PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی تغییر صفحه خانگی کافی نت ها

dade24
April 23rd, 2011, 23:56
دوستان کسی اطلاع از چگونگی تغییر صفحه خانگی کافی نت ها دارد.
من بارها شده میرم کافی نت میبینم که صفحهخانگی سیستم چیزیه که من قبلا در کافی نتی دیگه دیده بودم ....

احتمالا باید برنامه یا ترفندی برای این موضوع باشه که بری رو یه سیستم بشینی و صفحه خانگی همه رو سایت مورد نظر خودت کنی ؟؟؟؟
/؟؟؟
/؟؟

به نظر شما چه طور امکان پذیره ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Birserver
April 24th, 2011, 00:10
با استفاده از رجستری ویندوز می توان کاری کرد که بعد از هر بار ریست کامپیوتر صفحه خانگی اینترنت اکسپلورر هم روی یک سایت مشخص تنظیم بشه. سایر مرورگر ها اطلاعی ندارم.

atilnic
April 24th, 2011, 00:11
صفحه خانگی که در کافی نت دیگه دیده بودید؟

شاید منظور شما بنامه مورد ساتفاده اونا هست که خیلیا از easy cafe استفاده می کنند

dade24
April 24th, 2011, 10:15
سلام دوستان به خصوص آقای سلیمانی عزیز .....
نه دیگه اینقدر ساده نیستم که میدونم ایزی کافی چیه ////

من سوالم اینه که آیا راهکاری هست که بشه وقتی رفتم کافی نت صفحه خانگی همه سیستم هت رو رو سایت خودمون ست کنیم طوری که پاک نشه ؟؟؟؟؟

sibs
April 24th, 2011, 12:34
HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft
1 . کلیدی را با نام Internet Explorer بسازید .
2 . در زیر Internet Explorer کلید دیگری را با نام Control Panel بسازید .
3 . در سمت راست متغیر DWORD ی را با نام HomePage ساخته و آنگاه روی آن دابل کلیک نمایید .
4 . در قسمت Value data مقدار 1 را تایپ کنید .

گاهی از اوقات پیش میاد که صفحه ی خانگی IE توسط یک برنامه ی مخرب قفل میشه که شما می توانید پس از پاک کردن آن برنامه ی مخرب ، از مهندسی مع*** استفاده کنید و مقدار HomePage را به صفر تغییر دهید .
روشی دیگر :
در کادر محاوره ای Run عبارت gpedit.msc را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا نرم افزار Group Policy اجرا شود .
اکنون مسیر زیر را دنبال کنید :

Local Computer Policy\User Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Internet Explorer
در سمت راست عبارت Disable changing home page settings را پیدا کنید و بر روی آن دابل کلیک نمایید .
از کادر ظاهر شده بر روی گزینه ی Enabled کلیک کنید و سپس شستی OK را فشار دهید و از نرم افزار Group Policy خارج شوید .
با این کار صفحه خانگی Internet Explorer قفل می شود .
موفق باشید ...

Rezash
April 24th, 2011, 14:54
كافي نت ها معمولا freeze مي كنند ، شما هر تغييري هم كه بديد بعد يك ريستارت همه چي ريست ميشه ~> تلاش بيهوده !
مگر اينكه freeze رو غير فعال كنيد و بعد تغيير بديد و ...

M-Soltani.ir
April 24th, 2011, 15:23
كافي نت ها معمولا freeze مي كنند ، شما هر تغييري هم كه بديد بعد يك ريستارت همه چي ريست ميشه ~> تلاش بيهوده !
مگر اينكه freeze رو غير فعال كنيد و بعد تغيير بديد و ...

یا unfreeze رو نصب کنی ، کارتو بکنی بعد unfreeze رو غیر فعال کنی... :دی

naseri
April 25th, 2011, 09:52
یا unfreeze رو نصب کنی ، کارتو بکنی بعد unfreeze رو غیر فعال کنی... :دی
میتونید لینک دانلود بدید ؟ جستجو کردم ولی بیشتر نرم افزار موبایل اومد

sibs
April 25th, 2011, 10:36
لینک دانلود (http://www.sibdownload.com/deep-freeze-enterprise-7-21-060-3447/) نرم افزار deep freez interprise آخرین ورژن با لینک مستقیم از سیب دانلود . (اگر به لینک مراجعه کنید اونجا در جواب یکی از دوستان روش غیر فعال کردنش هم توضیح دادیم )

atilnic
April 25th, 2011, 17:11
سلام

معمولا deep freez دارن و باید اولا غیر فعال کرده و بعد کار را انجام داده و دوباره فعال کنید

با تشکر