PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت رسمی ICANN و Drupal

Birserver
April 30th, 2011, 16:54
Internet Committee for Assigned Names and Numbers نیز آغاز به استفاده از Drupal به عنوان CMS وب سایت خود کرده است.
« مطالعه ادامه خبر (http://www.gnuiran.org/index.php?name=News&file=article&sid=1151) »

boors
April 30th, 2011, 16:57
یعنی بهتر از دروپال چیزی پیدا نکردن؟

alimosavi
May 1st, 2011, 15:52
چرا بهتر از دروپال هم هست .
ولی تو ایران همون بهتر با در پیت هاش کار کنی

اگر می خوای سمت دروپال بیای فقط با سایت اصلی کار کن ..

dude
May 1st, 2011, 17:36
یعنی بهتر از دروپال چیزی پیدا نکردن؟

توی CMS های بر مبنای php من چیزی بهتر از دروپال نمی شناسم. شما اگر می شناسید معرفی کنید.

maroofi
May 1st, 2011, 17:46
چرا بهتر از دروپال هم هست .
ولی تو ایران همون بهتر با در پیت هاش کار کنی

وقتی امثال آشغال هایی مانند تیم drupalcms.ir هستند که برای نبودن رقیب دست به هر اقدام پستی می زنند .. :)

اگر می خوای سمت دروپال بیای فقط با سایت اصلی کار کن ..
چه اقدام پستی ؟ مثلا؟

alimosavi
May 1st, 2011, 18:32
توی CMS های بر مبنای php من چیزی بهتر از دروپال نمی شناسم. شما اگر می شناسید معرفی کنید.

Wordpress

ولی دروپال 7 یک نوع جهش بوده . هم توی یوزر فرندلی و هم توی سادکی دیولاپ
من خیلی سخت می تونم تصمیم بگیرم بغیر از دروپال با چیز دیگه کار کنم ولی خب دروپال هم ضعفهای خودش رو داره که در حال بهبوده .

همه چی بستگر به طرف داره . کار با دروپال نیاز داره دانشت رو یکم گسترش بدی دربارش چون شاید مجبور باشی خیلی چیزها رو دستی تعریف کنی ..

هک کردن سایت ها رقیب ( نه فقط یکی ) ... ویروس پخش کردن های متعدد ... فکر کنم همین کافی باشه .

maroofi
May 1st, 2011, 19:35
ورد پرس رو من تایید نمیکنم خیلی مصرفش بالاست ...وبلاگه بابا
جوملا حالا یک چیزی :)

در مورد این پشتیبانان هم عرض کنم که تا وقتی یک تیم حرفه ای تشکیل نشه همین بساط هست.
بازم ممنون که اطلاع رسانی کردید.

Birserver
May 1st, 2011, 19:49
هک کردن سایت ها رقیب ( نه فقط یکی ) ... ویروس پخش کردن های متعدد ... فکر کنم همین کافی باشه .
با تمام احترامی که به شما قائل هستم ولی بدون دلیل نباید اینگونه توهین کرد. از مدیران می خوام کل تاپیک رو پاک کنند.

اگر حمایت نمی کنیم، سعی کنیم تخریب هم نکنیم.

aalireza439
May 1st, 2011, 20:25
دروپال یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتواست ، دروپال 7 که جای هیچ حرفی رو باقی نمی زاره ! یوز فرندلی رو هم تو این ورژن عالی شده.

من 2 ساله از دروپال استفاده می کنم ، سخت بتونم جایگزینی براش پیدا کنم ، البته اون اوایل با جوملا و وردپرس کار کردم اینها هم خوب هستند ، اما در حد خودشون.

دروپال فارسی بزرگترین مشکلش پشتیبانیش بوده ، من خودم اکثرا از drupal.org استفاده می کنم ، البته اوایل از irdrupal.com کمک می گرفتم.
الان چند ماهی میشه دروپال 7 امده ، اما هنوز خبر از فارسی ساز نیست ، باید خودمون بشینیم فارسی کنیم:d

alimosavi
May 1st, 2011, 21:37
با تمام احترامی که به شما قائل هستم ولی بدون دلیل نباید اینگونه توهین کرد. از مدیران می خوام کل تاپیک رو پاک کنند.

اگر حمایت نمی کنیم، سعی کنیم تخریب هم نکنیم.

دلیل می خوای Pm بده .. حیف که حال و حوصله پیگیری قضایی رو نداشتم ..

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

چندتا از شرکت هایی که از دروپال استفاده می کنند
دییگ
یاهو
ماکروسافت
ریزلر کلاب و ....

boors
May 1st, 2011, 21:41
اگه واقعا خرابکاری از جانب پشتیبانان دروپال انجام شده باید همه در خبر باشن!!

این چه رسمیه تو مملکت که هر کی کار زشتی میکنه به جای گفتن نام و دلیل و مدرک برای شناختن همه؛ میاییم و این کار رو نمیکنیم؟

مثلا همین اخبارمون تا حالا دیدید نام کسی رو به عنوان فساد مالی بگه یا چهره اش رو بدون شطرنجی نشون بده؟ به نظر فرهنگ و رسم اشتباهی هست

alimosavi
May 1st, 2011, 21:48
بهتره مثئله رو کش ندید . من پستم رو ویرایش کردم . به یکی از مدیرای اصلی و قدیمی اونجا قول دادن علنی نکنم ...

om!d-D
May 3rd, 2011, 17:38
ترجیح میدم سکوت کنم و حرفی نزنم . ما هم بی نصیب نبودیم.جهنم
آخه علی جون وقتی نمیدونن چرا هی اصرار میکنی؟ وقتی هنوز خوب رو از بد تشخیص نمیدن چه لزومی به گفتنش هست.؟
انشاءالله اگه عمری باقی بود ادامه خواهیم داد...