PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک

askask
April 29th, 2011, 12:57
سلام دوستان

من یه Vps داشتم که روش یه hypervm هم داده بودن پورتم فکر کنم 8888 بود یه جورایی تسلط کامل به سرور داشتم میتونستم فایل ها رو ادیت کنم از شاخه روت و یه سری کار های دیگه مثله روشن خاموش کردم اینا

حالا یه سرور دیگه گرفتم که از این چیزا ندادن

یه VM ware دادن که نرافزارشم دانلود کردم اگه کسی بلده کار کنه لطفا بفرمایند که فایل منیجر ی داره از کجاس من نیاز دارم بهش اگه کسی می تونه کمک کنه

و اگه یه سرور بخوام بگیرم cpanel , 1 gig ram , 100gig hard , بقیه چیزاشم توافقی کسی قیمتی داره

البته اگه ممکنه دوستانی که سابقه کاری دارن معرفی کنید نه مثل bestvps که 100 تومن مارو خورد رفت ...

HyperServer
April 29th, 2011, 13:08
سلام دوستان

من یه Vps داشتم که روش یه hypervm هم داده بودن پورتم فکر کنم 8888 بود یه جورایی تسلط کامل به سرور داشتم میتونستم فایل ها رو ادیت کنم از شاخه روت و یه سری کار های دیگه مثله روشن خاموش کردم اینا

حالا یه سرور دیگه گرفتم که از این چیزا ندادن

یه VM ware دادن که نرافزارشم دانلود کردم اگه کسی بلده کار کنه لطفا بفرمایند که فایل منیجر ی داره از کجاس من نیاز دارم بهش اگه کسی می تونه کمک کنه

و اگه یه سرور بخوام بگیرم cpanel , 1 gig ram , 100gig hard , بقیه چیزاشم توافقی کسی قیمتی داره

البته اگه ممکنه دوستانی که سابقه کاری دارن معرفی کنید نه مثل bestvps که 100 تومن مارو خورد رفت ...

یه vmware دادن یعنی چی ؟....پنل بهتون دادن؟
منظور از نرم افزار vSphere هستش؟

askask
April 29th, 2011, 13:10
بله درسته

همونی که گفتین

فایل منیجری چیزی داره این پنل کاره اصلیش چیه ...

amirizadi
April 29th, 2011, 13:18
نه فایل منیجر نداره
برای ریبوت و خاموش روشن هست

HyperServer
April 29th, 2011, 13:21
بله درسته

همونی که گفتین

فایل منیجری چیزی داره این پنل کاره اصلیش چیه ...

ip و یوزر و پس که بهتون دادن رو بعد از نصب وارد کنید...
فکر نمیکنم فایل منیجر داشته باشه !!!
احتمالا برای ریبوت هست ...

askask
April 29th, 2011, 13:24
سرور باید چطوری باشه تا ادمین سرور بتونه hypervm یا همون port 8888 رو سرویس دهی کنه ... ؟

البته من اطلاعاته زیادی در این باره ندارم اگر سوال بی ربطی هم می پرسیم لطفا اگاهم کنید

HyperServer
April 29th, 2011, 13:53
سرور باید چطوری باشه تا ادمین سرور بتونه hypervm یا همون port 8888 رو سرویس دهی کنه ... ؟

البته من اطلاعاته زیادی در این باره ندارم اگر سوال بی ربطی هم می پرسیم لطفا اگاهم کنید

ببینید....هر مجازی سازی با مجازی سازه دیگه فرق میکنه....

HyperVM در حقیقت فقط یک پنل هستش....در حقیقت مجازی ساز استفاده شده که سرویس دهنده ای که شما ازش سرور مجازی گرفتی ازش استفاده میکنه ..یا XEN هستش...یا OpenVZ(قبلی)

سرور جدیدی که شما گرفتی ازVMWare برای مجازی سازی استفاده...
به همین دلیل امکاناتی که در اختیار شما قرار میگیره متفاوت هستش...
در صورتی که اطلاعات کامل تر می خواهید.... تو بخش مجازی سازی به جستوجو بپردازید .... مطالب کاملی موجود هست

sales data
April 29th, 2011, 14:48
شما میبایست مجازی ساز ها را مطالعه کنید شرایطشو اگر نیاز به کمک داشتی یاهو ای دی تو بزار اددت کنم کمک کنم