PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از IWeb !!!

pasargad
May 3rd, 2011, 14:08
با عرض سلام و درود بیکران

بنده میخوام از آی وب خرید بزنم همه چیز اوکی شده رسیده به مرحله پرداخت گیر های اولیه شروع شد.

پرداخت کننده باید مدارک بده که مشخص بشه که حساب های ***ی و ... نیست.

کسی میتونه برای من در پانلم پرداخت کنه و مدارک هم برای بخش حسابداریشون بفرسته؟

قیمت مناسب برای هر دلار کسانی که میتونند پیشنهاد بدهند.

کل سرور قیمتش 111$ است

nimafire
May 3rd, 2011, 19:11
سلام
ببینید چرا از کسانی که با ای وب کار میکنند خرید نمیکنید؟ قیمت هم کمتر به شما افر میدهند. این بحث مالکیت هم در بین ایرانی ها خیلی باب شده .البته شاید حق داشته باشن چون کلاهبردار و .. خیلی زیاد شده.
والا به خدا شما از بیشتر جاها که خرید میکنید خود ان ها هم مستقیم با دیتاسنتر کار نمیکنند.

Warez-Host.IR
May 3rd, 2011, 19:15
سلام
نیما ما جان من امروز داشتم با علیرضا صحبت می کردم و بهشون پیشنهاد دادم که به جای خرید مستقیم با شما هماهنگ کنند و از طریق شما خرید را انجام بدن
ولی گفت که حتماً میخوام سرور در پنل خودم باشه , تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

باز هم اگر آفر خوبی از ای وب دارید با همین حدود قیمت اعلام کن شاید نظرش عوض شد

موفق باشی

nimafire
May 3rd, 2011, 19:48
سلام
نیما ما جان من امروز داشتم با علیرضا صحبت می کردم و بهشون پیشنهاد دادم که به جای خرید مستقیم با شما هماهنگ کنند و از طریق شما خرید را انجام بدن

موفق باشی

ممنونم شما لطف دارید بله حق باهاشون هست اما خوب ما نزدیک به 60 سرور خصوصی و دولتی را پوشش میدهیم.تنها کاری که ما انجام میدهیم پرداخت صورت حساب ها و تاییدیه هست.
دسترسی به اطلاعات و خود سرور کاربر به هیچ عنوان نداریم :)
بفرماییند چه سروری هست من بهشون افر خواهم داد

pasargad
May 4th, 2011, 12:21
با عرض سلام و درود بیکران

سلام
ببینید چرا از کسانی که با ای وب کار میکنند خرید نمیکنید؟ قیمت هم کمتر به شما افر میدهند. این بحث مالکیت هم در بین ایرانی ها خیلی باب شده .البته شاید حق داشته باشن چون کلاهبردار و .. خیلی زیاد شده.
والا به خدا شما از بیشتر جاها که خرید میکنید خود ان ها هم مستقیم با دیتاسنتر کار نمیکنند.

نیما خان , والله مشکل اینجاست که نمونه اش همین رحمان خان , مشکل پیدا کرد که اطلاعاتش دست یکی دیگه بود یهو مسئله ای که براش پیش اومد و ...
من میخوام واسط ها حذف بشند و مستقیم بخرم.
ظاهراً هم که آی وب این مشکل رو با ماها داره که توی تحریم هستیم و ماهارو کلاهبردار میدونه از نوع حرفی که من فهمیدم. شاید من خیلی شکاک هستم چون وقتی که میگه کارتت رو باید تأیید کنی همین میشه.
ان شا الله به زودی کارت ویزا میگیرم به نام خودم که پرداخت های این چنینی رو راحت خودم بپردازم.
شما از دید من تأیید شده هستید و خیلی وقته شما رو میشناسم اما میگم میخوام واسطی نباشه و مستقیم باشه همه چیز.
متشکرم

سلام

موفق باشی

رحمان جان شما لطف داشتید و دارید همیشه به من.
ان شا الله درست میشه و میخرم.

موفق باشید همگی.

m.mojaddady@gmail.com
May 19th, 2011, 19:24
دوستان ، چه طوری می شه این نماینده های دیتا سنتر ها رو تو ایران پیدا کرد؟

Hostpolis
May 19th, 2011, 20:13
سلام

ما در آی وب شبکه داریم و هر کدوم از سرورهای آی وب رو می تونیم با کانفیگ بهتر به همون قیمت و امکانات آی وب بهتون بدیم. روش پرداخت هم در ایران هست به ریال یا دلار.

در صورتی که تمایل داشتید با بنده تماس بگیرید.

exactserver
May 19th, 2011, 23:20
سلام، دوستان اگر بخواهند مستقیم از خود ای وب خرید کنند و پنل اختصاصی داشته باشند بنده در خدمتم و می توانم پرداخت هاشون رو انجام بدم و وریفای هم بکنم براشون. تا به حال از ای وب خرید داشتم و مشکلی باهاش نداشتیم.

makintach
November 19th, 2013, 20:49
iweb چند روز پیش برای ما پیغام فرستاد که باید سرورتون رو از اینجا ببرید
یک دفعه تصمیم به این کار گرفت
و فقط 4 روز به ما مهلت داد
هر کاری هم کردیم کوتاه نیومدند
با اینکه اولش به ما گفته بودند ما مشکلی با تحریم نداریم
و کاری به سایت شما نداریم
و هیچ وقت برای سرور شما مشکلی درست نمی کنیم
پس به اپراتور های آی وب اطمینان نکنید
دروغ میگن
بهشون گفتم شما به من گفتید شما رو تحریم نمی کنیم ( طرف حساب ما کسری حجازی بود )
گفت اون اشتباه کرده
ما قوانینمون عوض شده
و این حرفا هم حالیمون نیست

میخواهید بخرید حواستون باشه

.