PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدست آوردن اطلاعات کامل یک دامین

tak2media
May 1st, 2011, 14:16
سلام

دوستان از چه طریقی میشه اطلاعات کامل یک دامین را بدست آورد ؟

منظورم اینکه مثلا دامین قبلا ثبت شده یا نه ؟ و یا اینکه دامین ف+ی+ل+ت+ر هست یا نه ؟

ممنون می شوم اگر کمکم کنید .. یک دامین پیدا کردم توپ .. فقط می خوام مطمئن بشم ...

با تشکر ...

Birserver
May 1st, 2011, 14:42
برای اطلاعات هویز باید هویز بگیرید!
برای اطلاعات مسدودسازی هم می تونید آدرس رو توی آدرس بار مرورگرتون بنویسید و کلید اینتر روپ فشار دهید!

tak2media
May 1st, 2011, 15:02
سلام

دوست عزیز دامینی که منقضی شده باشه که در مرورگر نشون نمیده ... که مسدود هست یا نه ؟

دوستان دیگه اگر می دونند .. لطفا راهنمایی کنند ...

خیلی ضروری هست ...

منتظر هستم ..

با تشکر ..

hamidreza_s
May 1st, 2011, 15:25
من هم بسیار مشتاق پاسخ این سوال هستم. واقعاً سوال قشنگی پرسیدید. من خودم یکبار یه دامین قشنگ خریدم. ولی به محض اینکه کار خرید تموم شد. هنگام ورود به مدیریت دی ان اس با صفحه ف-ی-ل-ت-ری-ن-گ مواجه شدم.
در ضمن درست میگید. تا وقتی که دامنه ثبت نشده باشه اصلاً نمیشه فهمید مشکل ف-ی-ل داره یا نه.
اگر دامنه قبلاً ثبت شده باشه تو نتایج جستجوی گوگل ممکنه بیاد. که شما میتونی از قسمت کش نتایج اون استفاده کنی.
اینطوری هم شاید بتونی از محتوا بفهمی که سایت مستحق ف-ی-ل هست یا نه.

WinDesign
May 1st, 2011, 15:29
دوست عزیز دامینی که منقضی شده باشه که در مرورگر نشون نمیده ... که مسدود هست یا نه ؟

ربطی به منقضی شدن نداره. وقتی یک دامنه (پسوند دامنه + نام دامنه ||| مثال: aaa.com) فیل//تر میشه، تا زمانی که از لیست *****ینگ حذف نشه، بازهم فیل//تره. حالا چه منقضی بشه یا نشه.

m3hdi
May 1st, 2011, 15:35
whois.domaintools.com/site.comاطلاعات کامل دامین رو می تونید ببینید ، اگر هم دامین ..ر باشه صفحه ...رینگ رو نمایش میده

موفق باشید ...

hamidreza_s
May 1st, 2011, 15:47
ربطی به منقضی شدن نداره. وقتی یک دامنه (پسوند دامنه + نام دامنه ||| مثال: aaa.com) فیل//تر میشه، تا زمانی که از لیست *****ینگ حذف نشه، بازهم فیل//تره. حالا چه منقضی بشه یا نشه.
این پاسخ با توجه به تجربه من درست نیست. تاحالا امتحان کردید؟
نمیشه.

domainer
May 1st, 2011, 18:02
علاوه بر whois(غیر آژاکس) جستجوی کامل آدرس دامنه در گوگل نیز در تشخیص چیلترینگ موثر است.

sales data
May 1st, 2011, 21:04
دوست عزیز بدین منظور میبایست حتما هوییز بگیرید

domainer
May 3rd, 2011, 17:24

اکثر اوقات نشان نمیده! بهترین کار همان گوگلیدن آدرس سایت یا هویز و... هست.