سرور آپلود کنید بهتره :دی

Linux
May 5th, 2011, 10:21
فایل html رو دانلود کنید رو سرور آپلود کنید بهتره :دی

دوست زیز این فایل کوکل وب مستر نیست دقت کنید لطفا .کدهای کئکل انالیزور رو باید فقط قبل از تگی که گفتم قرار داد اصلا اگلود شدنی نیست اونی که شما میگید برای ورفای حساب گوگل وبمستر هست

EXXXIR
May 5th, 2011, 15:30
با سلام بله بیشتر مواقع قرار دادن جاواهایی اضافی باعث مشکل در برنامه whmcs میشه که مخصوصا برای طراحی قالب بعضی مواقع خیلی مارو اذیت می کنه.

راهی که شاید مشکل شمارو برطرف کنه لینک کردن جاوا اسکریپت خارجی هست یعنی این کد تو فایل جاوا بزنین و در هیدر لینک بدید. البته من تست نکردم ببینم با این روش گوگل انالیز اوکی میشه یا نه. انجام دادید بگید.

Linux
May 5th, 2011, 15:32
با سلام بله بیشتر مواقع قرار دادن جاواهایی اضافی باعث مشکل در برنامه whmcs میشه که مخصوصا برای طراحی قالب بعضی مواقع خیلی مارو اذیت می کنه.

راهی که شاید مشکل شمارو برطرف کنه لینک کردن جاوا اسکریپت خارجی هست یعنی این کد تو فایل جاوا بزنین و در هیدر لینک بدید. البته من تست نکردم ببینم با این روش گوگل انالیز اوکی میشه یا نه. انجام دادید بگید.

دوست خوبم میتونم خواهش کنم کمی بیشتر توضیح بدید

M-Soltani.ir
May 5th, 2011, 17:31
دوست زیز این فایل کوکل وب مستر نیست دقت کنید لطفا .کدهای کئکل انالیزور رو باید فقط قبل از تگی که گفتم قرار داد اصلا اگلود شدنی نیست اونی که شما میگید برای ورفای حساب گوگل وبمستر هست

اوکی ، شرمنده فکر کردم گوگل وبمستر هست :d

Talahost.Com
May 5th, 2011, 17:44
سلام
لازم نیست حتما تو قسمت head قرار بگیره.

Linux
May 5th, 2011, 17:47
سلام

نیاز هست دوست من

EXXXIR
May 5th, 2011, 18:49
دوست خوبم میتونم خواهش کنم کمی بیشتر توضیح بدید

من این روش تست نکردم و نمیدونم جواب بده یا نه ولی انجام بدید زیاد سخت نیست اگر جواب داد بگید که بقیه هم اگر با مشکل بر خوردند استفاده کنند.

کد جاوای انالیزور گوگل داخل یک فایل نت پد بزنید و رینم کنید به مثلا google.js

بعد روی هاست اپلود کنید و در قسمت هیدر قالب این خط بین تو تگ هید اضافه کنید:

<script type="text/javascript" src="http://www.doamin.com/google.js"></script>

Linux
May 5th, 2011, 19:09
من این روش تست نکردم و نمیدونم جواب بده یا نه ولی انجام بدید زیاد سخت نیست اگر جواب داد بگید که بقیه هم اگر با مشکل بر خوردند استفاده کنند.

دوست گلم تست شد اما نتیجه نداد

Talahost.Com
May 6th, 2011, 13:32
سلام

نیاز هست دوست من

نیاز نیست!
نمونه : talahost.com

Linux
May 6th, 2011, 13:34
نیاز نیست!
نمونه : talahost.com

دوست خوبم به جای اینکه بگید نیاز نیست نیاز هست یا لطف کنید راه حل بدید وگرنه این حرفاتون یه نوع اسپم حساب میشه

Talahost.Com
May 6th, 2011, 14:33
دوست خوبم به جای اینکه بگید نیاز نیست نیاز هست یا لطف کنید راه حل بدید وگرنه این حرفاتون یه نوع اسپم حساب میشه

همانطور که در پست اول می بینید این دوستمون گفتند وقتی کد ها را در فایل header قرار می دهند سایت بالا نمیاد.
بنده هم عرض کردم نیازی نیست حتما در تگ head باشه.
اگر پستم مشکلی داره می تونید گزارش بدید

موفق باشید

Linux
May 6th, 2011, 14:35
همانطور که در پست اول می بینید این دوستمون گفتند وقتی کد ها را در فایل header قرار می دهند سایت بالا نمیاد.
بنده هم عرض کردم نیازی نیست حتما در تگ head باشه.
اگر پستم مشکلی داره می تونید گزارش بدید

موفق باشید

دوست عزیز اولا کسی که پست اول رو داده من هستم بهتره خوب ببینید.دوما باز هم دارم میگم نیاز هست این کار انجام بشه لطفا اسپم نکنید

picoserver
June 2nd, 2018, 16:15

درود
دوست عزیز بنده هم به همین مشکل خوردم و با ترفندی که شما ارائه دادید مشکل بر طرف شد

سپاس =d>