PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت پریمیوم مدیافایر؟؟

AriyaDownload
April 23rd, 2011, 12:39
سلام دوستان
یه سوال در مورد اکانت پولی مدیافایر داشتم
چون زبان انگلیسیم خوب نیست نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم
از نمایندگی هاش تویه ایران هم پرسیدم در مورد سوالم اطلاعی نداشتن و منو ارجاع دادن به مدیافایر
دوستانی که از اکانت پولی مدیافایر استفاده کردن ممنون میشم راهنماییم کنن

سوال من اینه که من اگه برای یک ماه اکانت پریمیوم مدیافایر رو فعال کنم
مدیافایر برای افراد عادی که پریمیوم نیستن می ذاره برای هر فایل 200 مگ اپلود کنی ولی وقتی پریمیوم میشه
می تونی به ازای هر فایل 10 گیگ آپلود کنی (یه دونه فایل)
حالا اگه من برای یک ماه فعال کنم و برای ماه های بعدی فعال نکنم
این وسط اون فایل ده گیگی که من اپلود کردم چه بلایی سرش می یاد؟؟
همچنان با همون حجم بر رویه سرورش می مونه یا نه؟؟؟؟

دوستانی هم که اطلاعی ندارن
ممنون می شم متن زیر رو به صورت انگلیسی در اختیارم بذارن تا به ساپورت مدیافایر بگم

سلام
من یک سوال در مورد اکانت پریمیوم مدیافایر داشتم
می خواستم بدونم اینکه شما در قسمت امکانات اکانت پریمیوم فرمودین
Up to 10GB per File
حالا اگه بنده برای یک ماه اکانت پریمیوم رو فعال کنم و چندین فایل با حجم ده گیگ آپلود کنم
و برای ماه آتی اکانت رو تمدید نکنم
چه اتفاقی بر سر فایل های اپلود شده در زمان پریمیوم می یوفته؟؟
آیا اون فایل ها حذف می شود؟؟ و یا به حجم های 200 مگ تقسیم می شه؟؟؟
یا اتفاق دیگه ای می یوفته؟
ممنون می شم پاسخم رو بدین
با سپاس

ممنون می شم دوستان متن بالا رو به وصرت انگلیسی بدن
البته دوستان لطف کنن جایی که من از نظر دستوری و موارد دیگه
مطئله ای رو رعایت نکردم در ترجمه به انگلیسی دوستان رعایت کنن
یه دنیا سپاس

sibs
April 23rd, 2011, 13:38
Hi
I have a question about the Premium Account was mediafire
I wanted you to know that in the Premium account features:
Up to 10GB per File
Now if i active premium acount for a month and upload several files with 10GB volume.
For the coming months and do not extend account
What ocours to uploaded files over time falls Premium?
Whether you will remove files ? Or the volumes will be divided into 200 Meg?
Or else would happen ?

So I'm grateful Answer
thanks you

AriyaDownload
April 26th, 2011, 15:08
از دوستان به خاطر بالااوردن این تاپیک عذرخواهی می کنم
از جناب آقای / خانم sibs صمیمانه تشکر می کنم که متن انگلیسی رو در اختیار من قرار داد
من همون رو برای مدیافایر فرستادم و الان مدیافایر پاسخ من رو داده
ممنون می شم دوستان این متن رو ترجمه کنن

Hello,
Thank you for contacting MediaFire Support. When you subscribed to your MediaPro package, your payment method was automatically be set up for monthly recurring billing in order to avoid any gaps in your subscription. You can easily cancel your MediaPro recurring payments at any time though.

When you cancel, your account will continue to be MediaPro until the end of the term that you have already paid for. When you current term expires after canceling, your account will be reverted back to a free account. All of your files under 200MB will be available for download though the standard advertising-supported download page. Your files over 200MB will only be available for download by other MediaPro users, and the download bandwidth will be taken out of their account. If you don't renew your MediaPro account within a month, your files over 200 MB will be deleted from your account.
Best regards,
Karen
The MediaFire Team

از لطف دوستان صمیمانه تشکر می کنم :53:

ivik
April 26th, 2011, 15:17
میگه که اکانت شما باز می‌شه یک اکانت معمولی‌ بد از یک ماه هم فایل‌هایی‌ که حجمش بیشتر از ۲۰۰ Mb هست پاک می‌شه .

lvlehrad
April 26th, 2011, 15:39
البته وقتی اکانتت معمولی میشه همون موقع فایل ها پاک نمیشن و یک ماه کاربران پریمیوم میتونن فایل هاتو دانلود کنن و بعد از یک ماه اگر تمدید نکنی پاک میشن

sibs
April 26th, 2011, 17:53
اولش که تشکر اینا بود . بعدش گفته که بعدش گفته که پرداخت اتوماتیک هست و هر وقت و هر زمانی بخوای میتونی اکانت پریمیوم رو کنسل کنی . و اکانت پریمیوم تو به فعالیت خودش تا زمان پایان قرار داد ادامه میده (مثلا اگه 3 ماهه گرفته باشی و ماه اول کنسل کنی تا پایان ماه سوم اکانت پرمیومت فعاله ) بعد اینکه این مدت تموم شد اکانتت برمیگرده به حالت free و فایلهای زیر 200 مگ با همون صفحه تبلیغاتی که میاد در دسترس خواهد بود و فایلهای بالای 200 مگ بعد از گذشت یک ماه پاک می شوند .

MagicVps.Com
April 26th, 2011, 23:11
برای کلبه اپلودسنترها بهترین و استاندارد ترین کار اینکه که به پارتهای 100 و حداکثر 200 مگی خورد بشه و اپلود بشه چون اکثر اپلود سنترها با حجمهای بیشتراز از 200 مگ مشکل دارند و شرایط خاص براش دارن
استاندارش همون 100 و 200 مگی هست