PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و ارزانترین هاست؟

fffkral
April 23rd, 2011, 01:42
از دوستان با تجربه خواهش میکنم تا در این پست بهترین وارزانترین هاست را بیطرفانه و بدون تبلیغ معرفی کنن لطفا!
در پستهای قبلی از قائم هاست کلی تعریف شد ولی نمیدونم چرا بنظرم بیشتر جنبه تبلیغ داشت(نظره منه)شایدم واقعا هاست خوبیه مخصوصا قیمتاش که زیادی خوبه!
به هر حال نظرات شما دوستان برام خیلی مهمه.
ممنون میشم واقعا بهترین هاستو معرفی کنید.(وارز باشه بهتره)

maroofi
April 23rd, 2011, 02:19
اگه وارز میخوای فقط اقا رحمان
من از لحاظ پشتیبانی دیدمشون. هاستهاشون هم تست کردم ( استفاده نکردم !) فقط چندبار مورد حملات دی داس قرار دادم که خوشبختانه باید بگم خوب بود.
حدود 50 تا یوزر انلاین فرستادم و ساپورت میکرد.
بهترین بهترینها هم iweb هستش ولی من پشتیبانیشو ندیدم ( وارز هم نیست) - پشتیبانی که میگم چون بخروردی نداشتم ولی خوب کیفیت این ای وب هم عالیه عالیه.
این نظر منه.
شما بگو چقدر هزنیه میکنی چی میخوای شاید بتونم کمکت کنم.

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

www.warez-host.ir= اقا رحمان

fffkral
April 23rd, 2011, 02:39
خوب مثلا قائم هاستم وارزه ،نظرتون راجب اون چیه؟
درضم یه سوال ،اگه از هاست وارز استفاده کنم کپی رایت برام درد سر نمیشه؟

maroofi
April 23rd, 2011, 02:48
والا قائم رو استفاده نکردم و نمیشناسم.
عزیز همه جای دنیا وارز رو برای دور زدن کپی رایت استفاده میکنند.
بطور مثال لایسنس بعضی از اسکریپتها و cms ها و انجمن سازها مثل vb رو پرداخت نمیکنند و بصورت غیرقانوین روی این وارز نصب میکنند و استفاده میکنند.
وقتی که غیرقانونی میشه اسکریپت نصب کرد فایل فیلم و و دیئو و .... که دیگه جای خودشو داره چرا که نه برو استفاده کن کسی گیر نیمده.
فقط مشکلات خاص خودشونو دارند
این وارزها چون غیرقانونی هستند اکثرا هم زاید به مقررات اهمیتی نمیدهند ( منظورم دستاسنتر اصلی هستش که در خارج هستش ) و ممکنه بگن 99 درصد اپتایم ولیم یری میبینی 10 درصد هم اپتایم نیست . مثل التوس . و...

جای خوب زیاد هست برو از ovh بگیر. کیفیت 20 !

fffkral
April 25th, 2011, 17:40
دوستان بهترین وارزانترین هاست را بیطرفانه و بدون تبلیغ معرفی کنن لطفا!:-w
در تاپیکهای قبلی از قائم هاست کلی تعریف شد ولی نمیدونم چرا بنظرم بیشتر جنبه تبلیغ داشت(نظره منه)شایدم واقعا هاست خوبیه مخصوصا قیمتاش که زیادی خوبه!

021teh
April 25th, 2011, 17:51
یه چیزی میگم و دیگه هیچی نمیگم

هیچ ارزانی بی دلیل نیست

Warez-Host.IR
April 25th, 2011, 17:56
اگر هاست خوب نیاز دارید باید خوب هم هزینه کنید
سرویس دهندگانی مانند
هاست ایران - سبد خرید (http://my.hostiran.net/cart.php?gid=10)
یا
HostDL :: Major Web Hosting Services (http://hostdl.com/)
و ...
هستن که کاربران خاصی خودشون را دارند
کاربرانی که دنبال قیمت کم نیستن
یا به اصطلاحی دنبال کیفیت هستن نه کمیت
اگر هاست خوب میخواید باید خوب هم هزینه کنید
وگرنه سرویس دهنده هاست برای میزبانی سایت زیاد هست
با قیمتهایی که باورکردنش هم سخته

موفق باشید

irlogo
April 25th, 2011, 17:57
تصور می کنم عنوان تاپیک مشکل داره

021teh
April 25th, 2011, 18:31
قائم هاست محدودیت

200-500 تایی داره

kingoftehran
April 25th, 2011, 18:44
با سلام
صحبت های Warez-Host.IR تایید می شود.
تازه همین سرویس دهنده های خوب نیز گاهی به مشکل می خورند وای به حال اونهایی که در ازای دریافت هزینه هایی بسیار اندک قصد ارائه خدمات را دارند.

fffkral
April 25th, 2011, 18:56
بله منم با دوستان موافقم
ولی خوب قیمتهای بالا که نشانه کیفیت نمیشه!
منظور من در واقع مناسبترین بود ،طوریکه فرضا قیمت ها مثلا با نمونه های مشابه خارجی تفاوت خیلی زیادی نداشته باشه.

jamejahan
April 25th, 2011, 19:06
بهترين هاست namecheap (http://www.namecheap.com/?aff=17817)است سرعت لوديگ سايت عاليه

fffkral
April 25th, 2011, 19:22
بهترين هاست namecheap (http://www.namecheap.com/?aff=17817)است سرعت لوديگ سايت عاليه
وارزه؟

shahmoradi
April 25th, 2011, 19:27
شما در موضوع تاپیک از کلمات بهترین و ارزانترین استفاده کردید که این دو کلمه از هم دور هستند وقتی از بهترین صحبت می کنیم باید هزینه زیادی را بدهیم پس نمی توان بهترین و ارزانترین را کنار هم قرار داد.
هیچ وقت نمی شود
ولی دوستان شرکت هایی هم هستند که خوب اند چون تازه شروع به کار کردند باید با سیاست ارزونی خودشون را معروف کنند
از اونها هم نامی ببریم و فقط به بهترین های هاست اشاره نکنیم
من خودم برای شما پیشنهاد می کنم که از سایت های زیر خرید کنید
مهر هاست | هاست لینوکس | هاست ویندوز | نمایندگی فروش | هاست WAREZ وارز | ثبت دامنه | cPanel | PLESK | هاست و دامین | هاست ارزان (http://www.mehrhost.com)
طراحی سایت، طراحی وب پورتال، هاست، طراحی سایت خبری | رادکام (http://www.radcom.ir)
The Best Design and Hosting Solutions -> Hannover IT Team (http://www.hannoverit.com)
PersianWhois - (http://www.persianwhois.net)
و هم چنین
هاست لینوکس و هاست ویندوز , هاست وارز و هاست دانلود | هاست نگار (http://www.hostnegar.com)
که مدیر سرور و شرکت از دوستان خود بنده هستند
من خودم به شخصه از این شرکتها خرید کردم پشتیبانی خوبه کیفیت هم بدک نیست خوبه در کل نسبت به قیمت خوبه

Warez-Host.IR
April 25th, 2011, 19:29
ولی خوب قیمتهای بالا که نشانه کیفیت نمیشه!
منظور من در واقع مناسبترین بود ،طوریکه فرضا قیمت ها مثلا با نمونه های مشابه خارجی تفاوت خیلی زیادی نداشته باشه.

با سلام
دوست عزیز نه بنده و نه دیگر دوستان هم نگفتیم که قیمت بالا نشانه کیفیت هست
اما این را باید در نظر بگیریم که :
پشتیبانی خوب هزینه داره
سرور خوب هزینه داره
کانفیگ خوب هزینه داره
مدیریت و نگهداری سرورها هزینه داره و ...
شما هیچ زمان نمی تونید پشتیبانی جایی که یک سرویس به شما میده 10 تومان با جایی که همون سرویس را میده 40 هزار تومان یکی کنی
اشتباه بعضی از سرویس دهندگان ما این هست که برای پشتیبانی و وقتی که میزارن ارزش قائل نمی شن
ما خودمون هزینه پشتیبانی میگیرم و به کاربر هم خدمات میدیم
مگر اینکه کاربر خودش نیاز به پشتیبانی نرم افزاری و ... نداشته باشه
وقتی هزینه های یک سرویس دهنده بالا هست و داره سرویس با کیفیت خوب ارائه میده باید هم هزینه های سرویس هاش بالا باشه

این را هم بگم که هیچ زمان سرویس های خارجی را که دارن سرویس میده با چند دلار با سرویس دهنده داخلی مقایسه نکنید
اگر یک بار خرید کنید متوجه میشید که تفاوت چقدر هست

موفق باشید

shahmoradi
April 25th, 2011, 19:32
با سلام
دوست عزیز نه بنده و نه دیگر دوستان هم نگفتیم که قیمت بالا نشانه کیفیت هست
اما این را باید در نظر بگیریم که :
پشتیبانی خوب هزینه داره
سرور خوب هزینه داره
کانفیگ خوب هزینه داره
مدیریت و نگهداری سرورها هزینه داره و ...
شما هیچ زمان نمی تونید پشتیبانی جایی که یک سرویس به شما میده 10 تومان با جایی که همون سرویس را میده 40 هزار تومان یکی کنی
اشتباه بعضی از سرویس دهندگان ما این هست که برای پشتیبانی و وقتی که میزارن ارزش قائل نمی شن
ما خودمون هزینه پشتیبانی میگیرم و به کاربر هم خدمات میدیم
مگر اینکه کاربر خودش نیاز به پشتیبانی نرم افزاری و ... نداشته باشه
وقتی هزینه های یک سرویس دهنده بالا هست و داره سرویس با کیفیت خوب ارائه میده باید هم هزینه های سرویس هاش بالا باشه

این را هم بگم که هیچ زمان سرویس های خارجی را که دارن سرویس میده با چند دلار با سرویس دهنده داخلی مقایسه نکنید
اگر یک بار خرید کنید متوجه میشید که تفاوت چقدر هست

موفق باشید

ببخشید میشه فرق بین سرویس های خارجی با داخلی را بگید
من تازه وارد هستم و اطلاعی ندارم
به نظر من خرید سرویس های خارجی خیلی خیلی بهتره
نظر شما چی است؟

mamali5
April 25th, 2011, 19:56
نظر شما چی است؟

یک نمونش اینکه سرویس دهنده های خارجی خیلی رو قوانینشون تاکید دارن و کاملا جدی هستن
یهو دیدی یه کاری کردی که تو قوانینشون نبودو سایتت رفت هوا!

Warez-Host.IR
April 25th, 2011, 20:16
نظر شما چی است؟
اول اینکه الان یکی از مدیران باز به من اخطار میده میگه رحمان چقدر بحث میکنه :D

چون ساعت 8 و اندی هست و از صبح ساعت 8 صبح پای سیستم هستم و خسته شدم زیاد تایپ نمی کنم ولی فقط چند نکته را بهتون توضیح بدم
50% سرویس دهندگان خارجی با ایران مشکل دارند
عده ای هم که سرویس میدن پشتیبانی خوبی ندارن
شاید بگید حرف مفت میزنم و اگر اینطوری بود این همه مشتری و ... نداشتن
شما تا زمانی به عنوان یک مشتری نزد سرویس دهنده خارجی خوب هستید که کاملاً تابع قوانین اونها باشید
اگر فردا بهتون پیام داد گفت فلان پست را حذف کن از روی سایتت یا آمار سایتت بالا رفته یا مشکل ساز میشه سریع سایت شما را می بندن
حتی سرویس دهنده هایی هم که دارن با عنوان هاست نامحدود سرویس میدن شرایط استفاده از منابع دارن
شاید همون اول اعلام نکن که شما چقدر حق استفاده از منابع اصلی سرور را دارید ولی زمانی که شما مقداری به سرور اصلی فشار وارد کنید و بیش از حد یک سایت معمولی بخواید رم و پردازنده مصرف کنید سریع با گزینه Suspend مواجه میشید
شاید قیمتی که ارائه میدن از نظر ما ایرانی هم عالی باشه و کم باشه
ولی برای مردم کشور خودشون مناسب هست نه ما
شما هیچ گونه پشتیبانی تلفنی نخواهی داشت
هیچ گونه قرار داد کتبی یا ... نمی تونی بگیری که اگر روزی مشکل ایجاد شد پاسخگو باشن
تنها میتونید تیکت بزنید یا ایمیل که هر وقت حوصله داشته باشن پاسخ بدن
این مورد را چون خودم قبل از ورود به عرضه فروش هاست و ... تجربه کردم میگم
برای سایت شخصی خودم از یک سایت خارجی هاست خرید کردم همه چیز خوب بود تا 4 ماه بعد یک رو که از خواب بیدار شدم رفتم ببینم تو انجمن سایت چه خبر هست دیدم سایتی در کار نیست
ایمیل زدم گفتن هارد مشکل داره اطلاعات پریده
ما هم دیگه نمی تونستیم کار کنیم از صفر شروع کردیم
برای اطمینان از این حرف از مصطفی یا همون s.w.a.t.e میتونید سوال کنید که رو سایت شهرآموزش ما چه کارهایی کردیم

این تنها یک نمونه بود که برای خود من پیش آمده بود
حالا شما فرض کن از سرویس دهنده ایرانی سرویس داشته باشی
حداقل یک قرارداد میتونی ازش بگیری یا هر چیز دیگه ای که اگر مشکلی داشتید پیش آمد جوابگو باشه
یا نهایت میری ازشون شکایت میکنید و به حقتون میرسید

ابتدای همین سال 90 ما 2 تا از سرورهای اختصاصیمون رفت رو هوا تو آلمان
دیتاسنتر به ما جواب درستی داد ؟؟
فول بک آپ داد ؟؟
تازه ما که مدتها با نت دایرکت کار کرده بود

(( هرچند خودم به یک شکلی بک آپ ها را از سرورها کشیدم بیرون ))

پس بهتره مقداری معقولانه فکر کنیم و به خاطر چند هزار تومان کمتر کیفیت سرویس ها را فدای کیت اونها نکنیم

خوب دیگه زیاد نوشتم , قرار بود کم تایپ کنم
باز هم سوالی بود در خدمت هستم
موفق باشید

om!d-D
April 25th, 2011, 20:31
کاملا با دل و جون تایید میشه :)

HyperServer
April 25th, 2011, 20:45
صحبت های رحمان کاملا تایید میشه...
ولی در یک جمله اینکه شما داری به عنوان یک ایرانی خرید میکنید...
گذشت اون زمون که ایرانی رو می ذاشتن رو تخم چشماشون....
الان اون کسی هم که خارج از کشور سالم کار می کنه ...تا بفهمه شما ایرانی هستی هر طور که خودش بخواهد به شما سرویس میده... چون :
* 1 - اسم ایرانی ها همه جای دنیا بد در رفته
* 2 - میدونن که دست شما به هیچ جا بند نیست... اگرم بتونی با کلی هزینه از ایران پیگیری کنی...توی مجمع قضایی به نفع شرکت خودشون رای میدن .... و اگر هم این کار رو نکن به دلیل تحریم شما حقی نداری و شاید یه جریمه کوچیک اون شرکت رو بکنن.....

این دیگه تا تهش هستش...

در مورد قیمت هم که گفته شد که ملاک هستش که با سرویس دهنده خارجی باید نزدیک باشه کاملا رد میشه چون :
اول اینکه اون ها خودشون provider هستن .... و ما در ایران واسطه
دوم اینکه سطح درآمدی اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران با خارج از کشور زمین تا زیر زمین فرق داره (حقوق تو ایران 300 تومنه و خارج از ایران شاید 10 برابر و ..... که این جا جای باز کردن نیست)

با تشکر - فرزاد محبعلی