PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ثبت شرکت در این حوزه و یا صدور فاکتور؟

hamidreza_s
May 2nd, 2011, 16:01
سلام دوستان بعضی جاها من پروژه بر میدارم که احتیاج به یک فاکتور معتبر و درست و حسابی داره. چطور میتونم اون رو تهیه کنم؟ همینطوری که نمیشه کاغذ جعل کرد! و بقولی مهر و سربرگ درست کرد.
چطور میشه این چیزا رو با کمترین هزینه جور کرد؟
آیا برای اینکار باید شرکت ثبت کنم؟
مسائل مالی و مالیات اون چی میشه؟
از راهنمایی دقیقتون ممنونم.

dade24
May 2nd, 2011, 23:28
شرکت خوبه ولی به شرطی که کادا دائمی باشه و درآمد داشته باشی ... مسئولیت محدود خوبه مالیات هم واقعا کمه .....
ولی بهترین حالت مجوز صنفیه .... مالیات نداره و ....

maroofi
May 3rd, 2011, 00:28
اگر شما گه گداری به تور این مشتریها میخورید توصیه میکنم به یک شرکت برید و ده درصد از مبلغ رو تقدیمشون کنید و فاکتور رو از ایشون بگیرید.
اگر هم طرف اشناست 5 درصد .
تموم. ( از شر ثبت شرکت و .... این قافیه ها راحت میشید. )

hamidreza_s
May 4th, 2011, 16:03
شرکت خوبه ولی به شرطی که کادا دائمی باشه و درآمد داشته باشی ... مسئولیت محدود خوبه مالیات هم واقعا کمه .....
ولی بهترین حالت مجوز صنفیه .... مالیات نداره و ....

ضمن تشکر از پاسخ های ارزشمندتون.
اگر شما در این کار هستید و شرکت یا مجوز صنفی دارید ممکنه مالیاتی که پرداخت میکنید بگید چقدره و به چه شکل هست؟ مثلاً درصد سود شرکت یا یک مبلغ ثابت یا ترکیبی از این دو؟
چقدر مالیات برای شرکت پرداخت میشه؟

اگر این حرف درست باشه که مثلاً یک شرکت بعد از ثبت باید فعالیت اقتصادی یا عدم آن اعلام بشه. از این نظر که مثلاً اسم و اطلاعات شرکت ثبت بشه ولی درحالت عدم فعالیت اقتصادی باشه ولی از فاکتور و سربرگ اش استفاده کنم.

مجوز صنفی چطوریه؟ و چطور میشه گرفت؟

باز هم ممنون خواهم بود برای پاسخ های ارزشنمد و کامل.

mrtteam
May 4th, 2011, 16:27
سلام

دوست عزیز وقتی شما شرکت ثبت میکنید و اگر بعد از 6 ماه اعلام بفرمایید که فعلا کار نمیکنید برای شما به مدت 6 ماه یا اگر اشتباه نکنم 1 سال پرونده مالیاتی شما بسته میشه و طول این مدت اگر از سربرگ ، مهر ، حساب به نام شرکت استفاده کنید به گونه ای که نمونه از اون به اداره مالیات فرستاده بشه حساب مالیاتی شما باز میشه و در کنارش جریمه هم میاد چون شما نامه عدم فعالیت ضمیمه پرونده کردید ولی اگر شرکت هایی که باهاشون کار میکنید خصوصی هستن و زیاد بزرگ نیستن و سربرگ شما رو جز دفاتر مالی وارد نمیکنند مشکلی پیش نمیاد ...

در کل اگر کارتون ثابت نیست پیشنهاد دوستمون خیلی منطقی هست که از و اسم و اعتبار یک شرکت استفاده کنید ... حالا 10 درصد زیاد هست ولی 5 درصد معقولانه هست

امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کنم ...

موفق و پیروز باشید

hamidreza_s
May 4th, 2011, 17:16
میشه یکم از درصد مالیات و غیره برام بگید؟