PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت بانک پاسارگاد

Reza.exe
April 30th, 2011, 12:36
سلام دوستان
اینترنت بانک پاسارگاد برای شما باز می شه ؟
از دیروز ترکیده ظاهرا

https://ibank.bankpasargad.com

jfactor
April 30th, 2011, 12:42
برای منم باز نمیشه.

sibs
April 30th, 2011, 12:51
نه عزیز . باز نمیشه . با هیچ مرورگری هم باز نمیشه .

aalireza439
April 30th, 2011, 13:03
برای من باز میشه:d

sibs
April 30th, 2011, 13:10
الان باز میشه . از دیشب باز نمیشد .

itjavani
April 30th, 2011, 13:17
بلکل دیروز ترکیده بود! الان باز میشه!

SADAF HOST
April 30th, 2011, 13:49
باز میشه

shervin114
April 30th, 2011, 14:01
همون بهتر که ترکیده بود
اینترنت بانک پاسارگاد که کلا مشکل امنیتی داره .

Reza.exe
April 30th, 2011, 15:44
همون بهتر که ترکیده بود
اینترنت بانک پاسارگاد که کلا مشکل امنیتی داره .
من نمی دونم پسورد اینترنت بانکم چرا خود به خود عوض می شه ؟

atilnic
April 30th, 2011, 19:25
سلام

بله دیروز مشکل داشت
کلا پارس آنلاین مشکل داشت
و سرور های ما هم خوابیده بود

lvlehrad
April 30th, 2011, 19:57
پارس انلاین مشکل داشت یا پاسارگاد ؟

021teh
April 30th, 2011, 21:47
دیروز مشکل داشت

shervin114
April 30th, 2011, 23:06
من نمی دونم پسورد اینترنت بانکم چرا خود به خود عوض می شه ؟

وارد اکانت اینترنت بانک من شده بودند و مبلغی انتقال دادند و بعد از انجام کار آدرس ایمیل رو عوض کرده بودند .
در کل بانک پاسارگاد امن نیست . ( چون به قول یک نفر تو بانک مرکزی چند تا میلیاردر جمع شدند و بانک زدند و تمام فک و فامیل هاشون رو آوردند سر کار :d )

itjavani
April 30th, 2011, 23:11
وارد اکانت اینترنت بانک من شده بودند و مبلغی انتقال دادند و بعد از انجام کار آدرس ایمیل رو عوض کرده بودند .
در کل بانک پاسارگاد امن نیست . ( چون به قول یک نفر تو بانک مرکزی چند تا میلیاردر جمع شدند و بانک زدند و تمام فک و فامیل هاشون رو آوردند سر کار :d )

برعکس شما من تمام بیزنسم با بانک پاسارگاد هست و یک قرون اینور اونور نشده! در روز بالای 10بار توش لاگین میکنم وحسابمو چک میکنم یا انتقال وجه میدم! کوچکترین مشکلی نداشتم!
فکر نکنم به سرقت رفتن مال شما مربوط به بانک باشه ممکنه از طرق دیگه ازتون ***ی شده باشه!!!!
تاجایی که اطلاع دارم بانک های خصوصی از جمله سامان و پاسارگاد و ملت و... بیشترین هزینه رو دارند برای محیط مجازی میکنند!

Reza.exe
April 30th, 2011, 23:37
برعکس شما من تمام بیزنسم با بانک پاسارگاد هست و یک قرون اینور اونور نشده! در روز بالای 10بار توش لاگین میکنم وحسابمو چک میکنم یا انتقال وجه میدم! کوچکترین مشکلی نداشتم!
فکر نکنم به سرقت رفتن مال شما مربوط به بانک باشه ممکنه از طرق دیگه ازتون ***ی شده باشه!!!!
تاجایی که اطلاع دارم بانک های خصوصی از جمله سامان و پاسارگاد و ملت و... بیشترین هزینه رو دارند برای محیط مجازی میکنند!
سلام
منم بیشترین گردش مالی تو پاسارگاد هست
ولی اینترنت بانکش مشکل داره ظاهرا ؟
چون هر هفته پسوردش عوض می شه !
الان دفعه سوم هست دارم می رم پسورد جدید می گیرم
شما هم به این مشکل برخوردید ؟

itjavani
April 30th, 2011, 23:41
سلام

نزدیک 6ماهه دارم کار میکنم پسوردمم همون چیزی بوده که اول گذاشته بودم!
احتمال میدم شما فریب FakePage های جدید که به شکل بانکداری مجازی بانک پاسارگاد بوده خوردید و یا د ز د محترم از طریق کیلاگر تونسته پسورد هاتون دست پیدا کنه یا دسترسی به ایمیلتون داشته !
من که تا حالا مشکلی نداشتم!

shervin114
May 1st, 2011, 08:08

آخرین پسوورد من این بوده که با RoboForm ساخته بودمش
9VE@HE%!f*BZ2gByBr4zgyDNS8tWCP
نه از جایی شارژ خریدم و نه از جایی خرید با کارت داشتم .
سیستم من هم مشکل ویروس و تروجان نداشته ( چون روی همین سیستم 3 تا کارت دیگه بانک پاسارگاد مربوط به همکاران دیگرم رو داشتم ) و پسوورد من هم عوض نشده
حالا نظر دوستان چیه ؟ چطوری حساب من هک شده ؟
اگر دوستان این قدر از درگاه های اینترنتی بانک های خصوصی اطمینان دارند نمونه ای از لاگ های فروش سایت های اینترنتی یکی از بانک های خصوصی براتون آپلود کنم تا به امنیت فوق العاده این بانک ها پی ببرید . :d
در هر صورت امنیت بانک داری اینترنتی موقعی بالا هست که شما برای نقل و انتقال پول از Token استفاده کنی مثل بانک های ملی و ملت .

shamimi
May 1st, 2011, 08:41
آره مشکل داره حتی دوستام از عابر بانک هم نتوانستند پول بریزند به حساب نکنه هک شدند :-(((((((((((((((((( عاشق این بانکم

mohebali
May 1st, 2011, 10:11
این که باز میشه!

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

من الان لاگین هم کردم ! مثل گل و گلاب باز شد و یک اس ام اس ناز برام فرستاد !

در ضمن سهامدار عمده بانک پاسارگاد بانک ملی است !!!!!

HematYar
May 1st, 2011, 10:27
سلام

در یه صورت این مشکل پیش میاد ، اونم اینکه شخصی ، نام کاربری شما رو داره و میخواد لاگین کنه و وقتی نمیتونه پسورد شما بلوک میشه ، و باید برید بانک . البته بانک پارسیان فقط برای 48 دقیقه بلوک میکنه . پاسارگارد رو نمیدونم . این مشکل قبلا واسه بانک ملت من پیش اومده بود .