PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای شروع

dade24
April 24th, 2011, 15:01
دوستان عزیز و گلم سلام
حقیقتش میخام بیام در قسمت سرور های مجازی فعالیت کنم ... اما نمی دونم از کجاباید شروع کنم ....

دوتا تاپیک بود تو انجمن ولی چیزی نفهمیدم ...... مثل این میمونه که بخای به یکی یاد بدی از ویندوز xp استفاده کنه ولی بیای به محض روشن کردن بگی برو تو کنترل پنل و .....

دوستان اگه میشه یه لطف کنید بفرمایید من برای یاد گیری کار با سرور مجازی لینوکس + نصب سی پنل و .... باید از کجا شرو کنم و تا کجا برم

مثل ویندوزی ::

برای نصب برنامه در ویندوز
:
انتقال فایل نصب- دابل کلیک- انجام مراحل و....

حالا شما عزیزان یه لطفی بفرمایید و من رو راهنمایی کنید ......

اینم بگم یکی از بچه های گل انجمن یه vps رو برای 20 روز رایگان بهم داده ...... اگه میشه بفرمایید مراحل یاد گیری من چه طور باید باشه !!!!

it-net
April 24th, 2011, 15:13
هدفتون چیه؟
میخواین سرور بگیرین سرور مجازی بفروشین تا اگه سرور مجازی می خواین بخرین برای چه کاری؟

Doublex
April 24th, 2011, 15:54
چه در این جا و چه در سایر فروم های دیگه شخصی پیدا نمیشه بیاد برای شما آموزش بزاره اون هم به صورت رایگان ... تنهابا تلاش خودتون هست که میتونین یاد بگیرین ..

dade24
April 24th, 2011, 21:45
سلام منظوراینه که من بخام یه سرور مجازی لینوکس بگیرم و سی پنل نصب کنم و رسیلر و مستر و آلفا بدم باید از کجا شروع کنم

لطفا لیستی از مباحث به ترتیب اولویت که من باید یاد بگیرم بنویسید

بازم متشکرم

it-net
April 24th, 2011, 22:04
برای نصب cpanel که 3 دستور زیاد نداره.
که می تونید اونو راحت کار کنید و ریسلر بدین و برای مستر و آلفا باید پلاگینشو بگیرین که ماهی بین 6-12$ هزینشه

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

و برای کانفیگ هم بدین کسی براتون بکنه و فقط بروز رسانی ها می مونه که ساده هست . اونا رو به مرور یاد میگیرین

021teh
April 24th, 2011, 22:07
اول خرید سرور هستش

دوم نصب سی پنل

سوم کانفیگ اولیه

چهارم نصب فایر وال

پنجم پکیج بندی

ششم فروش

هفتم دادن نمایندگی

مهم ترین ها

داشتن سات خوب

پشتیبانی خوب

و کیفیت مناسب

atilnic2
April 24th, 2011, 22:59
سلام

خواستید برای آموزش و .... در خدمت هستیم
تاپیک هم زدیم

با تشکر

javadk
May 1st, 2011, 12:54
برای شروع کار چرا رسیلر نمیگیرید؟
منیج سرور شاید برای شما یکم سخت باشه

mortezafox
November 7th, 2011, 11:22
منم میخوام دقیقا همین کارو بکنم

pc30
November 7th, 2011, 11:35
برای شروع کار چرا رسیلر نمیگیرید؟
منیج سرور شاید برای شما یکم سخت باشه

موافقم

از اول با ریسلر شروع کنید

ولی اگه اطلاعاتی دارید . سرور مجازی بهترین گزینه هست

mortezafox
November 7th, 2011, 11:53
یه کم مکی میفهمم ولی نه حرفه ای کارم نوعیه که اگه نمایندگی بدم راحت تر

ahmad.m3710
November 7th, 2011, 12:21
دوست گرامی
اصول کار اینه که قدم به قدم حرکت کنید. من و تمامی دوستان نیز ابتدا با رسیلر شروع کرده اند. مطمئنا شما نمی توانید در ابتدای کار زیر بار مسئولیت سرور بروید. حتی سرور مجازی. پیشنهاد من به شما شروع با ریسلر است. به امید خدا در آینده ای نزدیک می توانید سرور را نیز مدیریت کنید.