PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید لب تاپ

Warez-Host.IR
April 24th, 2011, 18:13
با سلام خدمت همه دوستان
قصد خرید یک لب تاپ با حدود قیمت 700 تا 800 تومان به عنوان هدیه برای یکی از اقوام را دارم
چون خودم با مارک Dell کار کردم و در حال حاظر هم از همین مارک دارم و راضی هم هستم
بیشتر دوست دارم چند مدل از همین گروه معرفی کنید
البته اگر مدلهای دیگری هم در مارکهای مختلف بود و به نظرتون از نظر سخت افزاری عمر خوبی داره معرفی کنید ممنون میشم
تنها قیمت به هیچ وجه بیشتر از 800 تومان نباشه , چون قرار هست کادو بدم نمی خوام زیاد هزینه کنم
دوستان اگر مدل خاصی تو این رنج قیمت مدنظر دارن ممنون میشم با مشخصات سخت افزاری کامل اون اعلام کنن تا یک بررسی کنم
اگر مدل خاصی سراغ داشتید تا انتهای هفته اعلام کنید , تا بررسی کنم و اقدام به خرید کنم

با تشکر

HyperServer
April 24th, 2011, 18:37
سلام رحمان جان ....
چون من تهرانم و شما مشهد مدل خاصی نمی تونم معرفی کنیم ...چون قطعا مدل نامبر ها متفاوت هستش...
و پیشنهاد میکنه سمت dell نری !!!
یا HP یا ASUS یا MSI
با کانفیگ زیر میتونی تا 800 تهیه کنی ...
CPU : Core i5
RAM : 3 or 4 GB
HDD : 320 or 500 GB 7200 rpm
GPU : Intel HD 4500 or Ati Radeon 5000 Serias or nVidia 200/300 Series
Screen : LED 15.6 inch

به همرا سایر امکانات جانبی

Amir.Mansoury
April 24th, 2011, 18:55
hp probook خوبه.

یک مدل hp هم توی سایت دیجیکالا هست این خوبه.
HP Pavilion dm3-1130 - (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-Pavilion-dm3-1130)
HP 620 - (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-620)

Warez-Host.IR
April 24th, 2011, 18:56
ور پیشنهاد میکنه سمت dell نری !!!
چرا ؟؟

یا HP یا ASUS یا MSI
با کانفیگ زیر میتونی تا 800 تهی کنی ...
CPU : Core i5
RAM : 3 or 4 GB
HDD : 320 or 500 GB 7200 rpm
GPU : Intel HD 4500 or Ati Radeon 5000 Serias or nVidia 200/300 Series
Screen : LED 15.6 inch

به همرا سایر امکانات جانبی
مدل خالی مدنظرت نیست ؟؟

Amir.Mansoury
April 24th, 2011, 18:59
ولی اگه میخوای براش یک چیزه خوب بگیری من فقط میگم n5010

HyperServer
April 24th, 2011, 19:13
DELL نکته مثبتش اینه که جدیدا طراحیش بهتر شده اما روز به روز از لحاظ کیفیت قطعات به کار برده شده داره ضعیف میشه و آمار مرجوعیش بالا هستش و بگیر نگیر داره...

HP G6x Series
HP Pavalion DV6-3000 Series

بازم نمی تونم مدل دقیق بدم ...چون افرادی که وارد میکنن از کشورهای مختف وارد میکن که ممکنه بر اساس اون کشور و موقعیت زمانی خرید پارت مدل ها فرق کنه...ولی دنبال همون کانفیگ باش ...مدلش زیاد مهم نیست...از اون کانفیگ بهتر نمی تونی پیدا کنی

021teh
April 24th, 2011, 21:25
من اینو پیشنهاد میکنم
dm4-1050ca

hassanshaikhi
April 24th, 2011, 23:14
کارای بالا در کنار قیمت مناسب
Acer 5742
برخلاف بعضی ها که میگن لپتاپ های acer کیفیت نداره Acer یکی از بهترین مارک ها زیر قیمت یک میلیون هست و دومین برند پرفروش بعد از hp.
هیچ مارک دیگه با چنین کانفیگ و قیمتی نمیتونید پیدا کنید
اینم رویو از سایت نوت بوک چک

Review Acer Aspire 5742G Notebook (GT 540M) - Notebookcheck.net Reviews (http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-5742G-Notebook-GT-540M.44625.0.html)

کانفیگ های مختلفی داره که با توجه به بودجه تون میتوین انتخاب کنین

Sazgar Argham complete line from CD-ROMs, CD-Rewritable, Combos, Slim Combos, DVD-ROMs to DVD Rewritable and Blu-ray Disc (BD) Writer. (http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/list.aspx?vendor=acer&p_group=notebook-AS)

http://www.sazgar.com/common/product/notebook/images/5742g-374g50mnrr-lg.jpg

Sazgar Argham complete line from CD-ROMs, CD-Rewritable, Combos, Slim Combos, DVD-ROMs to DVD Rewritable and Blu-ray Disc (BD) Writer. (http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/detail.aspx?productid=1163#)

http://www.sazgar.com/common/product/notebook/images/5742zg-p623g50mncc-lg.jpg

Sazgar Argham complete line from CD-ROMs, CD-Rewritable, Combos, Slim Combos, DVD-ROMs to DVD Rewritable and Blu-ray Disc (BD) Writer. (http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/detail.aspx?productid=1233#)

maroofi
April 24th, 2011, 23:40
والامن قبلا هم گفتم دل قبلا ساخت امریکا بود و کیفیتش خوب بود مثل همینی که دارم ( پنتیوم 1 ) :) ولی دیگه مثل سابق نیست و الان ایرلند میزنه.

توشیبا و msi و acer بدک نیست
ایسر رو شخصا چندبار دیدم ملت دستشون گرفتند و راضی بودند و یکی از بچه ها هم میگفت که سی دی ویندوز و افیس اورجینال هم نداره و برای همین قیمت قطعه رو از شما مییگره و در واقع ( چیزی برای انداختن نداره :) ) کیفیتش هم بد نیست ولی من روی یک مدل دو هسته ایش سرعت خوبی ندیدم. اون هم با ویندوز 7 . ولی خوب بازار خوبی توی ایران گرفته حداقل 5-6 نفر از دوستام رو دیدم که ایسر دارند.

توشیبا هم که قدیمیه این کار هستش و هیمشه جنسش خوب بوده و هنوز من بدی ازش نشنیدم
msi کار نکردم ولی کیفیت سخت افزارای دسسکتاپش رو دیدم ( عالی به تمام معنا ) یعنی حداقل میدونم کیفیت قطعاتش بالاست . شرکتی که تمام قطعاتش بازدهی بالایی داره + پشتیبانی خوب ( سایت خود شرکت msi ) + قیمت مناسب میتونه گزینه خوبی باشه
من بودم بین توشیبا و msi و ایسر یک چیزی بر میداشتم.

mamali5
April 25th, 2011, 00:49
سلام
اگه نظر من رو بخواین Fujitsu
ساخت آلمان و ژاپن (اما برچسب های روش همه زده آلمان بجز باطریش که نوشته ژاپن)
و باطریش هم که ساخت ژاپن
هم شارژ و هم باطری گارانتی شده!
صفحه کلید های ضد آب داره
خوش بختانه هنوز موفق نشدم ازش عیبی پیدا کنم
خودم خریدم اول بعد دیدم خوبی واسه چند تا از دوست و آشنا هم همین لپ تاپ رو گرفتم اما با مدل های کمی بالا و پایین تر
متاسفانه ایران برای استفاده از این لپ تاپ تحریم هست!
و روی صفحه کلید کلمات انگلیسی و عربی هست به دلیل اینکه از کشور های عربی وارد میکنن
نمایندگیش هم تو ایران شرکت بهین تکنولوژی هست

من به شخصه از همه لحاظ قبولش دارم و روزانه هم حدود 18 ساعت روشن(حالا بعضی روزات بالا و پایین داره)
قیمتش هم مناسب چون تو ایران هنوز خوب کیفیت این لپ تاپ جا نیوفتاده تا حدودی مشتری کم داره قیمتش شاید واسه این پایین باشه

چند جا هم خوندم که پر فروش ترین لپ تاپ تو اروپا هست
این لپ تاپ ها هم طبق شنیده من 2 دسته تقسیم شده
یک دسته که درجه یک هستین و فقط تو ژاپن و آمریکا به فروش میرسه
و یک سری که همینایی که ما داریم هست که ظاهرا همه جا فروشش آزاد بجز ایران!

maroofi
April 25th, 2011, 01:22
کامپک و فویجتسو ..... رو دورشو خط بکش.
بهترین لپتاپ ibm ولی خوب گیر نمیاد اگه بتونی گیر بیاری از همه لپتاپها بهتره :)

mamali5
April 25th, 2011, 01:53
کامپک و فویجتسو ..... رو دورشو خط بکش.
بهترین لپتاپ ibm ولی خوب گیر نمیاد اگه بتونی گیر بیاری از همه لپتاپها بهتره :)

ببخشید میشه بپرسم چرا؟
چه بدی ازش دیدین؟
من خودم از همون قدیم تعصب خواسی نسبت به دل داشتم و دارم
اما تعصب رو گداشتم کنار و منطقی تصمیم گرفتم رفتم سراغ فوجیتسو!
حداقل تاحالا واسه دوست و آشنا 8 تا فوجیتسو خردیم
هیچ کدومشون موفق نشدن از این لپ تاپ ضعفی بگرین
شما چطور با این قاطعیت میگین دورش رو خط بکش نمیدونم والا! 8-|

sadegh
April 25th, 2011, 02:28
Hp mis ibm sony

rn4j1m1
April 25th, 2011, 03:44
HP
خوبه جای بخاری هم واستون کار میکنه :d

s.w.a.t
April 25th, 2011, 03:54
رحمان جان یکم دست و دل باز تر شو یه Mac بخر. من اول سونی داشتم فاتحش رو خوندم یه حدود 10 ماه پیش رفتم یه Macbook Pro گرفتم ازش واقعا راضیم. بهتر از دل و بقیه برنده ها به نظر من هست.
اگه میخوایی و میتونی یکم بزار روش یه Mac معمولی بخر...
موفق باشی

shamimi
April 25th, 2011, 09:56
اااااااااااااااااا هدیه لپ تاپ می خرند
hp
و msi

IranianServer
April 25th, 2011, 10:02
hp فقط - من دارم روزی 10~15 ساعت روشنه ؛ اصلاً هم داغ نمکینه !!!!

Warez-Host.IR
April 25th, 2011, 10:23
تشکر از همه دوستان
نظر اکثر دوستان روی HP هست
من قبل از اینکه مارک Dell بگیریم HP داشتم و خوب کار میکرد ولی چون قدیدی شده بود دادم به کسی ولی هنوز کیف لبتاپم HP هست :D
در مورد Acer هم چون تجربه کار کردن باهاش را ندارم می ترسم جواب نده
چون برای یک جون 18 - 19 ساله میخوام و احتمالاً زیاد روشن بزاره
وگرنه با قیمتهایی که Acer داره از نظر سخت افزاری قطعات خوبی میشه پیدا کرد
برای مثال این مورد :
Sazgar Argham complete line from CD-ROMs, CD-Rewritable, Combos, Slim Combos, DVD-ROMs to DVD Rewritable and Blu-ray Disc (BD) Writer. (http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/detail.aspx?productid=1233)
به نظرتون چطوره ؟؟

HP
چرا مگر مشکلی داره ؟؟

رحمان جان یکم دست و دل باز تر شو یه Mac بخر.
تا همینجا هم دست و دل بازی کردم که کادو تولد داره لبتاپ خرید میکنم

اااااااااااااااااا هدیه لپ تاپ می خرند
قول دادم باید بخرمم :d

در مورد HP هم اینجا :
نوت بوک (http://www.hpcenter.net/St/Products/NoteBook/Default.aspx?b=HP)
مقداری جستجو کردم
چیزی که 3 گیگ رم داشته باشه با این قیمت نداشت
هرچند که شاید لیست این سایت به روز نیست
باز هم می گردم دوستان هم اگر خودشون مدلی دارن که راضی هستن ازش و خوب جواب داده ممنون میشم معرفی کنن
حداقل 2 گیگ رم داشته باشه و یک پردازنده مناسب
گرافیک زیاد مهم نیست , چون کار خاصی قرار نیست باهاش انجام بشه

با تشکر

B2C
April 25th, 2011, 10:57
رحمان جان یکم دست و دل باز تر شو یه Mac بخر. من اول سونی داشتم فاتحش رو خوندم یه حدود 10 ماه پیش رفتم یه Macbook Pro گرفتم ازش واقعا راضیم. بهتر از دل و بقیه برنده ها به نظر من هست.
اگه میخوایی و میتونی یکم بزار روش یه Mac معمولی بخر...
موفق باشی

سیستم عامل لپ تاپ تون چیه؟

maroofi
April 25th, 2011, 11:37
رحمان جان مک هم چیز خوبیه ولی مورد استفاده داره. کانفیگ مک برای متخصصین یک رشته خاص خوبه : مثلا طیف عکاسها ، طراحها ، صدابردارها ، .
مک قدرتمنده . برای بازی و گیم و entertainment ساخته نشده. هدفمند هست و واقعا کارش عالیه . اگر طرف شما کار تخصصی انجام میده که من باشم مک میگیرم نرم افزارهای مک هم گیر میاد ولی خوب گرونه. و شما هم به این قضیه اشاره نکرده بودی.

بگذریم.
ببین رحمان جان ما نیمتونیم بگیم وسیله بده ! این وسیله با فکر یک نفر ساخته نشده و صد نفر برای ساخت یک لپتاپ برنامه میدهند و فکرم یکنند و بعدش لپتاپ رو زیر صدتا تست میفرستند و اخرش روانه بازار میکنند.
حالا یک چندتا از لپتاپها خوب اسم در کردند یا به خاطر دیزاین بوده یا به خاطر کارایی.
ولی نمیشه گفت همشون بد هستند . باید یکی که طراحی خوب + کارایی خوب رو داشته باشه پیدا کرد.
حالا چندتا از شرکتها واقعا هنر کردند و کارای ارزشمندی رو به بیرون فرستادند . گیگابایت و دل و کامپک و سونی و ... این همه برند هست ولی باید یکی رو انتخاب کرد که اون شرایط شما رو داشته باشه.

به نظر من شما بین ایسر + توشیبا + MSI یکی رو انتخاب کن.
من مین بوردهای MSI رو دیدم تمام خازنها فول سالید ( طراحی برد مرغوب و... ) چیزی کم نداشته.
کارتهای گرافیکش هم همیشه پر فروش بوده . دقیقا توی هیمن زمونه ای که گیگابایت و ایسوز درحال گرفتن مرجوعی ها هستند MSI واقعا عالی کار میکنه.

پس انتخابتو بکن من بهترنیها رو برات پیشنهاد دادم. اگر هم توسنتی IBM گیر بیاری که درست حسابی باشه و اطمینانی باشه از همه اینهایی که اسم بردم بهتره .
اگر هم تخصصی بود که برو سمت اپل مک.

ضمنا یک نکته رو هم بهت بگم فرامشو نکن که پردازنده اصلی همه اینها از 2 تا نام بیشتر خارج نیست یا AMD هست یا اینتل پس حساس نباش. همشون دست پرورده یک جا هستند ولی این چیزیک ه مهم هست قدرت کولینگ خوب و طراحی عالی و کارایی مفید هستش. پس به ضد ضربه بود ن و... اهمیت نده که در این کلاس های زیر یک تومنی همچین چیزایی پیدا نمیکنی فقط چندتا مدل فراری بصورت سفارشی برای چند نفر ساخته که لایه کربنی هستش و به دست من و شما نمیرسه.
از بین همین سه تا چندتا رو انتخاب کن لیست کن و بزار تا بهت بگم کدومشو بگیری بهتره.
موفق باشی

sadegh
April 26th, 2011, 09:31
HP
دوست من الان اچ پی دارم خیلی هم خنک کار می کنه !فکر کنم اونی که به شما دادن بخاری بوده با طرح اچ پی
آقا رحمان عزیز اگر آشنا داشته باشید در مورد لپ تاپ و مشاوره حضوری بگیرید خیلی بهتره !

Warez-Host.IR
April 26th, 2011, 09:51
دوست من الان اچ پی دارم خیلی هم خنک کار می کنه !فکر کنم اونی که به شما دادن بخاری بوده با طرح اچ پی
آقا رحمان عزیز اگر آشنا داشته باشید در مورد لپ تاپ و مشاوره حضوری بگیرید خیلی بهتره !
سلام
ممنون صادق جان
من انشالله فردا میرم مجتمع تک مشهد
ببینم دوستان اونجا نظرشون در مورد hp چی هست
در مورد گرماه بیش از حد hp دیشب رضا تو چت مقداری توضیح داد که فکر نکنم واقعاً اونطوری باشه

موفق باشید

IranianServer
April 26th, 2011, 10:57
رحمان جان ، می تونی به مدل با رم 2بگیری ، که تو اون قیمت درمیاد ، بعد با 50~70 تومان رمش رو ارتقا بدی به 4 :d