PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذخیره فایل در گوگل داکز

khudeman
April 29th, 2011, 21:38
سلام به دوستان با تجربه
لطفا اطلاعاتی که در مورد گوگل داکز دارین google docs را بنویسین . ظاهرا همه جور فایلی را میشه توش آپلود کرد و به اشتراک گذاشت
ولی چه محدودیتهایی داره ؟ چه مقدار فضا و پهنای باند میده ؟ میگن از یه مقدار بیشتر باید پول داد ؟ اون مقدار چقدره و چجوری باید پولش را داد ؟
تشکر از راهنمایی تان

kargar
April 29th, 2011, 21:44
فکر کنم رایگان هست ولی خوبیش این هست که همیشه فیال هات دانلود میشه:71:

khudeman
April 29th, 2011, 22:02
رایگانه ولی نمیدونم تا چقدر رایگانه . دوستانی که تجربه دارن لطفا در موردش بگن

Sir.DarKNesS
April 29th, 2011, 23:03
7 8 گیگ برای هر یوزر هستش اینجوری که دقیق یادمه یوز جیمیل که میسازی بهت 7 8 گیگ میدن حتی او میل هایی که تو جیمیلت داری هرچقدر باشه چه 5mb چه 1کیلو بایت از حجمت کم میشه 7 8 گیگت پر شد میتونی بخری اما انلیمیت نیستش 1ساله هستش

اما اون 7 8 گیگت تایم خواستی نداره تا موقعی که القاعده گوگل رو منفجر کنه : دی

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

جیمیل لوگین *** بیا پایین صفحه میبینی نوشته چقدر از حجمت یوز کردی>:)

khudeman
April 29th, 2011, 23:06
مرسی از کمکتون . ولی فکر کنم حساب فضای جیمیل با گوگل داکز از هم جداست . شنیدم گوگل داکز یک گیگ است اما اطلاعات بیشتر ندارم . یکجا هم خوندم که هر گیگ اضافه در سال 25 سنت میشه . اما اصلا در محیط گوگل جایی برای پرداخت وجود نداره! داره ؟ ندیدم تا حالا

Sir.DarKNesS
April 29th, 2011, 23:06
عکس با ویدیو رو مطمینم میشه اپلود کرد رار با Exe رو خودت تست کن فکر کنم بشه 100%