PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه جوری کنفرانس بدم :d ?

ShahroKH
April 29th, 2011, 17:50
سلام برادران عزیز دل

آقا ما فردا یک کنفرانس توی دانشگامون داریم :d

والا از شما چه پنهون یکم استرس دارم و یکم هم خجالت میکنم :d

چیکار کنم هل نشم ؟؟

اولین کنفرانسه :d

sibs
April 29th, 2011, 17:59
به دخترا نگاه نکن . بعد کتاب رو کامله کامله کامل بخووون . بعد که کامل خوندی میری پا تخته کتاب رو میگیری دستت یه نیم نگاهی به کتاب میدازی و بقیه اش رو هم از حفظ میگی .

به همین سادگی .

jfactor
April 29th, 2011, 18:02
یه نکته دیگه اینکه چندین و چند بار تو خونه توی ذهنت کنفرانس رو مرو کن و در زمان مرور چهره تمام هم کلاسیهاتو تو ذهنت بیار و خودتو توی وضعیت کلاسی بزار اینطور هر بار که دوباره کنفرانس رو مرو کنی کمی از استرس کم میشه.

Rezash
April 29th, 2011, 18:05
یه نکته دیگه اینکه چندین و چند بار تو خونه توی ذهنت کنفرانس رو مرو کن و در زمان مرور چهره تمام هم کلاسیهاتو تو ذهنت بیار و خودتو توی وضعیت کلاسی بزار اینطور هر بار که دوباره کنفرانس رو مرو کنی کمی از استرس کم میشه.

دقيقا ! من هم براي اولين بار خيلي استرس داشتم و ميترسيدم ولي با اين كار و تمرين و شبيه سازي توي خونه چه از نظر زماني و محتوا و چه ذهني موفق شدم تو اولين كنفرانس عنوان بهترين كنفرانس از نظر ارائه رو بگيرم.
حتما اين تمرين رو به دفعات انجام بده.توي خونه اتگه جدي تصور كني اولش بازم ميترسي و استرس داري ولي كم كم بهتر ميشه.

ShahroKH
April 29th, 2011, 18:11
بچه ها مرسی خیلی گلین ولی باید بدون هیچ کتاب و جزوه ای برم جلو کنفرانس بدن :-s

راستش بچه ها وقتی میرم جلو پاهام می لرزه :d و نمیتونم به کسی نگاه کنم و باید همش پایین و بالا رو نگاه کنم ولی استاد گفته این کنفرانس باید به همه نگاه کنین !

این شبیه سازی رو امتحان میکنم راهی دیگه ای هم دارین بگین

jfactor
April 29th, 2011, 18:18
امکان ایجاد اسلاید کامپیوتری نیست؟ اگر اینطور باشه حداقل میشه تیتر وار نوشت که سرنخ کلام از دست نره.

موفق شدم تو اولين كنفرانس عنوان بهترين كنفرانس از نظر ارائه رو بگيرم.
من که اولین کنفرانسم بدترین بود. با کلی دردسر دستگاه اور پک رو برای پخش اسلاید گرفتم ولی دستگاه کار نکرد و من موندم توضیح بدون تصویر!!!

ShahroKH
April 29th, 2011, 18:22
نه هیچی در دسترس نیست ! خودمو خودم

میترسم بچه ها :-s

jfactor
April 29th, 2011, 18:26
آها نباید استرس میدادم :دی
خوب با این شرایط تکلیف روشنه شما همون روش رو امتحان اگر خدا بخواد صد در صد جواب میگیری.
موفق باشید

ShahroKH
April 29th, 2011, 18:47
دعا کنین گند نزنم :d

astro.alireza
April 29th, 2011, 18:55
سلام برادران عزیز دل

آقا ما فردا یک کنفرانس توی دانشگامون داریم :d

والا از شما چه پنهون یکم استرس دارم و یکم هم خجالت میکنم :d

چیکار کنم هل نشم ؟؟

اولین کنفرانسه :d
خوش به حالت مدیران انجمن گیر نمی دن بهت
من هر پستی تو قسمت متفرقه می زنم به دلیل عدم ارتباط به مسائل هاستینگ حذف می شه.
یعنی مدیران محترم فقط قصد ابراز وجود دارند!!!

Iman.r
April 29th, 2011, 19:00
سلام
به دخترا نگاه نکنی حله
برای اینکه لرزش پات تابلو نشه پاهاتو الکی تکون بده
به دوستای صمیمیت نگاه کن و لبخند بزن تا استرست تابلو نشه

s.w.a.t
April 29th, 2011, 19:08
هیچ ترسی نداره جلو آینه تو خونه چند دفعه تمرین کن. هواست باشه اگه میخوایی کنفرانس خوبی بدی به همه باید نگاه کنی. از زبان بدنت(Body Language) هم استفاده کن. یعنی دستت رو تکون بده و ... . سرتیتر چیزهایی که میخوایی بنویسی رو تویه یه تکه کاغذ بنویس و دستت بگیر هر موقع که یادت رفت میخوایی چی بگی یا درباره چی صبحت کنی یه نگاه بهش بنداز. به نظر من هم هیچ ترسی و استرسی نداره من هم توی دانشگاه هم برای کار رفتم کنفرانس دادم خدا رو شکر جفتش هم موفق بود.
موفق باشید

maroofi
April 29th, 2011, 19:41
هیچ ترسی نداره جلو آینه تو خونه چند دفعه تمرین کن. هواست باشه اگه میخوایی کنفرانس خوبی بدی به همه باید نگاه کنی. از زبان بدنت(body language) هم استفاده کن. یعنی دستت رو تکون بده و ... . سرتیتر چیزهایی که میخوایی بنویسی رو تویه یه تکه کاغذ بنویس و دستت بگیر هر موقع که یادت رفت میخوایی چی بگی یا درباره چی صبحت کنی یه نگاه بهش بنداز. به نظر من هم هیچ ترسی و استرسی نداره من هم توی دانشگاه هم برای کار رفتم کنفرانس دادم خدا رو شکر جفتش هم موفق بود.
موفق باشید
خواستم همین نکات رو بگم که جناب swat فرمودند.
قبل از هرچیز توی خونه برو جلوی اینه با خودت صحبت کن. مشکلاتت رو هیمنجا حل کنی خیلی بهتره که اونجا سوتی بدی. طرز بیان کلمات حالت چشمها ابروها . لبخند ملایم ....
نکته دوم هم اینجاست که کنفرانس رسمی نیست پس با جمع خیلی راحت و خودمونی برخورد کن.
کلمات رو شمرده ادا کن
اگر هم از جمعیت میترسی فکر کن که ملت گونی سیب زمینی هستند . به همین راحتی.. میتونی توی دنیای فکر و تخیل فکر کنی که توی یک انبار سیب زمینی داری صحبت میکنی.

نمره رو که گرفتی تموم میشه .

نمیدونم چرا اینقدر اسم دخترا رو میارین ؟ مشکلی نیست شما میتونی به همه نگاه کنی محدودیت برای کارت قائل نشو اتفاقا من به خانومها نگاه مبکردم بیشتر احساس تسلط داشتم چون تنها طیفی که کامل به صحبتهای من گوش میداد خانومها بودند .
اگر فکر میکنی که کسی میتونه به شما انرژی بده از ایشون هم دعوت کن در ردیف جلو بشینه و به صحبتهات گوش بده. ( ترجیحا یک دوست باشه خیلی بهتره . چند وقت پیش همین کار رو برای یکی از دوستانم انجام دادم وخیلی هم ازم تشکر میکرد . چون موقع سخنرانی تنها کسی که نگاه میکرد من بودم . )
موفق باشی

boors
April 29th, 2011, 19:50
نترس بابا!!
ترسی نداره که!! فکر کن برای گونی های سیب زمینی داری کنفرانس میدیd:

در ضمن اولی هست برای همین برات کمی سخته!! همین که این اولی رو رد کنی دیگه برات عادی میشه(قول میدم):113:

saeed25
April 29th, 2011, 20:05
1 :به دخترا نگاه نکن
2: به دخترا نگاه نکن
3: به دخترا نگاه نکن!!
:))مگه دخترا خیلی ترسناک هستند؟؟!!

ShahroKH
April 29th, 2011, 20:06
واقعا از همتون ممنونم دوستان راه های خیلی خوبی گفتین حتما همه رو تست میکنم

دمتون گرم :-x

HyperServer
April 29th, 2011, 20:15
آقا کسی در مورد چیزی که تو می خوای بگی هیچی نمیدونه...
خیلی ببخشید ...ولی همرو چیز فرض کن...
با اعتماد به نفس برو...
نمی خوای که جلو x کنفرانس بدی که ...! یه مشت :دی

m3hdi
April 29th, 2011, 20:22
آقا کسی در مورد چیزی که تو می خوای بگی هیچی نمیدونه...
خیلی ببخشید ...ولی همرو چیز فرض کن...
با اعتماد به نفس برو...
نمی خوای که جلو x کنفرانس بدی که ...! یه مشت :دی

واقعا ..
من تو دانشگاه یک کنفرانس راجع به .. داشتم که خود استادش هم 50% فهمید چه برسه به بقیه
زیاد نگران نباش ، چیز خاصی نیست ...
بعد کنفرانس خودت هم باورت نمیشه d:

kargar
April 29th, 2011, 20:51
خب فکر کن چند تا کلغ چشم دار اونجا هستن :دی من تجربه ندارم ولی امید وارم موفق بشی و بعد نتیجه رو بیگی تا ما هم تجربه کسب کنیم

1eng.ir
April 29th, 2011, 21:10
شاهرخ بدبخت شدی رفت :d

om!d-D
April 29th, 2011, 21:12
روز اول منم پارسال بود رفتم توی آموزشگاه واسه تدریس به بقیه....17 تا شاگرد خانوم داشتم.

فقط خداوکیلی این چند مورد رو که میگم تجربه سه سال تدریس و از این کنفرانس منفرانساس.حتما انجام بدی موفق میشی:

1- همچین که صدات کردند بیا کنفرانس بده اول از همه یه چند ثانیه صبر کن بعد آروم از جات بلند شو ... به محض اینکه بلند شدی برگرد عقب نگاه کن به همه و به برگه هات نگاه کن.بد یهو برگرد و رو صندلیت خودکاری چیزی بردار.بعدش یه سرفه بکن و برو بالا

2- به محظ اینکه رسیدی بالا یه لبخندی بزن و یه چیزی بگو و به بقیه نگاه کن تا بخندند.مثلا بگو خب نوبت ما شد... یا بگو بسمه تعالییییییییییییییییییی .... یا یا علی مدد .... یا خدایا کمک کن ... بعدش مهم اون چیز طنز آمیزه که بگی و بقیه همراهت بخندند و بهشون نگاه کنی.همین یعنی تموم.دهن هر چی چشم بده میبنده.دشمن را در خانه سرکوب میکنی.

3- وقتی رسیدی بالا اگه گذاشتند حرف بزنی ادعای کذب بکن که قبلا فلان جا درس میدادی یا کنفرانس دادی .... دفتر یا جزوتو بگیر توی دست راستت و دست چپ توی جیبت.بعدش زل میزنی به چشم دخترا...کاری به پسرا نداشته باش... تا میتونی بهشو نگاه کن.تا مغز استخون جمجمشونو رصد کن.مادون قرمز بزن تو چشاشون تا جونشون دراد.
اگر دختراتون شیطون باشن از عمد بهت نگاه میکنن تا هول شی...بنابراین ماده 2 را اجرا کن تا دیگه خ فه بشن بشینن سر جاشون.فقط تا میتونی تک تک دخترها رو نگاه کن.خیلی مهمه هااااااااااااااا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

4- یکمی که گذشت برو دفترت یا جزوتو بذار رو میز استادت و قلم رو بگیر تو دستت و دست چپت تو جیبت و شروع کن حرف زدن . تا میتونی ژست لئوناردو دیکاپریو بگیر...

5- وقتی رسیدی به پایان ، چند جمله آخر رو زود بگو و پست سرش سریع بگو ممنون از حوصله ای که به خرج دادید.

6- بعدشم یه دس تم ال بازی در میاری میگی استاد اجازه هست بشینم.؟!!! :دی

بعدش میبینی مونثا میان طرفت ... اینم با یه تیز دو نشون.
این تجربه شخصی بنده است، سناریو رو از پایه حفظم.اگر عمل کنی مو به مو شک نکن بهترینی.اگه جوابتو گرفتی یه دعایی هم به جون ما کن ... من واسه اینا آی بی خوابی کشیدم... :دی
انشاءالله موفق باشی

itjavani
April 29th, 2011, 21:46
همینطور کهswat عزیز گفت جلو آینه برو هی تمرین کن هر چی بیشتر تمرین کنی و بر موضوع تسلط داشته باشی کمتر استرس میاد سراغت...
سعی کن در حین کنفرانس به چیزایی که فکرتو منحرف میکنه به موضوع دیگه نگاه و فکر نکنی، سعی کن خودتو مسلط نشون بدی! حتما هم یک یادداشت همراه خودت داشته باش!
بزرگترین سخنرانان هم همراهشون یک نوشته ای چیزی دارند تقلب بزنند:دی

موفق باشی...

saeed25
April 29th, 2011, 21:54
من میگم نرید کنفرانس رو بدید!معمولا دختر هایی هستند که می خواهد شما را خراب کنند و شما را مدام مسخره میکنند.

ShahroKH
April 29th, 2011, 21:58
شاهرخ بدبخت شدی رفت :d

مرسی اعتماد به نفس ! :d

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

روز اول منم پارسال بود رفتم توی آموزشگاه واسه تدریس به بقیه....17 تا شاگرد خانوم داشتم.

فقط خداوکیلی این چند مورد رو که میگم تجربه سه سال تدریس و از این کنفرانس منفرانساس.حتما انجام بدی موفق میشی:

1- همچین که صدات کردند بیا کنفرانس بده اول از همه یه چند ثانیه صبر کن بعد آروم از جات بلند شو ... به محض اینکه بلند شدی برگرد عقب نگاه کن به همه و به برگه هات نگاه کن.بد یهو برگرد و رو صندلیت خودکاری چیزی بردار.بعدش یه سرفه بکن و برو بالا

2- به محظ اینکه رسیدی بالا یه لبخندی بزن و یه چیزی بگو و به بقیه نگاه کن تا بخندند.مثلا بگو خب نوبت ما شد... یا بگو بسمه تعالییییییییییییییییییی .... یا یا علی مدد .... یا خدایا کمک کن ... بعدش مهم اون چیز طنز آمیزه که بگی و بقیه همراهت بخندند و بهشون نگاه کنی.همین یعنی تموم.دهن هر چی چشم بده میبنده.دشمن را در خانه سرکوب میکنی.

3- وقتی رسیدی بالا اگه گذاشتند حرف بزنی ادعای کذب بکن که قبلا فلان جا درس میدادی یا کنفرانس دادی .... دفتر یا جزوتو بگیر توی دست راستت و دست چپ توی جیبت.بعدش زل میزنی به چشم دخترا...کاری به پسرا نداشته باش... تا میتونی بهشو نگاه کن.تا مغز استخون جمجمشونو رصد کن.مادون قرمز بزن تو چشاشون تا جونشون دراد.
اگر دختراتون شیطون باشن از عمد بهت نگاه میکنن تا هول شی...بنابراین ماده 2 را اجرا کن تا دیگه خ فه بشن بشینن سر جاشون.فقط تا میتونی تک تک دخترها رو نگاه کن.خیلی مهمه هااااااااااااااا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

4- یکمی که گذشت برو دفترت یا جزوتو بذار رو میز استادت و قلم رو بگیر تو دستت و دست چپت تو جیبت و شروع کن حرف زدن . تا میتونی ژست لئوناردو دیکاپریو بگیر...

5- وقتی رسیدی به پایان ، چند جمله آخر رو زود بگو و پست سرش سریع بگو ممنون از حوصله ای که به خرج دادید.

6- بعدشم یه دس تم ال بازی در میاری میگی استاد اجازه هست بشینم.؟!!! :دی

بعدش میبینی مونثا میان طرفت ... اینم با یه تیز دو نشون.
این تجربه شخصی بنده است، سناریو رو از پایه حفظم.اگر عمل کنی مو به مو شک نکن بهترینی.اگه جوابتو گرفتی یه دعایی هم به جون ما کن ... من واسه اینا آی بی خوابی کشیدم... :دی
انشاءالله موفق باشی

با همه حرفات موافقم ولی دستمو ببرم تو جیبم بی ادبی نیست ؟ :-?

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

من میگم نرید کنفرانس رو بدید!معمولا دختر هایی هستند که می خواهد شما را خراب کنند و شما را مدام مسخره میکنند.

اجباریه ! نرم درس افتادم :d

itjavani
April 29th, 2011, 21:59
دستتو تو جیب نکن! زشته!

ShahroKH
April 29th, 2011, 21:59
همینطور کهswat عزیز گفت جلو آینه برو هی تمرین کن هر چی بیشتر تمرین کنی و بر موضوع تسلط داشته باشی کمتر استرس میاد سراغت...
سعی کن در حین کنفرانس به چیزایی که فکرتو منحرف میکنه به موضوع دیگه نگاه و فکر نکنی، سعی کن خودتو مسلط نشون بدی! حتما هم یک یادداشت همراه خودت داشته باش!
بزرگترین سخنرانان هم همراهشون یک نوشته ای چیزی دارند تقلب بزنند:دی

موفق باشی...

مرسی داداش ولی گفتن که هیچ کاغذ و نوشته ای نمیشه دستتون باشه حتی سر فصل ها !

saeed25
April 29th, 2011, 22:09
آقا کف دستت بنویس،یا مثلا تو گوشیت صداتو پر کن بعدا هدست بزن کنرفانس بده:دی

sibs
April 29th, 2011, 22:10
ممکنه فردا مریض بشی یا سر کلاس دل درد بگیری ؟ بدنت این قابلیت رو داره ؟؟

چون من میدونم دیگه . خودمون اینکاره ایم . جلو آیینه که سهله من واسه آدم واقعی توضیح دادم بعد همش رو هم حفظ کردم . یه نقطه اش رو هم جا نمی ذاشتم وقتی مرور می کردم ولی وقتی رفتم جلو تخته رنگ شد مثل گچ . دست و پا لرزان . دمای بدن زیر صفر زبان در حلق .گلو خشک . دخترا زل میزنن خدایی همه چیز یاد آدم میره . اولش رو گفتم دیگه نفهمیدم چی شد آخر سر استاد گفت همش رو از رو کاغذت خوندی تازه فهمیدم من کجام .

آخرش ادم یه نفس خنکی میکشه مثل اینکه تازه متولد شده .

ShahroKH
April 29th, 2011, 22:25
استاد گفت که اگه هر مریضی که داشتین باید بیاین جلو

دستتون قطع شد - زبونتون رفت زیر چرخ خیاطی و ... :d

saeed25
April 29th, 2011, 22:27
بییند،خودت رو بزن به بیماریو و نرو کنفرانس بده

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

اینم نشد که بشه!ببین،امشب یه چنتا از همکلاسی هات رو پیدا کن از جنس مخالفّبراشون کنفرانس بده،فردا هم مانند همینه!!

ShahroKH
April 29th, 2011, 22:33
من حتی یک دونه از همکلاسی های دختر رو نمیشناسم ! 6 ماه با هم بودیم ولی هنوز از 22 تا دختر 21 تاشون رو شاید نشناسم !

saeed25
April 29th, 2011, 22:34
به یکی از دوستات که میشناسه هماهنگ کن تا اونارو بیاره!

maroofi
April 29th, 2011, 22:55
پستها رو دیدم یک نکته ای رو یادم رفت..

چند دقیقه پیش مورد مشابه شما رو یادم افتاد

همه احتمالات رو گرفتیم که شما به خوبی از پس این قضیه بر بیای ولی یک درصد هم به نبود اعتماد به نفس اختصاص میدیم. اگر دیدی اوضاع قمر در عقربه با همون دوستی که گفتم در ردیف جلو نشسته میتونی هماهنگ کنی که جو رو یک جوری به هم بریزه. خیلی وقت پیش سر کلاس همین اتفاق برای یکی از دوستام افتاد و یکی از بچه ها از ته کلاس استاد رو سئوال پیچ کرد و در حین جواب دادن استاد این دوست من که کنرفانس داشت فرصت پیدا کرد که نفسی تازه کنه و با تسلط بیشتری ادامه بده.
به هرحال تجربه خوبی بود بعدا فهمیدم که با همون دوستش هماهنگ کرده بود.
داستان هم از این قرار بوده که به طرف گفته اگر من شروع به تپق زدن کردم شما استاد رو سئوال پیچ کن و بحثهای منو به چالش بکش اخرش هم استاد مجبور میشده یا جوابشو بده یا اینکه بگه ساکت تا اخر کلاس.
این هم روش خوبی بود و جواب داد.
بازم میل خودته
موفق باشی:115:
من الا

astro.alireza
April 29th, 2011, 23:05
اتفاقا به دخترا نگاه کن! باعث آرامشت می شه!!!
:))

ShahroKH
May 1st, 2011, 18:11
دوستان کنفرانس رو دادم

خدا رو شکر اونجوری که فکرشو میکردم نبود ( یعنی پاهام میلرزید ولی زیاد هم بد نبود ) توی خونه که تمرین کردم حدود 6 دقیقه کنفرانس دادم ولی وقتی کنفرانس رو تو کلاس دادم 3 دقیقه بیشتر نشد :d

واقعا از تک تکتون ممنونم خیلی مطالب مفیدی گفتید و واقعا هم کمکم کرد :67: