PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی مرحله به مرحله برای ثبت شرکت لازم دارم .

dade24
April 25th, 2011, 23:40
با سلام دوستان در این تاپیک مرحله به مرحله ثبت شرکت رو توضیح میدم عزیزانی میتونن راهنمایی لطفا !

مرحله اول رفتم اسناد و فرم رو گرفتم .... حالا دوستان دوتا سوال دارم ... من مدرکی در زمینه کامپیوتر ندارم البته تو چندتا المپیاد رتبه هایی داشتم ولی آکادمیک ندارم .... برای اینکه در زمینه کامپیوتری فعالیت کنم آیا مدرکی دانشگاهی لازمه ؟؟؟؟؟؟؟

و من هرچی گشتم نفهمیدم مسئولیت محدود بهتره یا سهامی خاص ؟؟؟؟؟؟

لطفا این دوتا رو راهنمایی نمایید ....

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

؟

atilnic
April 26th, 2011, 01:32
ثبت نکنی بهتره
چون مالیات و ... پدر آدم رو در میاره
و اینکه باید اول اینطوری کار کنی ببینی میتونی یا نه
و بله بدون مدرک هیچیزی نمیشه
و سهامی خاص بهتر است
و ...
و مرحله ها هم اونجا که رفتی بپرسی میگن

با تشکر

Rezash
April 26th, 2011, 01:36
جستو
ثبت شركت - Google Search (http://www.google.com/search?q=%D8%AB%D8%A8%D8%AA+%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8% AA&sitesearch=webhostingtalk.ir)

f.etemadian
April 26th, 2011, 10:11
مهم تر از همه اسم شرکته که پدرت رو درمیارن. اول در مورد اسمش تحقیق کن. فکر کنم الان دیگه باید 4 کلمه ای باشه...

maroofi
April 26th, 2011, 11:56
اسم سه تا به بالا ( ایرانی بدون وجود کلمات خارجی حتی اصطلاحات کاری هم نمیشه )
2- مدرک هم لازم نداری
بگو خدمات کامیپوتری داخ اساسنامه هرچی میخوای بنویس . فقط اسم مهندسی رو نباید بیاری اگه بیاری باید مهندس باشی و یا کسی رو اشنا داشت هباشی و یا اینکه یکی رو گیر بیاریمدرک مهندسی داشته باشه 2 تومن بزاری تو جیبش تا کاراتو راست و ریس کنه .
3- مالیات هم باید بدی
4- سهامی خاص بهتره ( اگه یاد مباشه برای شرکت در مناقصه ها و ... امیتازارتی داشت دقیق یادم نیست خدایی )

f.etemadian
April 26th, 2011, 12:07
ولی من فکر می کنم مدرک احتیاج هست
یعنی تو جریان ثبت شرکت خودمون بودم و هیئت مدیره حتمن باید کارشناسی به بالا داشته باشند
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل هم که همین طور

m3hdi
April 26th, 2011, 12:19
سهامی خاص تعدادتون باید بالا باشه همچنین سرمایه اولیش بیشتره
مسئولیت محدود 3-2 تا نفر و سرمایه فکر کنم حدود 200-100 تومان نیاز باشه

maroofi
April 26th, 2011, 20:59
1- من تو تاپیک بغلی گفتم ثبت کردم و نحوه ثبت رو هم توضیح دادم. پس من که مدرکی نداشتم چطوری توسنتم ثبت کنم ؟ اون موقع دانشجو بودم ولی الان میتونم هم قطعه خرید و فروش کنم هم برنامه نویسی انجام بدم. و هیچ مشکلی هم ندارم مدرک کارشناسی هم لازم هست ولی برای بحثهای تخصصی.
2- سهامی خاص رو والا من ثبت کردم واسه سال 84 اینها بود 35 تومن ریختم حساب. :) 6-7 نفر هم بودیم . که بین این شش هفت تا فعلا سه نفر موندند و بقیه فرمالیته بود.
موفق باشی

dade24
April 26th, 2011, 23:27
1- من تو تاپیک بغلی گفتم ثبت کردم و نحوه ثبت رو هم توضیح دادم. پس من که مدرکی نداشتم چطوری توسنتم ثبت کنم ؟ اون موقع دانشجو بودم ولی الان میتونم هم قطعه خرید و فروش کنم هم برنامه نویسی انجام بدم. و هیچ مشکلی هم ندارم مدرک کارشناسی هم لازم هست ولی برای بحثهای تخصصی.
2- سهامی خاص رو والا من ثبت کردم واسه سال 84 اینها بود 35 تومن ریختم حساب. :) 6-7 نفر هم بودیم . که بین این شش هفت تا فعلا سه نفر موندند و بقیه فرمالیته بود.
موفق باشی

دوست عزیز من مدرک دانشگاهی ندارم .....البته تو چندتا المپیاد یه چیزایی داشتم و سابقه کار های مرتبط هم دارم ....

به نظر شما میتونم برم برا ثبت ....؟؟؟؟

اگه میشه بگید مالیات چه طوره .....البته با مثال ..مثلا چه طوری تعیین میشه ؟؟؟

SaMaN0861
April 27th, 2011, 07:30
با سلام دوستان در این تاپیک مرحله به مرحله ثبت شرکت رو توضیح میدم عزیزانی میتونن راهنمایی لطفا !

مرحله اول رفتم اسناد و فرم رو گرفتم .... حالا دوستان دوتا سوال دارم ... من مدرکی در زمینه کامپیوتر ندارم البته تو چندتا المپیاد رتبه هایی داشتم ولی آکادمیک ندارم .... برای اینکه در زمینه کامپیوتری فعالیت کنم آیا مدرکی دانشگاهی لازمه ؟؟؟؟؟؟؟

و من هرچی گشتم نفهمیدم مسئولیت محدود بهتره یا سهامی خاص ؟؟؟؟؟؟

لطفا این دوتا رو راهنمایی نمایید ....

---------- post added at 11:40 pm ---------- previous post was at 11:12 pm ----------

؟
با سلام

مسئولیت محدود ثبت کن کلا روی هم 20 هزار تومان خرج داره . تا توی مناقصه شرکت نکنی مالیات بهش نمیخوره . یک سال میتونی کار نکنی .
فقط بدیش اینه باید 6 تا اسم بدی برای نام شرکت (برای من یک بار رد کردن گفتن تشابه نام داره) . هیچ مدرکی تحصیلی هم نمیخواد .

من پیشنهاد میکنم مسئولیت محدود ثبت کن . <:-p