PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش بازدید پس از انتقال به سرور اختصاصی - لطفا راهنمایی کنید..

remeshx
April 29th, 2011, 00:02
من یک سایت با بازدید بیش از 30 هزار صفحه در روز رو به یک سرور اختصاصی منتقل کردم. متاسفانه پس از انتقال تعداد نمایش بازدید صفحه بسیار افت کرده و به 6000 بازدید روزانه رسیده.
جالب اینجاست که گوگل آنالایز هیچ تغییری توی تعداد بازدید کننده نشون نمیده و هاست قبلی هم هیچ ورودی نداشته یعنی همه ترافیک کاملا منتقل شده به سرور جدید .

( احتمال کش گرفتن صفحات و عدم بروز رسانی بانک اطلاعاتی رو میدادم برای همین مقدار swappness رو 0 کردم . هر چند مقدار رم زیادی اشغاله با دستور drop_cache پاک میکنم ولی دوباره پر میشه)

اگر کسی از اساتید میدونه احتمالا این مشکل از چیه کمک کنه لطفا ..

CYB3R
April 29th, 2011, 00:07
من یک سایت با بازدید بیش از 30 هزار صفحه در روز رو به یک سرور اختصاصی منتقل کردم. متاسفانه پس از انتقال تعداد نمایش بازدید صفحه بسیار افت کرده و به 6000 بازدید روزانه رسیده.
جالب اینجاست که گوگل آنالایز هیچ تغییری توی تعداد بازدید کننده نشون نمیده و هاست قبلی هم هیچ ورودی نداشته یعنی همه ترافیک کاملا منتقل شده به سرور جدید .

( احتمال کش گرفتن صفحات و عدم بروز رسانی بانک اطلاعاتی رو میدادم برای همین مقدار swappness رو 0 کردم . هر چند مقدار رم زیادی اشغاله با دستور drop_cache پاک میکنم ولی دوباره پر میشه)

اگر کسی از اساتید میدونه احتمالا این مشکل از چیه کمک کنه لطفا ..

احتمالا آنتی دی داس نصب هست رو سرور ، رفرش دیگه کار نمی کنه :دی

amirizadi
April 29th, 2011, 08:07
از ست شدن دی ان اس ها و zone ها اطمینان حاصل کنید چون شاید در برخی نقاط باز نمیشه و باعث افت بازدید شده

remeshx
April 29th, 2011, 11:47
ممنون از اینکه جواب دادید.
من با هاست ترکر سایت رو چک کردم و تو همه کشورهای تست کننده ، سایت ok بود
HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com)