PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش 1000 درصدی تعرفه خدمات پستی!

1eng.ir
April 27th, 2011, 15:01
شرکت پست در یک اقدام بی سابقه تعرفه هزینه های پستی خود را بین 40 تا هزار درصد افزایش داد!

به گزارش خبرنگار مهر، تعرفه خدمات جدید پستی اعم از هزینه تمبر، توزیع نشریات و ... با افزایشی چشمگیر مواجه شده و موجب ایجاد مشکلات عدیده ای برای استفاده کنندگان از این خدمات شده است.

این درحالی است که کارشناسان این شرکت از وجود چنین تغییری بی خبر بوده و اتفاقی بودن آن را به عنوان شوک قوی بر پیکره پست می دانند.

در این بین بخشهایی مانند مطبوعات نیز که به عنوان یک موسسه خصوصی اقدام به اطلاع رسانی در میان مردم و سازمانها می پردازند از حباب افزایش قیمت خدمات پستی در امان نماندند.

بر این اساس، قیمت هزینه های پستی ارسال مطبوعات محلی در آذربایجان شرقی با افزایشی هزار و 100 درصدی تعرفه خدمات روبرو شدند به طوری که مبلغ 100 ریال به ازای هر روزنامه به هزار و 100 ریال افزایش یافته است.

افزایش اینچنینی قیمتهای خدمات پستی آن‌هم به یکباره همه مراجعان به چنین خدماتی را با مشکلاات فراوانی مواجه خواهد کرد و در این میان موسسات مطبوعاتی خصوصی لطمات جبران‌ناپذیری را متحمل خواهند شد، موسساتی که بدون اتکا به درآمدهای دولتی به هزاران زحمت سرپا هستند و با چنین افزایش قیمت‌هایی ماندنشان در هاله‌ای از ابهام خواهد بود.

سرعت تصویب ابلاغ و اجرای نرخ خدمات جدید پستی آنچنان بوده است که خبر این موضوع در خبرگزاری‌ها و پایگاههای خبری هنوز فرصت نشر کامل نیافته است و تنها در پرتال «دفاتر پیشخوان خدمات پستی و بخش عمومی و غیردولتی» می توان «خبر نرخ خدمات پستی برای سال 90 ابلاغ شد» را مشاهده کرد.

بر اساس این خبر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پس از شش سال تثبیت نرخ پست، تعرفه جدید خدمات پستی کشور را تصویب و ابلاغ کرد.

کمیسیون تنظیم مقررات که در خصوص تعیین تعرفه های پستی و مخابراتی همچنان چالش هایی را با شورای رقابت دارد، مصوبه مورخ 89.12.22 این کمیسیون را مبنی بر افزایش نرخ خدمات پستی ابلاغ کرد.

در این مصوبه رده های وزنی از 6 به 4 رده و محاسبه نرخ براساس مقصد به درون استانی، استان همجوار و استان غیر همجوار در پست داخله و گروه های یک تا 5 در کشورهای خارجی برای پست خارجه تقسیم کرده است.

خدمات پستی داخله شامل نامه، مطبوعات و کیسه مخصوص در سرویس های عادی، سفارشی و پیشتاز است. این خدمات در سرویس خارجه به صورت زمینی و هوایی ارائه می گردد که زمان ارسال آن به مقصد متفاوت است.

شرکت پست ایران 14 سرویس جانبی پستی نیز تعریف و تعرفه آن را از سازمان تنظیم مقررات اخذ کرده است.

این خدمات شامل اضافه نرخ مرسولات شکستنی، غیر استاندارد و خارج از اندازه، حق مقر فرستنده، حق شیفت و کشیک، استرداد مرسوله در صورت نبودن گیرنده در چندبار مراجعه، احراز هویت و کنترل مدارک شناسایی گیرنده، مرسولات از مبدا و به مقصد جزایر ایرانی خلیج فارس، توزیع بروشورهای تبلیغاتی در باجه های پستی، استفاده از اینترنت در دفاتر پستی و تمبر شخصی است.

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، 3 نوع بیمه عمومی، بیمه اظهار شده برای مرسولات داخلی و خارجی را نیز برای تضمین خسارات وارده به مرسولات پستی پیش بینی کرده است.

همچنین 23 خدمت جانبی در بخش توزیع مرسولات برای شرکتهای پستی پیش بینی شده است.

شرکت پست براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات می تواند اطلاعات مشتریان ونیز اطلاعات مکانی کدپستی را به متقاضیان آن بفروشد و کمیسیون اختیار تعیین نرخ قراردادهای پستی را نیز به معاونت فنی شرکت پست واگذار کرده است.

به نظر می رسد در اجرای نرخ های جدید خدمات پستی آن چنان تعجیلی وجود داشته است که تمهیدات لازم برای اطلاع رسانی عمومی و نیز تجهیز دفاتر پستی به نرم افزار به روز شده در نظر گرفته نشده است.

با این اوصاف اداره پست استان در پایان ساعات کاری دیروز با تماس تلفنی از مشتریان خود که با آن اداره قرار دادهای پستی دارند می خواست که با مراجعه به اداره پست به تنظیم قرارداد بر اساس نرخ های جدید اقدام کنند.

از دیگر سو افزایش نرخ خدمات پستی آن‌چنان است که شگفتی هر شنونده‌ای را سبب می‌شود. هرچند تا لحظه تنظیم خبر، نرخ خدمات پستی جدید از سوی اداره پست ارائه نشده است اما نرخی که از سوی اداره پست استان به صورت شفاهی به مسئولان نشریه برای توزیع امروز روزنامه اعلام شده است حکایت از نرخ جدید خدمات پستی دارد.

اکنون اداره پست استان که با ابلاغ سراسری اقدام به این افزایش نرخ خدمات کرده است را می توان رکورد دار افزایش قیمتها بعد از هدفمندی یارانه دانست به هر حال این افزایش قیمت سرسام آور برای مطبوعات محلی استان که مشتری هر روزه آن نیز به شمار می آیند تا حد فاجعه قلمداد می شود!

تمامی شرکت ها و وزارت خونه ها دارن به سمت یارانه کردن مردم (!!!) پیش میرن. به زودی شاهد یارانه ای شدن فناوری اطلاعات هم خواهیم بود! ...

M-Soltani.ir
April 27th, 2011, 15:03
هر روز بد تر از دیروز ، کسی هم اعتراضی نمیکنه!
پوستمون کلفته دیگه...

پ.ن : پست بخوره تو سرت ، چند ساعته دارم شمارتو میگیرم جواب بده :|

1eng.ir
April 27th, 2011, 15:10
http://up.iranblog.com/images/810e439usabk0brppq0.gif (http://up.iranblog.com/)

ivik
April 27th, 2011, 15:17
با اعلام قیمت های جدید در استان تهران، قیمت نان سنگک، بربری، تافتون و لواش ۲۵ درصد گران شد.
براساس قیمت های جدید نان سنگک از ۴۰۰ تومان به ۵۰۰ تومان، قیمت نان بربری از ۳۰۰ تومان به ۳۷۵ تومان، قیمت نان تافتون از ۲۰۰ تومان به ۲۵۰ تومان و قیمت نان لواش ۱۰۰ تومان به ۱۲۵ تومان افزایش یافت.
BBC

ایشالا ساله دیگه اینور تو Se یه نانوایی راه میندازم براتون پست می‌کنم دم خونه‌هاتون (به صرفه تر هست)
صبر بده بهتون !

mohsen1
April 27th, 2011, 15:30
با اتوبوس بفرستیم بیاد ارزون تر در میاد :d

متاسفانه در ایران خدمات پستی تقریبا انحصاری هست و بدلیل رقابتی نبودن این مشکلات همراهش هست.
اگه توی قضیه ی تلفن همراه ، حضور شرکتی مثل ایرانسل با خدماتش نبود الان شرایط سرویس های مخابرات هم دسته کمی از پست نداشت!

1eng.ir
April 27th, 2011, 15:35
کسی خودکار قرمز خوب داره ؟! :(

alborzgostar
April 27th, 2011, 15:40
تو فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی بودم خوب شد نزدم برم دنبال یه کار دیگه میترسم اینترنت هم رایانه ای بشه دیگه بیکار بشیم

HyperServer
April 27th, 2011, 15:45

من دارم ریس .... چه جوری بدم بهت؟

M-Soltani.ir
April 27th, 2011, 15:51

واسه چی میخوای؟
موبایلو جواب نمیدی ایمیلو نگاه کن :|
به موقش حالتو میگیرم :دی

behrooz_iri
April 27th, 2011, 16:04
10 گرم 3572 تومان ؟؟؟؟!!!!! یا ابوالفضل !!!!

IFACO.Net
April 27th, 2011, 16:35
تابحال برای خدمات پستی یارانه میدادند و به همین خاطر هزینه های پستی خیلی ارزون بود و ما به ارزونی غیر طبیعی عادت کردیم، حالا یارانه رو مستقیم به خود مردم میدند ...
ضمنا قیمت های جدید نسبت به کشورهای همسایه منطقه و جاهای دیگر ، اصلا گرون نیست.

Birserver
April 27th, 2011, 17:04
الان اگه بخوایم یه سی دی 900 تومنی رو واسه مشتری بفرستیم باید ازش 5.000 بگیریم .
توی این عکس بالایی چرا مبداء و مقصد خط خورده ولی شماره سریال خط نخورده؟ (کمی اغراق شده انگار!)

pardishosting
April 27th, 2011, 17:30
با اینکار ها دارند جوون ها رو می برند سر کار !
خیلی ها هستند با همین فروشگاه ها درامد کسب می کنند.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

تابحال برای خدمات پستی یارانه میدادند و به همین خاطر هزینه های پستی خیلی ارزون بود و ما به ارزونی غیر طبیعی عادت کردیم، حالا یارانه رو مستقیم به خود مردم میدند ...

من نمی دونم تا چرا می خواد یه چیزی گرون بشه ، کشور های دیگه رو مقایسه می کنند !

Doublex
April 27th, 2011, 17:42
تو انگلیس شهریه ها رو بردن بالا مردم طوری ریختن تو خیابون که دولت کاملا فلج شده بود ...
میدونی مشکل کجاست ... ما ایرونی ها بی غیرت شدیم ... ما با ایرونی هایی که چنگیز بهشون حمله کرد و به زن هاشون تجاوز کرد هیچ فرقی نداریم ... فقط اونا علنی انجام میدادند اما اینا یواش یواش ...

s.w.a.t
April 27th, 2011, 17:50
با اینکار ها دارند جوون ها رو می برند سر کار !
خیلی ها هستند با همین فروشگاه ها درامد کسب می کنند.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

من نمی دونم تا چرا می خواد یه چیزی گرون بشه ، کشور های دیگه رو مقایسه می کنند !
برای اینکه همه میان میگن ببین فلان جا اینقدره چرا تو ایران گرونتره ولی وقتی ایران از اون کشورها گرونتر میشه ماها میاییم میگیم چرا مقایسه میکنید ...
باید خیلی وقت پیش یارانه رو حذف میکردند که مردم عادت به اروزن خری نکنند. در کل حذف یارانه ها کار خوبیه ولی باید یه تیم خِبره پشت اینکار باشن که با کمترین مشکل اجرا بشه
موفق باشید

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

تو انگلیس شهریه ها رو بردن بالا مردم طوری ریختن تو خیابون که دولت کاملا فلج شده بود ...
میدونی مشکل کجاست ... ما ایرونی ها بی غیرت شدیم ... ما با ایرونی هایی که چنگیز بهشون حمله کرد و به زن هاشون تجاوز کرد هیچ فرقی نداریم ... فقط اونا علنی انجام میدادند اما اینا یواش یواش ...
ریختن بیرون درست دولت هم فلج شد! ولی از کاری که میخواست بکنه عقب نشست؟! بحث رو نمیخوام سیاسی کنم ولی دولت کامرون میدونه حزبش برای رای گیری بعدی رای نمیاره گفته پس هرکاری که دوست دارن دارن انجام میدن... .(خدا بزنه دو نصفش کنه ایشاا...)
ربطی به بی غیرت و باغیرت هم نداره دوست عزیز !! دولت یارانه رو برداشته داده دست مردم کار بدی کرده؟!

delta
April 27th, 2011, 17:55
اولا این هزینه ها برای خریدهای اینترنتی نیست و فقط برای پست های مستقیم هست..من امروز سفارش داشتم و فرستادم و قیمت قبلی بود.گرچه از امسال به غیر از تمدید سرویس پستی شرکتها 50 هزار تومانم مستقیم اداره پست گرفت همینطوری!! یعنی باید با دو تا سازمان قرار داد ببندی نه فقط سیستم پستی! دلیلش رو نمیدونم چرا اداره پست که داره پول ارسالش رو میگیره این 50 هزار تومان رو دیگه برای چی گرفت!

1eng.ir
April 27th, 2011, 19:44
محمد جان ما هم قبول داریم که قیمتامون نسبت به بقیه کشورا ارزونتره (داشتم تو پست قبلی تایپ میکردم که گفتم دنبال خودکار قرمز بگردم بهتره!) ولی سطح درآمد و کیفیت و امکانات اونا زمین تا آسمون با وضعیت ما فرق میکنه!
قیمت جهانی طلا اومده پایین، الان 10 روزه ایران داره با خودش کشتی میگیره که قیمتو بیاره پایین! تازه با افتخار هم تو اخبار میگن 175 شعبه بانک کار آفرین برای کاهش مصنوعی قیمت سکه آماده خدمت رسانی به مردم شدند!
صحبت از یارانه ها کردید، بهتر دیدم پستی که قبلاً تو بلاگم دادم رو کپی کنم. یه حساب سر انگشتی کنید متوجه میشید.

حدود 10 روزیه که خبر جالبی منتشر شده، با این مظنون که برخی از هموطنان گرامی خواستار روشی برای بازگرداندن یارانه های دریافتی کرده اند! (راست و دروغشو بماند!) حالا چند تا سوال برام پیش اومده که …
1. کدوم آدمی که قبض گازش سه رقمی (هزار تومان) شده حاضره این 40 هزار تومان یارانه ها رو برگردونه ؟! + آب و برق و سایر هزینه ها هم فکر کنید نداریم [چشمک]
2. این هموطن گرامی که میخواد یارانشو برگردونه چرا ثبت نام کرده و کلی هزینه و وقت از دولت مهرورز گرفته ؟!
یه توضیح دیگه هم بدم، مردم مستضعف جامعه با پول یارانه هاشون رفتند چیپس و پفک گرفتن و دو روزه تمومش کردن (صف های 20 متری خودپردازها حاکی از این مسئله است!) طبقه متوسط جامعه هم که زدن به زخماشون گفتن شاید مرحم پیدا کنه، نگو که فردا کلی قبض زخماشونو بیشتر میکنه! مرفه ـان بی درد و اندک جمعیت بی نیاز به صدقه (من جمله خودم) اصلاً برای یارانه ها ثبت نام نکردن! …
دولت هم که این وضع رو دیده، مثه اینکه داره برنامه ریزی میکنه که پولهای واریزی به حساب ملت شهید پرور برای یارانه ها رو مجدداً Lock کنه که فقط و فقط از قبضاشون کسر کنه! هر چی هم کسری اورد (حدود 90%) باید نقدی تسویه بشه … اون وقت و هزینه ای هم که از مردم و دولت گرفته شد فدای سر همتون [قلب]
آقای دکتر محمود احمدی نژاد، من از شما سوالاتی دارم! شما چرا قبل از اینکه طرح یارانه ها رو اجرا کنید به این مورد فکر نکردید که نقدینگی تو دست مردم زیاد میشه و ممکنه برای همه دردسر ایجاد بشه ؟! چرا به این فکر نکردید که این صدقه 4.000 تومانی نان (نهایت میشه 10 تا سنگک گرفت) چطور قراره 1 ماه جوابگوی شکم مردم باشه ؟! چراهای زیادی وجود داره که اگه یه روزی با هم روبرو بشیم ازتون خواهم پرسید [چشمک] امیدوارم بتونیم مثه 2 مرد با هم صحبت کنیم! …

الان اگه بخوایم یه سی دی 900 تومنی رو واسه مشتری بفرستیم باید ازش 5.000 بگیریم .
توی این عکس بالایی چرا مبداء و مقصد خط خورده ولی شماره سریال خط نخورده؟ (کمی اغراق شده انگار!)
گیر بنی اسرائیلی یعنی این!
اصلاً عکسو ول کن، فکر کن فتوشاپ زدم واسه اینکه ملت شهید پرور ایران گمراه بشن!
1. گوگل کن: افزایش 1000 درصدی تعرفه خدمات پستی - Google Search (http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4+1000+%D8%AF %D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C+%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81% D9%87+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA+%D9%BE%D8%B3% D8%AA%DB%8C)!
2. فردا برو اداره پست 4 تا برگه A4 پست کن ببین چقدر میشه!

Arte
April 27th, 2011, 19:58
ممد این همه جنس درست حسابی گرون شده اومدی پست ... :دی
من تا به حال کارم به پست گیر نکرده بکنن 100 تومان ما مشکلی نداریم :دی

Birserver
April 27th, 2011, 20:04
گیر بنی اسرائیلی یعنی این!
با عرض پوزش من کی گفتم شما:

فتوشاپ زدم واسه اینکه ملت شهید پرور ایران گمراه بشن!
گفتم شاید مثلا تو یکی مسیر کوتاه تر از اونیکی باشه و اینجوری بزرگ نمایی بشه. (البته اطلاعی ندارم شاید همه مسیرها قیمتشون برابر هست)

اصولا من زیاد با پست کار نمی کنم و این طرفا توی هر شهر چند تا دوست مثل شما دارم که بیشتر کارام رو همین جوری روبه‌راه می کنم.

ivik
April 27th, 2011, 21:05
دولت یارانه رو برداشته داده دست مردم کار بدی کرده؟!
ماهی‌ ۴۰ تومان رو داری میگی‌ دیگه ؟
۲ تا از اقوام من ایران هستند ،جفتشون هم دانشجو (زیاد خونه نیستن !) بد هرماه ۵۰۰ / ۷۰۰ تومان پول قبض میدن . حالا این پول قبض‌ها بود فقط ,میگید که یارانه ها‌رو داره میده به مردم ؟
متوسط حقوق یک ایرانی‌ چقدر هست الان ؟ بیشتر از ۱ میلیون که نیست هست ؟؟
چند وقت دیگه هم که میخوان ۴ تا صفر رو حذف کنن ! که چی‌ هر ۱ ریال اون موقعه بشه ۱ دلار !!
فکر کنم چند وقت دیگه بایدتراول

بذارید تو جیبهتون به جای ۵ هزار تومانی ... .

amirHoseein
April 27th, 2011, 21:07
هارد از کانادا به تهران ارسال شده ، ظرف 72 ساعت ! تنها 48 دلار ! پست آرامکش !
با ضربه گیر و ... 2 کیل شد !
مقایسه کنید با قیمت ها الان پست ایران با کیفیت فضایی که داره

sibs
April 27th, 2011, 22:25
به به . چه عالی . تازه من میخواستم یه فروشگاه هم بزنم . خوووووب شد نزدما . همه فروشگاهای اینترنتی هم بیخیال این کارشون بشن بهتره . از خود محصول خریداری شده بیشتر درمیاد .....

h_zaman06
April 27th, 2011, 22:34
هرماه ۵۰۰ / ۷۰۰ تومان پول قبض میدن .

شوخی نکن :)

حالا گفتن گرونه ... اما نه اینکه دیگه ...

احتمالا اقوام دانشجوی شما یه خونه نقلی 2000 متری دارند که هزینه قبض ماهیانشون این قدر شده ;)

ivik
April 27th, 2011, 23:15
شوخی نکن :)

حالا گفتن گرونه ... اما نه اینکه دیگه ...

احتمالا اقوام دانشجوی شما یه خونه نقلی 2000 متری دارند که هزینه قبض ماهیانشون این قدر شده ;)

یه خونه ویلایی ۱۰۰۰ متری هست تو مهرشهر کرج
ماه‌های قبل خیلی‌ کمتر میومد نزدیک ۲۵۰ تا ۳۰۰ تومان اما الان ...

شوخی‌ هم نبود عزیز ۲ ماه هست که پول قبض‌ها اینطوری میاد .

RezaFH
April 27th, 2011, 23:19
عرض شود که ما دو نفر توی یه خونه ی 30-40 متری دانشجویی
با دو تا لامپ کم مصرف! یک بخاری کوچیک گازی و یک یخچال معمولی در شرایطی که معمولا ماهی یک هفته هم اینجا نیستیم، 60 هزار تومن پول قبض دادیم فقط!
حالا شما یه خونه ی معمولی رو حساب کنید...

delta
April 27th, 2011, 23:38
عرض شود که ما دو نفر توی یه خونه ی 30-40 متری دانشجویی
با دو تا لامپ کم مصرف! یک بخاری کوچیک گازی و یک یخچال معمولی در شرایطی که معمولا ماهی یک هفته هم اینجا نیستیم، 60 هزار تومن پول قبض دادیم فقط!
حالا شما یه خونه ی معمولی رو حساب کنید...

30 - 40 متری فکر کنم تو ایران همون معمولی باشه دیگه!! 120 متری مال میلیاردرهاست... :d

Arte
April 27th, 2011, 23:43
عجب بحث جالبی شده :دی
آقایون ماشین چجوریاس بالا پایین :دی

h_zaman06
April 27th, 2011, 23:52

خوب همین ... منم می خواستم روشن بشه 600 تومن قبض برای چه خونه ای داره میاد ...

راستش ما هم داریم تو همین مملکت زندگی میکنیم ... مجموع قبض های 2ماه اخیر برای یک خونه 100 متری شده دو رو بره 55 تومن برای 2 نفر ... دانشجو :) ..... دانشجو داریم تا دانشجو

delta
April 28th, 2011, 00:18
عجب بحث جالبی شده :دی
آقایون ماشین چجوریاس بالا پایین :دی

خودری ملی میخوای عزیز؟

http://atdownload.persiangig.com/111facebook.com/sx/irankhodro.jpg

lvlehrad
April 28th, 2011, 02:24
بعضی ها یجور میگن قیمت همچی تو ایران نسبت به جاهای دیگه خیلی ارزونه معلومه که راحته راحتن و هیچ مشکلی ندارن ... پسر خوب حقوق ایرانی هارو با خارج از کشور مقایسه کن !!! اگر تو ایران همه چی ارزونه خوب حقوق ها هم خیلی پایینه اونایی که شغلشون هم دولتی نیست هم خیلی کم در میارن اون بدبختا چیکار کنن !!! کسی پیدا میشه که پول ناهار اونارو هم مجانی کنه ؟ .... داداش نشستی جای گرم و نرم میگی "همه چی آرومه" آهنگشم داری گوش میدی ...

یارو پول نداره بعد میره 10 تا بچه میزاد خوب مگه مجبورت کردن :d الان ماهی چند میلیون میگیره دیگه سره کارم نمیره فقط چرا ؟ چون 10 تا بچه داره :d

sales data
April 28th, 2011, 07:17
دستتشون درد نکنه ممنون از این بابت !

M-Soltani.ir
April 28th, 2011, 08:08
پول زیاد بدیم ، سرویس مزخرف بگیریم
مطمئن باشید تو سرویس ها هیچ تغییری ایجاد نشده ، گوگل کنید خیلی ها هستند یک چیزی پست کردند ، بسته باز شده و از وزن مرسوله کم شده!
بله د ز د ی هم میکنند!

maroofi
April 28th, 2011, 09:01
از یزد شیرینی فرستادند نیم کیلوش تو راه ریخته :)))))))))) حالا کجا ریخته معلوم نیست. جالب اینجاست که بسته هم کمپلت چسب خورده یعنی اصلا ممکن نیست از بسته بیرون ریخته شده باشه. کار خودشونه :)))

sales data
April 28th, 2011, 11:27
مملکت
گل + بلبل

f.etemadian
April 28th, 2011, 11:54
دیشب که شنیدم مخم سوت کشید.
واقعن که.........

delta
April 28th, 2011, 11:58
امروز رفتم اداره پست یک سفارش رو پیشتاز بفرستم.. خرید نقدی بود و قیمت محصول 8000 تومان بود و کل سود بنده 1500 تومان بوده.. بله عزیزان پول پاکت 300 تومان + هزینه پست 1000 درصدی هم روش کلا 4000 تومان پیاده شدیم!!:111: :111: .........
نتیجه اخلاقی: تو سایت هم زدم دیگه خرید پستی مستقیم نقدی نداریم!! فقط اینترنتی سفارش بدید!!
شانس آوردیم بازم هزینه اینترنتی 200 تا 300 درصد افزایش بوده... وگرنه کلا فروشگاه رو جمع باید کنیم! (:|

sales data
April 28th, 2011, 12:06
ولی کلا خیلی باحالان دمشون گرم هر وقت دوست دارن گرون میکن هر وقت میخوان میفروشن .جالبه فکر عواقبشم نمیکنند

Arte
April 28th, 2011, 12:30
خیلی ها هستند یک چیزی پست کردند ، بسته باز شده و از وزن مرسوله کم شده!
بله د ز د ی هم میکنند!

نه بابا درسته اینجا به مزاج گفتم کارم به پست نخورده
http://www.webhostingtalk.ir/f41/24472/index2.html#post234415
ولی 18 ماه خدمتم رو تو دفتر پست پایگاه شکاری مهراباد بودم مسئولیت مرسوله ی پیشتاز بسیار سنگینه من قضایی شده دوستانم و به چشم دیدم .

delta
April 28th, 2011, 14:14
نه بابا درسته اینجا به مزاج گفتم کارم به پست نخورده
http://www.webhostingtalk.ir/f41/24472/index2.html#post234415
ولی 18 ماه خدمتم رو تو دفتر پست پایگاه شکاری مهراباد بودم مسئولیت مرسوله ی پیشتاز بسیار سنگینه من قضایی شده دوستانم و به چشم دیدم .

خودت داری میگی نیرو هوایی.. نه آزاد برادر.. تو ارتش سوزن گم بشه دادگاهیت میکنند..اما اداره پستهای آزاد سفارش مشتری بنده رو زدند ترکوندند و شکستند و برام پس فرستادند!!

Arte
April 28th, 2011, 14:26
خودت داری میگی نیرو هوایی.. نه آزاد برادر.. تو ارتش سوزن گم بشه دادگاهیت میکنند..اما اداره پستهای آزاد سفارش مشتری بنده رو زدند ترکوندند و شکستند و برام پس فرستادند!!

اصلا ربطی به نیرویی نداره
اینا جزو قوانین پست میشه شما تا وقتی به مامور پست امضا ندادی هر شکایتی قابل قبوله .
اگه احساس میکنی بسته ی مهمی داری باید جلو مامور پست بازش کنی و چک بشه همه چیز تا قبل از امضای شما قابل قبوله وقتی امضا میکنی بسته رو میاری خونه "مامور هم میره دنبال بازیش " دیگه نه تنها پست بلکه هیچکسی قبول نمیکنه .
yesterday ؟ :دی

nimapendar
April 28th, 2011, 14:28
ممد 10 گرم چی فرستادی؟
10 گرم .........

021teh
April 28th, 2011, 17:41

این وسط رستوران دار ها هم بیچاره شدن

این قبض ها هیچه

Doublex
April 28th, 2011, 18:19
این وسط رستوران دار ها هم بیچاره شدن

این قبض ها هیچه

فقط رستوران دار ها ؟؟؟؟ !!!!!

کشاورزای بیچاره خیلی هاشون دارن زمین هاشونو واگذار میکنن ... 2میلیون تومن هزینه آبشون میاد!!! چقدر سالیانه درامد داره که 2 میلیون پول اب بده ماهیانه
کارخونه دارها هم که جدا بیچاره شدن ...

1eng.ir
April 28th, 2011, 18:29
ممد 10 گرم چی فرستادی؟
10 گرم .........
چه فرقی میکنه آخه!
فکر کن سند کارخونم!

nimapendar
April 28th, 2011, 18:33
چه فرقی میکنه آخه!
فکر کن سند کارخونم!

فکر کردم رفتی تو کار خلاف
از طریق پست مواد مخدر می فرستی
این چند وقته مشکوک می زنی خودکار قرمز می خواهی

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

سیستم سایت براتون به هم ریخته نیست؟

ivik
April 28th, 2011, 18:34
فکر کردم رفتی تو کار خلاف
از طریق پست مواد مخدر می فرستی
این چند وقته مشکوک می زنی خودکار قرمز می خواهی

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

سیستم سایت براتون به هم ریخته نیست؟
VB seo :D