PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول ارسال sms در whmcs

amiri113
April 30th, 2011, 11:41
ماژولی که در اين موضوع پيوست شده مربوط به ارسال sms از سيستم whmcs بر اساس وبسرويس سايت عصر اس ام اس هستش.
دوستانی که از سايت عصر اس ام اس خط دارند ميتونن از اين ماژول در whmcs سايت خودشون استفاده کنند.

محتاجيم به دعا
با تشکر
علی امیری

IranianServer
April 30th, 2011, 12:04
موفق باشید علی جان وتبریک

jfactor
April 30th, 2011, 12:07
تشکر به خاطر ماژول. ممنون میشم لینک هزینه خطوطتونم رو اعلام کنید.

amiri113
April 30th, 2011, 12:17
.: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com)

محتاجيم به دعا
با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

.: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com)

محتاجيم به دعا
با تشکر
علی امیری

adnan
May 8th, 2011, 19:53
این مازول چکار می کند ؟

parsibox
May 9th, 2011, 09:55
با اجازه ی صاحبش این ماژولی که دیکد کردید و برای عصر اس ام اس تنظیم کردید را ما هم تغییر داریم میدیم و برای سایت سامانه ی ارسال پیامک - پیام کوتاه - پیامک تبلیغاتی - خط اختصاصی - www.sms.ardindata.com (http://www.sms.ardindata.com) داریم منتشر میکنیم

parmis_data
May 20th, 2011, 12:35
کارتون حرف نداره :79:

parsrayaneh
November 15th, 2011, 00:58
سلام
به چه صورت باید در ماژول تغییرات ایجاد کرد تا با پنل های دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.
من کد وب سرویس رو دارم ولی نمیدونم به چه صورت در ماژول تغییرات ایجاد کرد تا بشود به پنل خاصی متصل بشه و ارسال داشته باشه.
ممنون میشوم بفرمایید چه تغییراتی باید اعمال نمایم و چه کد هایی باید تغییر کند
با تشکر از دوستان

sellpad
November 15th, 2011, 11:24
ما اگه بخوایم از این ماژول برای شرکت های دیگه استفاده کنیم باید چه کار کنیم؟
بعد میشه امکانات دقیقش رو در whmcs بگید

parsrayaneh
November 15th, 2011, 11:30
من هم منتظر دوستان هستم تا پاسخ بدهند
البته این ماژولی که در این پست معرفی شده امکانات کاملی داره
یعنی بعد از تیکت اس ام اس ارسال میکنه
بعد از تایید فاکتور
فعال سازی هاست و دامین
و ...
تقریبا میشه گفت که بابت هر عملیاتی که برای شما ایمیل ارسال میشود برای مشتری پیامک ارسال میکند که میتوان شخصی سازی هم کرد.

فقط من یک پنل دیگه دارم و این قابلیت رو داره وب سرویس همون داکیومنت هم دارم ولی نمیدونم کجای این ماژول را باید تغییر دهم.
ممنون میشوم کمک کنید.
منتظر یاری دوستان هستم

m_dg_farari
November 15th, 2011, 14:28
دوستان عزیز ، درخواست ها و سالات شما مثل این میمونه که برید داخل یک رستوران ، و ساندویچی که از قبل داشتید رو سر میز اون رستوران بخورید و برید..... آیا این چنین چیزی ممکنه؟
هر سرویس دهنده ای که میخواد برای مشترکینش ارزش بذاره باید خودش به فکر ارائه ی چنین ماژولهایی باشه!

novinhost
November 15th, 2011, 15:32
بنده که 3-4 ماهی میشه که ازشون سرویس دارم و کلا برای همین ماژول بود که گرفتم (چون با پنل زیاد کار خاصی نداریم ) این ماژول کلا برای این شرکت طراحی شده است و شما با خرید یک شماره هم پنل ارسال و دریافت sms دریافت می کنید و هم این مازول که امکانات خوبی داره ، الان هم که اسمشون به نوین پیامک تغییر کرده .