PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزار برای ساخت فیلم های آموزشی

Warez-Host.IR
April 30th, 2011, 19:14
با سلام
طبق قولی که دادم به زودی ساخت فیلم های آموزشی را شروع میکنیم
اما قبل از هر کاری خواستیم از تجریبان دیگر کاربران استفاده کنیم و بهترین برنامه برای فیلم برداری از صفحه مانیتور و ساخت فیلم های آموزشی را پیدا کنیم
برنامه باید طوری باشه که کیفیت مناسب ارائه کنه و در عین حال حجم فایلهای تصویر برداری شده که بین 3 تا 10 دقیقه هست خیلی زیاد نشه
برنامه SnagIt را موجود داریم ولی از نسخه های قدیمی هست
اگر برنامه ای بهتر میشناسید با کارایی بالاتر ممنون میشم معرفی کنید تا دانلود کنیم و تست کنیم

با تشکر

m3hdi
April 30th, 2011, 19:21
به شدت برنامه bb flashback recorder رو بهتون توصیه می کنم ..
امکانات بسیار عالی داره ، ویرایش فیلم در سورس فیلم و خروجی گرفتن با انواع فرمت ها و ...
با آرزوی موفقیت برای شما

HyperServer
April 30th, 2011, 22:08
adobe captivate
فکر میکنم شرکت پرند هم از این نرم افزار برای ساخت فیلم آموزشی استفاده میکنه....

maroofi
April 30th, 2011, 23:32
snag it کار شما رو راه میندازه
ولی در تمامی موارد باید بعدا کار رو ادیت کنین و از سینک بودن گفته ها با تصاویر مطمئن بشید.

ضمنا یک فرمت خاص برای تبدیل این ویدوها استفاده میشود ( مخصوص ویدوهای اموزشی هستش ) که فایل رو فوق العاده کم حجم میکند. به دلیل اینکه شما دوربین در حال گردشی ندارید و لوکیشن شما ثابت هستش پس نیازی نیست که همیشه همه فریمهای تصویری رو در تک تک فریمها داشته باشید این نوع فرمت مثل فرمت 3GP از تصویر در یک زمان یک شات تهیه میکند و به بصورت یک نواحت برای 1 دقیقه استفاده میکند یعنی فقط یک فریم برای 400 فریم مصرف میشود . فرض مثال ) .. یعنی اگر در صفحه دسکتاپ شما کاری انجام ندهید همون یک صحنه ضبط میشود و در بقهی فریمها به دفعات تکرار میشود .
ولی اگر در ویدوهای عادی این کار را انجام بدید با یک فایل بزرگ و حجیم روبرو میشوید که فقط حجم اضافی دارد.
توصیه من این هست که بعد از ساخت ویدئو یک بار این ویدئو رو به دوستان ادیت کار بسپارید که این ویدئو رو کم حجم کند.
فرض مثال ویدئو شما در حال عادی 400 مگ بدون فشردگی هست ولی با این روش در حدود 40 مگابایت خواهد شد :)

HugeServer
April 30th, 2011, 23:44
Techsmith Camtasia Studio
:)

Vahid
April 30th, 2011, 23:55
پیشنهاد من به شما :

http://www.webhostingtalk.ir/dl/Software/bb-falexp.rar

MagicVps.Com
May 1st, 2011, 00:00
با سلام
طبق قولی که دادم به زودی ساخت فیلم های آموزشی را شروع میکنیم
اما قبل از هر کاری خواستیم از تجریبان دیگر کاربران استفاده کنیم و بهترین برنامه برای فیلم برداری از صفحه مانیتور و ساخت فیلم های آموزشی را پیدا کنیم
برنامه باید طوری باشه که کیفیت مناسب ارائه کنه و در عین حال حجم فایلهای تصویر برداری شده که بین 3 تا 10 دقیقه هست خیلی زیاد نشه
برنامه SnagIt را موجود داریم ولی از نسخه های قدیمی هست
اگر برنامه ای بهتر میشناسید با کارایی بالاتر ممنون میشم معرفی کنید تا دانلود کنیم و تست کنیم

با تشکر

این بر نامه استفاده کن شک نکن که رو دستش نیست در نحایت بعد زا اتمام کار میتونی با خروجهای مختلف با فورمتهای مختلف تصویری سیو کنی و تبدیل کنی

BB FlashBack - Download (http://www.bbsoftware.co.uk/bbflashback/download.aspx)
این لینک نسخه BB FlashBack Pro

http://release.bbsoftware.co.uk/bbflbk2.exe

نصب کن اگر هم به سریالش داشتی بگو که بهت بدم

Warez-Host.IR
May 1st, 2011, 09:09
تشکر از همه دوستان
چون نیازی نداریم روی فیلم ها فایلی صوتی موجود باشه و توضیحات را درون یک فایل TXT به صورت نوشتاری میدیم
فکر کنم bb-falexp مناسب باشه , چون چندین نفر دیگه هم در انجمن دیدم با همین برنامه کار کردند
اگر خوب جواب نداد بعد میرم سراغ adobe captivate و Techsmith Camtasia Studio
فکر کنم برای تست Resolution 1024*768 مناسب باشه

موفق باشید

maroofi
May 1st, 2011, 09:59
سلام
خروجی مهمه وسیله و ابزار زیاد مهم نیست . شما با هر چیزیک ه رکورد کنی اخرش باید با یک فرمت اینها رو ذخیره کنی. کار تمامی نرم افزارها یکیه مهم خروجیه کار هستش
خروجی شما باید با اون فرمتی باشه که عرض کردم.
ضمنا رزولیشن 800-600 رو انتخاب بفرمایید. کاهش فوق العاده حجم رو خواهید داشت.
ضمنا صدا رو هم میتونید داشته باشدی اگر با کیفیت 11 کیلوهرتز ضبط کنید و البته و البته صدا رو ادیت کنید میتونید نتیجه خوبی رو بگیرید ( حجم هم شاید برای نیم ساعت حدود 5 مگابایت برسه ) کیفیتش شبیه به صدای گوشی تلفن خواهد بود.
موفق باشی.

dashreza
May 1st, 2011, 20:55
Cam studio Portable
portableapps.com
تست کنید من چند ثانیه گرفتم بد نبود