PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیوک ؟

Ali-718
April 23rd, 2011, 22:03
سلام
برای یک سایت تفریحی نیوک رو پیشنهاد میدید ؟
نسخه جدیدش از نظر سئو بهتر شده ؟

من چندین سایت وردپرس دارم میخوام یک بار هم نیوک رو امتحان کنم
برای سایت تفریحی ارزش داره با نیوک کار کنم و وقت بزارم؟

ivik
April 23rd, 2011, 22:09
اگه یک قالب بدید طراحی کنن براتون" بله "
ولی‌ بیشتر به سیاست سایت بستگی داره که پیشرفت کنه یا نه .

Ali-718
April 23rd, 2011, 22:16
اگه یک قالب بدید طراحی کنن براتون" بله "
ولی‌ بیشتر به سیاست سایت بستگی داره که پیشرفت کنه یا نه .

من در مورد سئوش فقط اطلاعات میخوام بهبود تا چه حد داشته نسخه جدید

parsanic.net
April 23rd, 2011, 22:32
من کلا پیشنهاد میکنم با همون وردپرس یا ام تی کار کن

021teh
April 23rd, 2011, 22:38
بله سئو بهتر شده

ولی با قالب اختصاصی شروع نکنید

ivik
April 24th, 2011, 00:08
من در مورد سئوش فقط اطلاعات میخوام بهبود تا چه حد داشته نسخه جدید
من چند بار بیشتر test نکردم ورژن ۸.۳ رو اما میتونید هر موضوع رو (مثلا بخش فرهنگی‌) رو جدا گونه به گوگل معرفی کنید / هر موضوع یک Rss داره .
لینک_دهی هاش اصولی تر شده دیگه مثل قبل یک خبر ۷ تا لینک نداره ! tag هاش مثل قبل نیست دیگه قبلان هر کلمه رو یک tag حساب میکرد اما الان هر جمله رو یک tag حساب می‌کنه (منظoر جمله‌های مکعب هست که قبلان این امکان نبود)
خوشم اومد از ورژن جدیدش اما WP رو ترجیح میدم من .
۵۰ % CMS هست باقیش همون طوری که گفتم سیاست شماست.

kingoftehran
April 25th, 2011, 04:31
کلا از لحاظ سئو با وجود گوگل تپ خیلی خوبه ولی تا حد زیادی به قالب بستگی داره البته فاکتور های سئو خیلی گسترده هستند و خیلی خیلی کار می بره که اگر اونها انجام بشه cms زیاد فرق نمی کنه چون همه اونها تا حدی استاندارد هستند.

WinDesign
April 25th, 2011, 06:30
برای سایت تفریحی دیتالایف از هر لحاظ نسبت به نیوک بهتره!
پیشنهاد میشه از دیتالایف برای سایتتون استفاده کنید.

AriyaDownload
April 25th, 2011, 10:26
برای سایت تفریحی دیتالایف از هر لحاظ نسبت به نیوک بهتره!
پیشنهاد میشه از دیتالایف برای سایتتون استفاده کنید.

دیتالایف کلا سیستم عالی هست
انعطاف پذیری خیلی بالایی داره
ولی یه مشکل اساسی داره
اونم مبحث سئوی هست
که باید براش یکم پول خرج کنی
وگرنه سیستم خوبی هست

Ramin
April 25th, 2011, 12:23
نیوک 8.3 از نظر سئو واقعا فوق العاده شده .برای اطمینان میتونید تست کنید/کافی هست این ورژن را روی ساب دامین نصب کنی و تنظیمات پنل اختصاصی سئو این ورژن را انجام دهید .و چند خبر ارسال کنید .تنها 24 تا 48 ساعت بعد از نظر سئو در گوگل و .... نتیجه را چک کنید .(با این شرایط یعنی نصب روی ساب دامین و نداشتن سابقه سایت و ارسال تنها چند موضوع واقعا نتیجه بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد):54::39:

تنها نکته ای که باقی هست .همانطور که دوستان عرض کردند اگر قصد استفاده از این ورژن را برای یک سایت تفریحی دارید حتما باید از قبل ،سفارش طراحی یک قالب زیبا و استاندارد و اختصاصی را برای خود داده باشید.از جهت آنکه کد های قالب و سئو . سایر بخش ها کاملا منطبق و استاندارد باشد پینهاد بنده استفاده از فروشگاه قالب مشهد تیم و یا ثبت سفارش طراحی در سایت مرجع مشهد تیم می باشد .طراحی قالب توسط افراد متفرقه به خصوص برای ورژن 8.3 ممکن هست مشکلاتی را به همراه داشته باشد :54:

nimajoon
July 8th, 2012, 00:19
نیوک 8.3 تو سئو داره فوق العاده عمل میکنه و پیشرفت چشمگیری داشته من پیشنهاد میکنم با یه قالب خوب شروع کن

dicaprio_4244
August 26th, 2012, 19:15
نیوک 8.2 سئوی بهتری از نسخه 8.3 داره اینو نصب کنید مناسبه و امکاناتش خوبه