PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند به راهنمایی درباره ثبت شرکتم

dade24
April 22nd, 2011, 13:31
دوستان سلام ....

حقیقتش میخام شرکت ثبت کنم .... و در زمینه های زیر فعالیت کنم
طراحی نرم افزار (تحت وب و ویندوز )
طراحی مالتی مدیا
طراحی سایت
هاستینگ
اس ام اس
و عرضه عمده قطعات موبایل و کامپیوتر

من رفتم اداره اسناد اونجا هیچی نپرسیدم اونا هم توضیحی ندادند و گفتند برای ثبت برو فرم نام رو بگیر پرکن بیار

من گرفتم اس ها رو وارد کردم ....

اولین سوال اینه که مسئولیت محدود بزم یا سهامی خاص ؟؟/
فرقش چیه ؟

دومین سوال آیا برای فعالیت در این زمینه ها باید مدرک مهندسی کامپیوتر داشته باشم ؟!؟!؟

سومین سوالم با توجه به زمینه های فعالیتی کهمیخام داشته باشم چه نوع زمینه فعالیتی باید انتخاب کنم /....

مثلا جایی قید میشه فقط کامپیوتر یا فقط هاستینگ یا میشه در همه جا فعالیت کرد ؟؟؟؟

دوستان لطفا جواب این سه سوال رو راهنماییم کنید خدایی واجب شنبه میخام برم برای ارائه فرم ثبت نام ....

021teh
April 22nd, 2011, 13:39
راحت ترینش مسوئیلت محدود هست

تا جایی که ما میدونیم
اینا که شما نوشتی همرو با هم بکنی میشه تداخل صنفی

maroofi
April 22nd, 2011, 17:39
مسئولیت محدود یک سری کمبودها نسبت به سهامی خاص داره. پس سهامی خاص بگیر

اگه تو فامیل یکی رو داری بده به اون برایت پر کنه./
به خدا یکی دوتا نیست وگرنه همشو بهت میگفتم.

برای سئوالاتت هم ( اگر میخوای برنامه نویسی و تولید نرم افزار ( دقت کن ) تولید محصولی رو داشته باشی باید یکی از اعضای شرکت ویا رییسش - دقیق یادم نیست - باید مدرک مهندسی رو داشته باشه.)
که منم یک پولتیک زدم و اون چندسال پیش که ثبتش کردم و هنوز دانشجو بودم نوشتم برنامه نویسی سایتهای اینترنتی - هنوز هم نفهمیدن چی نوشتم !!! - و اصلا نیازی به مهندس نداشتم . در صورتی که اگر اسم تولید نرم افزار رو بیاری باید بری مهندس گیر بیاری 2 میلیون تومن بهش بدی تا شرکتشو به اسمت ثبت کنه.

حالا دیگه نمیدونم قانون عوض شده یا نشده داستان الان چیه.
ولی تفاوت دو تا واژه رو دقت کن !

برای فروش سخت افزار مشکلی نداری. میتونی بنویسی فروش سخت افزار و نر م افزار کامپیوتر.
در ضمن یک چیزی راجب به اساسنامه هم بهت بگم . اینو یکی از بچه ها اون موقع به من گفت . ....گفتش از هرچیزی که میدونی برای شرح فعالیت شرکت بنویس ! کافی نت ! فروش گوسفند ! هرچیزی که میدونی بنویس . چون تو باید مطابق با اساسنامه فروش و تولید داشته باشی. پس شاید فردا روزی نخواستی که کار هاست انجام بدی و بری کافینت بزنی . پس همه چی بنویس از طراحی شبکه تا اسمبل سیستم و غیره. هرچیزی . من الان دفتر نیستم ولی اگر اسانامه رو باز کنی از همه چی نوشتم . اون موقع فروش هاست کار نمیکردم وگرنه مینوشتم.

برای این مواردی که گفتم نیازی به مدارک مهندسی نداری و هیچ مدرکی هم نمیخواد.
فروش هاست رو هم میتونی داشته باشی ولی اگر گیر دادن میتونی بنویسی ( اجاره سیستمهای اینترنتی ) کلا باید با کلمات بازی کنی . در واقع شما هم هاست رو نمیفروشی یک سیستم رو به طرف اجاره میدی. میتوین بنویسی اجاره سرورهای اینرتنتی .
من فروش هاست نداشتم و نمیدونم که این مورد هم گیرمیدن یا نه.
ولی اگر مشکلی هم پیش اومد بیا بنویس راهنماییت مییکنیم