PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : apache always failed

Mozafary
July 25th, 2009, 14:38
سلام
من یه مدتی روی یکی از سرورها مشکل عجیبی دارم.
تعداد زیادی درخواست SYN-REC بود روی سرور که باعث پرشدن پشته‌ی آپاچی و failed شدن میشد.تمام سایتهایی که بازدید روزانه بیش از ۱۰۰۰رو داشتن به سرورهای دیگه منتقل کردم و حالا کل بازدید سایتهای روی سرور در محموع برای یک روز به ۱۰۰۰۰هم نمیرسه.
حالا در apache status تعداد زیادی درخواست در حالت W یا sendreply باقی میمونه و پشته‌ی درخواستهای apache پر میشه و وب سرور down میشه.
ادرس ip اصلی سرور رو تغییر دادم تاثیری نداشت.
استفاده از mpmworker کمک کرد اما مشکل رو برطرف نکرد.
ادرسهای ip تماما از ایران هست و کاملا متفاوت
اپاچی رو بارها دوباره نصب کردم.هم نسخه‌ی ۱.۳ و هم ۲.۲
حالت w در اپاچی همون timewait در netstat هست.

centos5
cpanel/whm
4G ram

جستجو در این زمینه نتیجه‌ای رو برای نداشته. کسی در این مورد تجربه‌ای داره؟

IFACO.Net
July 25th, 2009, 14:54
سلام
این بلا در سرور جدیدی که که گرفتیم سر ما هم اومد که بعد از 10 روز با لطف خداوند و تلاش های زیاد برطرف شد

البته دقیق مشخص نشد که علتش چیه ولی ما اینها رو کردیم درست شد

PT_SKIP_HTTP رو اینیبل کردیم

و سرویس Snmp لینوکس رو غیرفعال کردیم

و CSF و مد سکوریتی رو Uninstall کردیم و مجددا نصب کردیم و آپاچی و پی اچ پی رو هم کامپایل کردیم و سی پنل رو هم فورس آپدیت کردیم و مشکل تمام شد >:D<

Mozafary
July 25th, 2009, 15:16
سلام
از اونجا که CSF نداریم پس PT_SKIP_HTTP هم نداریم.
snmp هم غیرفعال هست.
ممنون از همکاریت

سلام
این بلا در سرور جدیدی که که گرفتیم سر ما هم اومد که بعد از 10 روز با لطف خداوند و تلاش های زیاد برطرف شد

البته دقیق مشخص نشد که علتش چیه ولی ما اینها رو کردیم درست شد

PT_SKIP_HTTP رو اینیبل کردیم

و سرویس Snmp لینوکس رو غیرفعال کردیم

و CSF و مد سکوریتی رو Uninstall کردیم و مجددا نصب کردیم و آپاچی و پی اچ پی رو هم کامپایل کردیم و سی پنل رو هم فورس آپدیت کردیم و مشکل تمام شد >:D<