PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فریم ورک مورد استفاده/علاقه شما؟

dude
May 1st, 2011, 17:42
از چه فریم ورکی برای برنامه نویسی وب استفاده می کنید و چرا؟

لیست مقایسه ای فریم ورک ها (http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_Web_application_frameworks)

mdf092
May 3rd, 2011, 02:14
سمفونی فریم ورک مورد علاقه منه
به نظرم بهترین فریم ورک با زبان php هست و 5 سال هست که دارم باهاش کار میکنم (از نسخه 0.6)
الان نسخه 2.0 اومده اما هنوز فرصت نکردم تا دانشم رو به روز کنم
متاسفانه محبوبیت زیادی در ایران نداره چون یه کم کار باهاش سخته اما خب بسیاری از سختی ها در نسخه 2.0 برطرف شده

Woshka
May 3rd, 2011, 14:26
zend
DreamWeaver

mdf092
May 4th, 2011, 08:36
zend
DreamWeaver
البته DreamWeaver فریم ورک نیست

mohsened
May 4th, 2011, 20:17
من تا الآن با دوتا فريم ورك Yii و CakePHP به صورت حرفه اي كار كردم .
Yii سرعت خيلي بالايي داره و سبك هست و برنامه نويسي باهاش نسبت به كار با كيك سخت تر است .
CakePHP هم سرعت نسبتا خوبي داره و توش شما برنامه نمي سازيد ، كيك براتون برنامه مي سازه يعني اينكه خيلي كليشه اي هست برنامه نويسي باهاش .

و الآن هم با Yii كار ميكنم چون فكر مي كنم خيلي نكات مثبت نسبت به فريم ورك هاي ديگه داره كه يكيش هم Performance اون هست .

kingoftehran
May 5th, 2011, 00:17
در زمینه تحت ویندوز فعلا 3.5 در asp.net پیشنهاد می شه البته چون ما قدیمی کار هستیما ولی 4 یک چیز دیگه هست.
چرا ویندوز و این فریم ورک ها چون ویژوال استادیو کار را خیلی خیلی آسان کره و همه چیز کامپونتش هست و سرعت انجام کار ها بسیار آسان هست.