PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی میکروتیک برای اکانت ماهواره ای

hotboy
May 2nd, 2011, 23:42
سلام
از دوستان کی سرور میکروتیک برای ماهوا ره ای از کشور های آلمان و هلند داره برای هک ماهوار ه ای که کانفیگش رایگان باشه
سرعتشم خوب باشه
هم امریکا هم هلند و المان قیمت بده رم 256 و 128 و 512

IranianServer
May 3rd, 2011, 00:07
از نت دایرکت در خدمتیم.
اما برای کانفیگ هزینه باید پرداخت کنید.

NiceIran.net
May 3rd, 2011, 00:22
با سلام. از امريكا و المان در خدمت هستيم.
اما كانفيگ با خودتون هست .
رم 128
پورت 1 گيگ
400 گيگ ترافيك ماهانه 15 تومان
موفق باشيد

hotboy
May 3rd, 2011, 00:36
دوستانی که معرفی میکنند اگر کانفیگ نمیکنند بگه که برای ماه وار ه ای جواب میده یا نه؟

alborzhost
May 3rd, 2011, 00:38
با سلام

رم : 128
هارد : 5 گیگ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : 500 گیگ

ماهانه 15000 تومان

کانفیگ رایگان

موقعیت : کانادا

Masoud.B
May 3rd, 2011, 00:43
حافظه رم : 128 مگابایت
پهنای باند :400 گیگ روی پورت 1
سیستم عامل : میکروتیک
آی پی : 1 عدد
کشور کانادا
15,000 تومان ماهانه

http://billing.tehranweb.net/cart.php?gid=5

MihanNet
May 3rd, 2011, 10:13
از آمریکا ، انگلستان ، آلمان و هلند در خدمتم

انگلستان و آمریکا و آلمان تست شده و 100 درصد جواب میده

کانفیگ رایگان
ترافیک : نامحدود
رم : 256
پورت :100mbps
قیمت : 22 هزار تومان

amirizadi
May 3rd, 2011, 10:51
256 رم
10 گیگ هارد
پهنای باند 500 گیگ
ماهانه : 20.000
هزینه کانفیگ جداگانه محسوب میشود

Warez-Host.IR
May 3rd, 2011, 11:32
با سلام
دوستانی که از نت دایرکت و هتزر آلمان می خوان آفر بدن یک نکته یا تجربه شخصی را مد نظر داشته باشن
دو ماه پیش ما از نت دایرکت به یک نفر سرویس میکروتیک ارائه کردیم , هر چند خریداری نگفت که برای چه کاری نیاز داره
بعد از 5 یا 6 روز دیدیدم سرور اصلی خاموش شد
ایمیل که زدیم به نت دایرکت گفتم فلان ای پی زیاد رو شبکه اصلی فشار وارد کرده و ....
به هر حال مجبور شدیم اون سرور مجازی را حذف کنیم و هزینه را برگشت بزنیم
قبل از اینکه آفر بدید بهتر هست با خود نت دایرکت یا هتزر صحبت کنید که بعد مشکل ساز نشه براتون

موفق باشید

Masoud.B
May 3rd, 2011, 11:48
با سلام
دوستانی که از نت دایرکت و هتزر آلمان می خوان آفر بدن یک نکته یا تجربه شخصی را مد نظر داشته باشن
دو ماه پیش ما از نت دایرکت به یک نفر سرویس میکروتیک ارائه کردیم , هر چند خریداری نگفت که برای چه کاری نیاز داره
ایمیل که زدیم به نت دایرکت گفتم فلان ای پی زیاد رو شبکه اصلی فشار وارد کرده و ....
قبل از اینکه آفر بدید بهتر هست با خود نت دایرکت یا هتزر صحبت کنید که بعد مشکل ساز نشه براتون

موفق باشید

سلام
مطمئنا" به خاطر هک ماهواره نبوده ، چون این روش اصلا" به سرور فشاری وارد نمیکنه در واقع اصلا مصرفی نداره ، تنها کار ریموت کردن آی پی را انجام میده

info_dlsong
May 3rd, 2011, 12:27
با سلام

موفق باشید
دوست من شما Neighbor Discovery رو از این به بعد روی سرور های میکروتیک خاموش کن مشکلی پیش نمیاد.
ارادتمند

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

سلام
مطمئنا" به خاطر هک ماهواره نبوده ، چون این روش اصلا" به سرور فشاری وارد نمیکنه در واقع اصلا مصرفی نداره ، تنها کار ریموت کردن آی پی را انجام میده
هیچ وقت مطمئن صحبت نکنید
من یکی که چوبش رو خوردم
ارادتمند

shervin114
May 3rd, 2011, 12:35
دوستانی که معرفی میکنند اگر کانفیگ نمیکنند بگه که برای ماه وار ه ای جواب میده یا نه؟

دوست عزیز این رو شما باید خودتون اطلاع داشته باشید که جواب میده یا نه

Warez-Host.IR
May 3rd, 2011, 12:38
دوست من شما Neighbor Discovery رو از این به بعد روی سرور های میکروتیک خاموش کن مشکلی پیش نمیاد.
ارادتمند
با سلام و تشکر
به دلیل همون مشکل پیش آمده دیگه سرور میکروتیک برای این کار ارائه نکردیم
ممنون از راهنمایی

shervin114
May 3rd, 2011, 12:38
سلام

دوست عزیز
تا اونجایی که من خودم هنگام استفاده دیدم شما دریافتتون از کانال ارتباطی میکروتیک هست .
اونوقت چطور ممکنه فشاری به سرور نیاد . پورتش که به ... میره .

Masoud.B
May 3rd, 2011, 13:11
دوست عزیز
تا اونجایی که من خودم هنگام استفاده دیدم شما دریافتتون از کانال ارتباطی میکروتیک هست .

بنده الان بالای 20 تا میکروتیک برای ماهواره به مشتری دادم و کاملا با این روش آشنایی دارم
اصلا" دریافتی نداره ، فقط ارسال از طربق میکروتیک هست ، دریافت از طریق دیش انجام میشه

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

ارادتمند

در مورد Neighbor Discovery میشه بیشتر توضیح بدین.ممنون

info_dlsong
May 3rd, 2011, 13:37
دوست عزیز
دیتاسنتر به مصرف پورت شما کاری نداره دوست من
شما یک پهنای باند داری که مجازی از همش استفاده کنی
دیتاسنتر به Packet هایی که به سوئیچ یا سایر تجهیزات ارسال میشه کار داره - بعضی از پکت ها باعث بالا رفتن لود switch میشه
ارادتمند

info_dlsong
May 3rd, 2011, 13:55
در مورد Neighbor Discovery میشه بیشتر توضیح بدین.ممنون
توضیحات:
Neighbor Discovery Protocol - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Neighbor_Discovery_Protocol)
MikroTik RouterOS Neighbor Discovery Protocol (MNDP) (http://www.mikrotik.com/documentation/manual_2.5/IP/MNDP.html)

خلاصه:
فکر میکنم با پروتکل UDP کار میکنه و Destination Address رو 255.255.255.255 در نظر میگیره
کارش هم اینه که NIC های همسایه رو نشون میده با آی پی و مک آدرس
2357

قبلا دیتاسنتر این رو برای من ارسال کرده بود:
Anomalous network traffic from your server

Greetings,
A large amount of traffic is being generated by your server with a destination address of 255.255.255.255. This traffic is causing a high CPU load on the switch that your server is connected to, which is impacting other customers on our network. Please investigate this immediately and stop the traffic.

hamnafas
May 3rd, 2011, 14:12
پهنای باند یک ترا
میکروتیک
از آمریکاو آلمان و هلند
با پورت یک گیگ
نصب میکروتیک رایگان

128 = 11000t
256 = 15000t
512 = 20000t

royalserver.ir
May 3rd, 2011, 14:24
با سلام خدمت شما

آفر ویژه : VPSM-1 پلن 1 سرور های مجازی میکروتیک -

حافظه رم: 128 مگابایت
پهنای باند: 400 گیگابایت
آی پی : 1 عدد

فقط 12 هزار تومان .... هزینه کانفیگ تا امشب رایگان

قابل توجه است که بیشتر مشتریان ما برای همین کار میکروتیک میگیرند ...

رویال سرور - سبد خرید (http://www.client.royalserver.ir/cart.php?gid=3)
در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با قسمت فروش سایت در ارتباط باشید
با تشکر

itjavani
May 3rd, 2011, 14:26
در خدمتیم از کانادا ماهیانه 18000 تومان کانفیگ شده!

Faraz4u
May 3rd, 2011, 19:30
با اجازه استارتر تاپیک

من با میکروتیک برای دادن اکانت ...... کار کردم. ولی برای اکانت اینترنت ماهواه یی خیر

آیا کسی هست جوری به من کانفیگ شده بده که مثل همون ....... فقط اکانت بسازم ؟

ممنون

M.S.R
May 4th, 2011, 23:58
با اجازه استارتر تاپیک

من با میکروتیک برای دادن اکانت ...... کار کردم. ولی برای اکانت اینترنت ماهواه یی خیر

آیا کسی هست جوری به من کانفیگ شده بده که مثل همون ....... فقط اکانت بسازم ؟

ممنون
تا ان جایی که من می دونم کانفیک خاصی نداره! فقط برای کانکشن اول باید ای پی م ک را توی مراحل ساخت یوزر وارد کنید!