PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دامنه به وردپرس کام

balochkhan
April 25th, 2011, 16:31
سلام به دوستان گل وب هاست تالک8-|
من یه وبلاگ تو وردپرس دات کام دارم بنا به دلایلی نمی خوام از وردپرس در هاست استفاده کنم
چطور می تونم دامینم رو به وبلاگم در وردپرس دات کام متصل کنم:-?
شنیدم برای این کار باید پول بدیم چطور می تونم از ایران پول به حساب خارجی واریز کنم:39:
لطفا راهنمایی کنید:-s

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

اگر هم سیستم دیگری غیر از وردپرس دات کام سراغ دارید معرفی کنید فقط سیستم بلاگدهی خارجی باشه

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

راستی اگر از دوستان کسی هست که بتونه پرداخت های خارجی رو انجام بده و هزینه اتصال دامین به وردپرس کام رو پرداخت کنه راهنمایی کنه
و بگید که برای هر دلار چقدر می گیرید تا پرداخت ما رو با مستر کارت یا پی پال انجام بدید

Metalik
April 25th, 2011, 16:37
سلام
با PayPal

balochkhan
April 25th, 2011, 16:48
یعنی شما با پی پال می تونی پرداخت کنی خب هر دلار به ریال ما چقدره شما چند می گیری 12 دلار ما رو پرداخت کنید

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

من با یه جستجو تو گوگل متوجه شدم بعضی ایرانی ها پی پال و مستر کارت دارند و اگر هزینه رو به حساب اونها واریز کنی اونها هم کار شما رو راه می اندازند و پرداخت رو انجام می دند
حالا سوال من اینه از دوستان کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده یعنی از دوستان انجمنی ما کسی هست که پی پال و یا مستر کارت داشته باشه

balochkhan
April 25th, 2011, 17:22
دوستان کسی نبود؟؟؟؟