PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره آمار الکسا

mahan1365
April 24th, 2011, 23:01
با سلام کسی میدونه الکسا چه جوری تشخیص میده که یه سایت مال کدام کشور هست مثلا دوست من یه سایت تمام انگلیسی داره ولی الکسا میگه این ایرانیه ؟؟ آیا این امکان وجود داره که بعدا تغییر کنه ؟؟

pardishosting
April 24th, 2011, 23:03
اون نمی گه که اون سایت مال ایرانه .
بیشترین بازدیدکنندگانش از ایران هستند.

ivik
April 24th, 2011, 23:05
Iranshahab.com Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/iranshahab.com#)
بیشترین بازدید از Ukraine هست .
پس زیاد شاخ دار هم نیست :دی

teztop
April 24th, 2011, 23:06
اون نمی گه که اون سایت مال ایرانه .
بیشترین بازدیدکنندگانش از ایران هستند.
بر اساس بیشترین بازدیدها تشخیص می ده

mahan1365
April 24th, 2011, 23:10
آیا شما مطمئن هستید و آیا خود الکسا هم حرف شما رو تایید کرده ( توی سایتش )

حالا اگه بیشترین تعداد بازدید از یه کشور بره یه کشور دیگه مثلا از ایران بره رو آمریکا الکسا هم عوضش میکنه یا نه ؟

teztop
April 24th, 2011, 23:23
آیا شما مطمئن هستید و آیا خود الکسا هم حرف شما رو تایید کرده ( توی سایتش )

حالا اگه بیشترین تعداد بازدید از یه کشور بره یه کشور دیگه مثلا از ایران بره رو آمریکا الکسا هم عوضش میکنه یا نه ؟
یعنی چی ؟

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

اول اینکه وقتی یه سایت راه می فته یک زمانی طول می کشه الکسا بهش رتبه بده. مهم اینه که در این زمانی که طول می کشه برای رتبه بازدیدها از کجا باشن.
یه چیزی تو این مایه ها. حالا چه گیری دادی به الکسا :102:

mahan1365
April 24th, 2011, 23:31
منظورم اینه که فرض کنیم سایت من از ایران 500 نفر و از آمریکا 400 نفر بازدید داشته باشه و طبیعتا با توجه به حرف شما باید بره رو ایران ولی به فرض اگه من تو سایت های آمریکایی تبلیغ کنم و آمار به نفع آمریکا تغییر کنه الکسا هم سایت رو از یه سایت ایرانی به یه سایت آمریکایی تغییر میده ؟

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

حالا چه گیری دادی به الکسا

حالا چرا عصبانی میشه سوال کردم دیگه ناراحت میشید خب جواب ندید

پ.ن : بچه که زدن نداره

m3hdi
April 24th, 2011, 23:35
بله دوست عزیز تغییر میده
شما الکسا رو اینطوری فرض کن که روی شاه راهای اینترنتی قرار گرفته شده ...