PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال کردن SSH بر روی Vmware ESXI

Vahid
May 1st, 2011, 11:46
با سلام
برای فعال کردن SSH شما باید دسترسی به خود سرور فیزیکی داشته باشید یا میتونید از دیتا سنتر درخواست کنید براتون این کار رو انجام بده االبته اگه KVM هم داشته باشید دیگه نیازی به دیتا سنتر و حضور فیزیکی نیست
در عکس اول باید گزینه

Troubleshooting Option رو انتخاب کنید و بعد گزینه دوم که SSH داره رو باید Enable کنید
توی عکس زیر میتونید ببینید :

m3hdi
May 1st, 2011, 11:53
برای فعال کردن SSH شما باید دسترسی به خود سرور فیزیکی داشته باشید یا میتونید از دیتا سنتر درخواست کنید براتون این کار رو انجام بده االبته اگه KVM هم داشته باشید دیگه نیازی به دیتا سنتر و حضور فیزیکی نیست

در قسمت تنظیمات - امنیتی ، وضعیت ssh رو می تونیم تغییر بدیم و در حالت start و یا stop قرار بدیم. فکر نمی کنم دسترسی فیزکی و یا KVM نیاز باشه ..

Vahid
May 1st, 2011, 11:59
در قسمت تنظیمات - امنیتی ، وضعیت ssh رو می تونیم تغییر بدیم و در حالت start و یا stop قرار بدیم. فکر نمی کنم دسترسی فیزکی و یا KVM نیاز باشه ..
مواقعی که دسترسی به Console وجود نداره مثلا سرور کرش کرده یا کنسول بالا نمیاد مد نظر من بود .
باز هم تشکر