PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال کلی در مورد نمایندگی

shervinrv
May 3rd, 2011, 09:39
سلام دوستان
میخواستم بدونم این نمایندگی ها که میان مثلا نمایندگی میدن ماهی حتی 50 دلار و میگن نامحدود اکانت بفروش

خب اینجوری ضرر نیست براشون ؟

مثلا من میام ماهی 50 دلار میدم و 200 تا اکانت میفروشم خیلی بیشتر از این ماهی 50 دلار فروختم . ینی هاستینگ اصلی هیچی دیگه از من نمیگیره ؟

آیا اینا یه مقدار منابع سیستم به من میدن و من هرچی بفروشم از همون فروختم ؟ ینی مثلا میگن اینقدر رم داری اینقدر سی پی یو ؟ و با فروش زیاد من کیفیت سرویسم پایین میاد ؟

نمیدونم تونستم سوالمو درست مطرح کنم یا نه
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

sales data
May 3rd, 2011, 09:58
سلام . ما هیچ موقع و هیچ کجا چیزی به عنوان نامحدود نداریم . هر چیزی یک روزی به پایان خواهد رسید . جدیدا مد شده که این حرفو برای تبلیغات میزنند ولی هنگامیکه مشتریایی شما زیاد میشه و بیشتر از مقدار اون سرور و یا 50 دلار استفاده کنید صددرصد به مشکل میخورید و میگند منابعتون پر شده !!!
موفق باشید

f.etemadian
May 3rd, 2011, 10:02
خب خیلی هاشون میان به شما یه اکانت نمایندگی می فروشن اما در حقیقت نه پشتیبانی داره و سرور داون تایمش خیلی زیاده.
بالاخره هر ارزونی بی حکمت نیست.

shervinrv
May 3rd, 2011, 10:03
ممنون دوست عزیز
پس اینجور که شما میفرمایید به محض اینکه خوب فروش کنیم و تازه بخوایم سود کنیم تازه مشکلاتمون شروع میشه

sales data
May 3rd, 2011, 10:43
بله دقیقا شما نمیتونید روش حساب کنید

just.centos
May 3rd, 2011, 10:53
سلام خدمت دوستان
ببینید بهتره برای مدتی تا تست بازار یک اکانت نمایندگی از دوستان ایرانی ما بخرید و بعد بالافاصله سرور اختصاصی تهیه کنید و وارد دنیای حرفه ای بشید.
چون همان طور که می دونید برای کار حرفه ای نمی شه روی نمایندگی و سرور مجازی حساب کرد.

CANOR
May 5th, 2011, 13:11
نامحدود اکانت یعنی اینکه شما تا زمانی که فضا و پهنای باند دارید میتونید اکانت جدید بفروشید
کلمه ی نامحدود فقط برای فضا و پهنای باند بی معنی هست، ولی در مورد سایر امکانات به کار بردن واژه نامحدود هیچ اشکالی نداره
فکر میکنم خیلی ساده باشه، چرا دوستان اینقدر میپیچونن قضیه رو؟
90% نمایندگی ها هم بعد از اینکه به سود دهی رسیدن میرن روی سرورمجازی یا سرور اختصاصی

tinavps
May 5th, 2011, 20:27
50 دلار هم کم نیست ایشان می تواند با 50 دلار که شما پرداخت کرده اید منابع سیستم خود را توسعه دهد.
به پلن های ما هم سری بزنید. مشاوره رایگان.

تینا هاست مفتخر است تا نمایندگی های هاستینگ بهینه را به شما اعطا نماید
ضمن اینکه برخی از اعضای همین سایت هم هم اکنون در حال استفاده از هاستینگ ها و نمایندگی های رسلری ما هستند.
ما گارانتی بازپرداخت واقعی را به شما اعطا می کنیم.
ضمنا شما را در تبلیغات جهت فروش اکانت ها و روش های کسب درامد یاری می کنیم. هم اکنون رسلری خود را با تیناهاست شروع نمایید.
tinahost.com

tinavps@yahoo.com
boorsekala@gmail.com
09123680872