PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در فارسی سازی پوسته های وردپرس به صورت آنلاین >>>>> Moris

moris
April 30th, 2011, 11:32
با سلام . دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه از طریق ترجمه آنلاین پوسته ها ، قالب رو فارسی کرد؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید!

jfactor
April 30th, 2011, 12:00
ترجمه آنلاینی برای پوسته های وردپرس وجود نداره. مگر اینکه برای نرم افزارهای خاصی مثل آرتیستیر. چونکه تکنولوژی استفاده شده در قالبها متفاوته. در مورد ترجمه دستی هم به وفور آموزش در این زمینه هست.

moris
April 30th, 2011, 12:32
بابت جوابی که دادین ممنون ، وقتی تو سایت php-press.com رفتم دیدم ترجمه آنلاین گذاشته خودمم تعجب کردم.
در مورد آموزش های پوسته های وردپرس مقاله و ... زیاده ولی متاسفانه همه از رو هم کپی کردن و مطالبی که گفتن یه جوره. اگه جایی رو سراغ داشتین که به صورت کامل و واضح توضیح داده بود حتما لینکشو برام بزارین. متشکر .

jfactor
April 30th, 2011, 12:39
اگر منظورتون این صفحست PHP Press Tools >> Online PO Translator (http://tools.php-press.com/po-translator/) که باید گفت فقط فایل زبان رو ترجمه میکنه و بس و کاری به آر تی ال کردن نداره.
در مورد مرجع آموزشی هم چند تا سایت بود که لینکشون توی سیاره وردپرس فارسی هست اگر پیدا نکردید بگید براتون پیدا کنم
یا حق

moris
April 30th, 2011, 12:50
خیلی دوست دارم که فارسی کردن قالب های وردپرس رو یاد بگیرم. حتی اگه کسی هم باشه کا کامل یاد بده هزینش رو میدم . مرسی از کمکتون .