PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست دانلود 20 گیگ فایل!

delta
May 1st, 2011, 11:42
سلام.کسی هست سرعت اینترنت بالا داشته باشه؟ حدود 20 گیگ دانلودی دارم.لینکها هم همه مستقیم رو سرور خودمونه با سرعت بالا.. قیمت بدید لطفا

sibs
May 1st, 2011, 11:45
این شخص که بسیار کارشون هم درست هست هر گیگ رو 400 تومن دانلود می کنند . اگه خواستین با ایدی خودشون حرف بزنید . ipjet@yahoo.com

Linux
May 1st, 2011, 12:16
لینک مستقیم رو براتون هر گیگ 390 تومان حساب میکنم لینک غیر مستقیم رو 450 تومان+هزینه هر دیسک خام 180 تومان + هزینه پست
Bahal KADEH (http://ww2.bahalkadeh.com)

delta
May 1st, 2011, 12:37
لینک مستقیم رو براتون هر گیگ 390 تومان حساب میکنم لینک غیر مستقیم رو 450 تومان+هزینه هر دیسک خام 180 تومان + هزینه پست
Bahal KADEH (http://ww2.bahalkadeh.com)

حدود 20 گیگ دانلودی دارم.لینکها هم همه مستقیم رو سرور خودمونه با سرعت بالا
چند روزه تحویل میدی؟

Linux
May 1st, 2011, 12:42
چند روزه تحویل میدی؟

دوست گرامی الان 130 گیگ تو لیستم دارم.مک 16 مگ دارم تا اینو دانلود کنم 2 تا 24 ساعت میگذره یعنی الان سفارش بدید میرید تو لیست انشالله پنجشنبه براتون ارسال میکنم

delta
May 1st, 2011, 12:50
دوست گرامی الان 130 گیگ تو لیستم دارم.مک 16 مگ دارم تا اینو دانلود کنم 2 تا 24 ساعت میگذره یعنی الان سفارش بدید میرید تو لیست انشالله پنجشنبه براتون ارسال میکنم

مشکلی نیست.لینکها رو برات میفرستم.ببین قیمتش چه قدر میشه حساب کن شماره حسابتم بهم بده. لینکها رو پ خ بدم یا ایمیلی چیزی داری برات بفرستم؟ جیمیل داشته باشی راحت تره.

Linux
May 1st, 2011, 12:54
مشکلی نیست.لینکها رو برات میفرستم.ببین قیمتش چه قدر میشه حساب کن شماره حسابتم بهم بده. لینکها رو پ خ بدم یا ایمیلی چیزی داری برات بفرستم؟ جیمیل داشته باشی راحت تره.

دوست گرامی به ایمیل سایت بفرستید
info@bahalkadeh.com

درضمن درمورد پرداخت نیز لینک میدم آنلاین پرداخت نمایید بعد از محاسبه صورتحسابتان

delta
May 1st, 2011, 13:03
دوست گرامی به ایمیل سایت بفرستید
info@bahalkadeh.com

درضمن درمورد پرداخت نیز لینک میدم آنلاین پرداخت نمایید بعد از محاسبه صورتحسابتان

حساب اینترنتیم مسدوده عزیز. موقع واریز ارور میندازه .عابر بانک بده کارت به کارت بریزم.
لینکها رو ایمیل دادم.درضمن یکی دوتا از لینکها آدرس فولدرش رو دادم بری توش لینکها هستند.. همشونم مستقیم و پرسرعت هستند..

Linux
May 1st, 2011, 13:08
حساب اینترنتیم مسدوده عزیز. موقع واریز ارور میندازه .عابر بانک بده کارت به کارت بریزم.
لینکها رو ایمیل دادم.درضمن یکی دوتا از لینکها آدرس فولدرش رو دادم بری توش لینکها هستند.. همشونم مستقیم و پرسرعت هستند..

دوست عزیز ایمیلتون نرسیده

delta
May 1st, 2011, 13:13
برای همین میگم همیشه از جیمیل استفاده کنید راحت تر هست...

Thank you for sending me a message to assure you have to give you the
short answer I would send you
M.Khorsand

Linux
May 1st, 2011, 13:15
برای همین میگم همیشه از جیمیل استفاده کنید راحت تر هست...

الان رسید.بررسی میکنم وارسال میکنم