PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخمصه بدی گیر کردم !

mohebali
April 22nd, 2011, 10:14
سلام
من به دلایلی جایی مشغول به کار شدم و صاحب کار از من 2تا برگه خواست که
1-کپی فیش حقوقی پدر(که معلم هست)
2-فتوکپی مدارک(کارت ملی و شناسنامه)
به دلیل اینکه بسیار مغرور ،بد دهن و بی اخلاق است میخوام قطع همکاری کنم.
میخواستم بپرسم این مدارک برای من مشکلی ایجاد نمی کنه؟
در ضمن هیچ امضایی نه توسط من نه توسط پدرم زده نشده.
ممنون میشم دوستان همه جوانب رو بررسی کنند و به من بگن که من بی گدار به آب نزنم.

mohsen1
April 22nd, 2011, 10:32
خیر! این مدارک و حتی مدارک قوی تر از این زمانی بدرد می خوره که از شما خلافی سر زده و به کمک این اسناد می تونن پیگیری کنن و شما رو پیدا کنن.

mohebali
April 22nd, 2011, 10:34
خیر! این مدارک و حتی مدارک قوی تر از این زمانی بدرد می خوره که از شما خلافی سر زده و به کمک این اسناد می تونن پیگیری کنن و شما رو پیدا کنن.

شکایت که نه !
منظورم سو استفاده از مدارک پدرم و خودم هست !

Mehdi92
April 22nd, 2011, 10:50
از طریق فیش حقوقی میشه ضامن کسی شد فکر کنم ! البته یا باید خود دارنده فیش باشه یا اینکه اگر در خدای نرده در قید حیات نیستن سرپرست خانوار باید باشه که حقوق رو دریافت میکنه ! (100 درصد نیست شنیدم)

AriyaDownload
April 22nd, 2011, 10:53
به دلیل اینکه بسیار مغرور ،بد دهن و بی اخلاق است میخوام قطع همکاری کنم.

برو یکم حالش رو بگیر
یه بار صداش رو ظبط کن موقعی که فحاشی می کنه (البته اگه به تو فحش می ده :112:)
بعد برو ازش شکایت کن :71:
بذار آدم بشه :113:

ماده 608 قانون مجازات اسلامی : توهین به افراد از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک چنانچه موجب حد قذف نشود به مجازات شلاق تا 74 ضربه و یا پنجاه هزار ریال تا یک میلیون ریال جزای نقدی خواهد بود.

mohsen1
April 22nd, 2011, 10:56
از طریق فیش حقوقی میشه ضامن کسی شد فکر کنم ! البته یا باید خود دارنده فیش باشه یا اینکه اگر در خدای نرده در قید حیات نیستن سرپرست خانوار باید باشه که حقوق رو دریافت میکنه ! (100 درصد نیست شنیدم)

حضور خود کارمند ضروری هست پس موردی نداره.

mohebali
April 22nd, 2011, 10:59

در قید حیات هستن خدا رو شکر .(ان شالله 120 سال هم عمر کنند)
اینکه باید خود ضامن باشه شکی نیست !
ولی خب مملکته خیلی قانونمندی داریم برای همین میترسم جایی ،کاری....

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

74 ضربه و یا پنجاه هزار ریال تا یک میلیون ریال جزای نقدی خواهد بود.
نکته انحرافی توی تاپیک خودم !
یعنی اینا ارزششون یکیه !!!!!!

ادامه ندید.
فحش نمیده ولی خیلی بد حرف میزنه الفاط بدی رو هم به کار میبره

Mehdi92
April 22nd, 2011, 11:01
خدارو شکر در قید حیات هستند و از این لحاظ نمیشه سوء استفاده کرد.
ولی اگر کارمند خدای ناکرده فوت شده بود همسر ایشون یا فرزندش که حقوق ایشون رو میگیرن باید بتونن ضامن شن درسته ؟

mohebali
April 22nd, 2011, 11:02
در ضمن هر کاری می کنم خودش بی خیال من بشه و قضیه ختم به خیر بشه نمیشه !
بی خیال من نمیشه ! آخه انصافا خوب براش کار کردم. کارهر کسی نیست این کار
ولی حیف که صاحب کار آدم.....

Iman.r
April 22nd, 2011, 11:04
برو یکم حالش رو بگیر
یه بار صداش رو ظبط کن موقعی که فحاشی می کنه (البته اگه به تو فحش می ده :112:)
بعد برو ازش شکایت کن :71:
بذار آدم بشه :113:

ضبط صدا خودش جرم محسوب میشه

AriyaDownload
April 22nd, 2011, 11:14
ضبط صدا خودش جرم محسوب میشه
آره
ولی وقتی برای دادگاه و بخوایی حرفت رو ثابت کنی
اشکال نداره
چون استفاده غیرمجاز نکردی :d

tinavps
April 22nd, 2011, 11:15
انجمن تالار های مشاوره و کارهای حقوقی و روانشناسی داشته یا تازه ایجاد شده ؟
برگ های بدون امضا به درد نمی خوره. فیش حقوقی تنها مثل یک برگی از روزنامه است.

mohebali
April 22nd, 2011, 11:20

انجمن
متفرقه
متفرقه
مخمصه بدی گیر کردم !

انجمن متفرقه در متفرقه است

tinavps
April 22nd, 2011, 11:24
کارش چی هست ؟ به دخل دسترسی داری ؟ بهتون Access داده یا بقولی permission داری دخل رو باز کنی پول برداری ؟ یا مثلا اکانت root رو برداری ؟

mohebali
April 22nd, 2011, 11:29
کارش چی هست ؟ به دخل دسترسی داری ؟ بهتون Access داده یا بقولی permission داری دخل رو باز کنی پول برداری ؟ یا مثلا اکانت root رو برداری ؟

کارش طوری هست روزانه نزدیک 300-400 دلار زیر دستم میاد(البته نه به صورت مستقیم)
فرقی نداره

در ضمن جناب تینای عزیز شما کلا جالب پست میزنی ها؟؟؟!!!!!!

Access permission
یعنی اینقدر انگلیسیتون میاد که نمی تونید بگید دسترسی یا اجازه ؟!!!!!!!!
یاد دوستان عزیزی که صنعت هاستینگ تو دستشونه و بسیار متواضعانه برخورد می کنن !

tinavps
April 22nd, 2011, 11:34
تو صرافی کار می کنید ؟ یعنی امکان داره تومان به دلار رو با قیمت خوب انجام بدهید ؟

mohebali
April 22nd, 2011, 11:36
تو صرافی کار می کنید ؟ یعنی امکان داره تومان به دلار رو با قیمت خوب انجام بدهید ؟

i-)

دوست عزیز شما کلا دوست دارید تاپیک خراب کردن رو.

Iman.r
April 22nd, 2011, 11:51
آره
ولی وقتی برای دادگاه و بخوایی حرفت رو ثابت کنی
اشکال نداره
چون استفاده غیرمجاز نکردی :d

اشتباه نکن! واسه دادگاه هم ببری جرم محسوب میشه!
واسه خود من یه بار پیش اومده!

ali2k
April 22nd, 2011, 13:55
تا زمانیکه شما قرار داد یا پیمانی را امضا نکرده باشید می توانید محل کار را ترک کنید بدون اینکه مسئولیتی را برعهده داشته باشید ولی این قطع ارتباط باید با اطلاع دو طرف باشه به عبارت دیگه شما نباید از فردا نری و جواب ندی و ... باید به صاحب کار اطلاع بدی که از فلان تاریخ دیگه امکان ادامه فعالیت را نداری و هرگونه مسئولیت و تعهدی را از شما سلب کند. به این صورت دیگه بعدا صاحب کار نمی توانه از شما شکایت کنه که ضرر و زیان زدید یا موردی به واسطه رفتنتان را به شما نسبت بده .

mohebali
April 22nd, 2011, 13:57
تا زمانیکه شما قرار داد یا پیمانی را امضا نکرده باشید می توانید محل کار را ترک کنید بدون اینکه مسئولیتی را برعهده داشته باشید ولی این قطع ارتباط باید با اطلاع دو طرف باشه به عبارت دیگه شما نباید از فردا نری و جواب ندی و ... باید به صاحب کار اطلاع بدی که از فلان تاریخ دیگه امکان ادامه فعالیت را نداری و هرگونه مسئولیت و تعهدی را از شما سلب کند. به این صورت دیگه بعدا صاحب کار نمی توانه از شما شکایت کنه که ضرر و زیان زدید یا موردی به واسطه رفتنتان را به شما نسبت بده .
خب من الان اگر این کار رو بکنم و به قول شما از فردا سرکار نباشم . میتونه شکایت کنه؟
چجوری میخواد ثابت کنه؟

EXXXIR
April 22nd, 2011, 14:05
خب من الان اگر این کار رو بکنم و به قول شما از فردا سرکار نباشم . میتونه شکایت کنه؟
چجوری میخواد ثابت کنه؟

مگه شما قرارداد بستی مثلا به مدت یکسال کار کنی با مبلغی تعیین شده حقوق؟ اگر قراردادی نباشه که هیچی قرار داد اگر بستید باید ببینید برای فسخ چیا توش هست.

ali2k
April 22nd, 2011, 14:30
چجوری میخواد ثابت کنه؟

کار سختی نیست ، شکایت می کنه که یک مشکلی تو کارش پیش امده یا ***ی یا خرابکاری یا خسارتی وارد شده و عنوان میکنه که شما را برای انجام کاری به مدت مشخص با فلان هزینه به کار گرفته بوده (این مورد میشه مثل اینکه مثلا شما انجا داشتی دوره کارآموزیت را میگذروندی یا مثلا بصورت خدماتی امده بودی یک کاری را انجام بدی و بری) بعد شاهد میاره که شما اونجا بودی برای اثبات حرفش و بعد شما را میکشه دادگاه تا از خودت دفاع کنی و اگر نتونی محکوم میشی خسارتش را جبران کنی ...

برعکس همین هم هست معمولا کارگر ها هم از این کارهای می کنند ولی اگر کارفرما این کارو بکنه حساب شده تر و محکمتر اقدام میکنه ...

کلا دنبال دردسر اگر نیستی همان کاری که گفتم مطمئن تره :)

dollar
April 22nd, 2011, 16:58
حالتون اصلا خوب نیست یا شاید هم ایران زندگی نمیکنید !!!
آخه با کپی مدرک چیکار میشه کرد؟ مارو گرفتین هان
من از یکی مدرک اصلی دارم همراه با امضا و مهر که باید بهم خانه بده الان یکسال دادگاه میبره میاره اخرش هم معلوم نیست . بعد تو میگی کپی را میتونه کاری کنه ؟ خیلی بامزه این .....

Reza.exe
April 22nd, 2011, 17:20

بسیار عالی :d
شما که به 115 پست رسیدید ، دیگه چر انقدر اسپم می زنید

mohebali
April 22nd, 2011, 17:44
بسیار عالی
شما که به 115 پست رسیدید ، دیگه چر انقدر اسپم می زنید
جانا سخن دل می گویی

maroofi
April 22nd, 2011, 17:56
برگ های بدون امضا به درد نمی خوره. فیش حقوقی تنها مثل یک برگی از روزنامه است.
یک ذره بیشتر وایسی چیزای جدیدتری هم میبینی...:71: :دی

خدمت صحاب تاپیک :
خوب تو که از یک غرولند ترسیدی چرا میخوای کار کنی ؟ کار نکن برو بشین تو خونه کمک به منزل بکن کارای خونه رو انجام بده . هرکسی رو برای یک جایی ساختن . محیط کار هم همینه.
اون مدارکت هم کسی نمیخواد یعنی به درد کسی نیمخوره.
این همه شناسنامه توی این سایتها هست هیچ مسئله ای هم اتفاق نیفتاده حالا واسه تو مشکل پیدا بشه ؟
http://www.aksmod.com/wp-content/uploads/2010/01/0212515200252.jpg

یارو فکر کرده الان C I A دنبالش میفته :))
فوقش هم فیش حقوقی پدرت مسئله ساز بشه .. که نمیشه.
این ماجراجوییهای شما فقط یک نتیجه داره : دیتابیس سایت رو سنگین کنی.

ما دوستدار اقای وحید صاب انجمن هستیم دوست نداریم دیتابیس سایت الکی شلوغ بشه :) .
جونم برای وحید :x

tinavps
April 22nd, 2011, 18:06
اقا مالکین فروم انجمن متفرقه رو راه اندازی کردند که مواردی که در انجمن های مختلف ذکر نشده اینجا مطرح شه پیرامون برنامه نویسی تحت وب و هاستینگ مثلا سوال در مورد socket programming نه که مثلا یکی مثل شما بیاد تاپیک بزنه :
فرق بین پراید و دوو
طریقه گرفتن وام ازدواج
فرمول محاسبه ی اضافه کاری
لطفا این تاپیک حذف گردد . ارزش سایت و کاربران حرفه ای سایت با این تاپیک ها زیر سوال برده می شود.

maroofi
April 22nd, 2011, 18:17
دوست عزیز شما دلت از جای دیگه پره !
یادم هست !
فکرهای پوچ و توهم !
خوشم میاد جمله هم نمی تونی کمی تغییر بدی و همونی که خودم بهت گفتم رو میگی !

---------- post added at 05:01 pm ---------- previous post was at 05:00 pm ----------

دوست عزیز شما دلت از جای دیگه پره !
یادم هست !
فکرهای پوچ و توهم !
خوشم میاد جمله هم نمی تونی کمی تغییر بدی و همونی که خودم بهت گفتم رو میگی !

اون قضیه رو قاطی نکن .. اون قضیه یک چیز دیگه ای بود این قضیه هم یه چیز دیگریه ..... ارتباط این دوتا مثل ارتباط گودرز به شقایق هست.:71:
احتمالا سر کار هم از همین رفتارها داشتی یارو خودش غیر مستقیم اخراجت کرده. این ها همش سیاست کاریه... که تو نفهمیدی.
بهتره بری رفتارتو درست کنی.

گفتی قم هستی اگه یک جو غیرت داشتی میرفتی کنار همون زیارتگاه تسبیح میفروختی ...کار میکردی .. کار که عیب نیست.
مشکل همه بیکاران ایرانی چیه ؟؟؟ کار بدون دردسر و مفت میخوان....شما هم به جای اینکه اینجا روضه بگیری بهتره به فکر یک شغل ابرومند و بخور و نمیر باشی.. دور باباتو خط بکش چون از معلمی پارتی بازی بهت نمیرسه. برو سراغ فک و فامیلات ببین کسی توی دستگاه هست اگه نبود بعدش زانوی غم بغل بگیر.

به هرحال گفتنیها رو گفتم .... . ادامه دادن این بحث برای من سودی نداره... و ممکنه تو بیشتر حرص بخوری. I-)
موفق باشی :)

maroofi
April 22nd, 2011, 18:29
بهش میگم.

عجـــــــــــــــــــــــ ــب

شما صنف رو زدی؟

جالبه

be successfull
اگر این جواب دادنها به نیت نشون دادن شخصیت خودت هست ! پس بیچاره به اون مدیری که تو رو استخدام کرده....

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

اقا مالکین فروم انجمن متفرقه رو راه اندازی کردند که مواردی که در انجمن های مختلف ذکر نشده اینجا مطرح شه پیرامون برنامه نویسی تحت وب و هاستینگ مثلا سوال در مورد socket programming نه که مثلا یکی مثل شما بیاد تاپیک بزنه :
فرق بین پراید و دوو
طریقه گرفتن وام ازدواج
فرمول محاسبه ی اضافه کاری
لطفا این تاپیک حذف گردد . ارزش سایت و کاربران حرفه ای سایت با این تاپیک ها زیر سوال برده می شود.
احسنت ! هزارتا لایک !

tinavps
April 22nd, 2011, 18:33
من با انواع زبان های زیر کار کردم جوجو :
c
vb
vba
php -mysql
java jquery css
flash
photoshop corel realdraw mmb
من تو هر جای دنیا برام کار هست کوچولو

هم از استخدام هم از هاستینگ هم از سایت تبلیغاتی درامد دارم
تو هنوز تو یکی از زمینه هایی که من گفتم تخصص نداری کجا دنبال کار می گردی ؟
من حرفه ای ترین نیستم اما کم کسی هم نیستم

وقتی می گم این تاپیک حذف شه واسه اینه که ابرو خودت میره چند نفر میان کوچک ترین چیز رو بهت یاد میدن به غرورت بر می خوره .
اون صاحب کارت هم حق داره انقدر ایرانی ها تو محیط کار نامردی کردند چاره ای جز محکم کاری نداره.

mohebali
April 22nd, 2011, 18:39
من با انواع زبان های زیر کار کردم جوجو :

من تو هر جای دنیا برام کار هست کوچولو

تو هنوز تو یکی از زمینه هایی که من گفتم تخصص نداری کجا دنبال کار می گردی ؟
چی بگم !

Ali-718
April 22nd, 2011, 20:34
این دوستمون یک سوال پرسید ، خیلی ها اینجا هستد که از حقوق چیزایی میدونن
طبق قوانین انجمن کسی که خارج از موضوع تایپک پست بزنه اسپم به حساب میاد
این دوستمون سوال پرسیدند که مشکل داره یا نه ! خب از این دو حالت مثبت یا منفی خارج نیست جوابش !
اما میتوستید محترمانه تر جواب بدید
کاش به جای بعضی از خرج های الکی که تو ایران میشه یکم بیشتر به فرهنگ بها میداند
من یکی از دوستام وکیل هست خواستی هماهنگ میکنم شمارشو میدم بهت یک مشاوره ازش بگیر
یا علی

mohebali
April 22nd, 2011, 20:37
علی آقا
اومدم جواب بدم و بعضی چیز ها رو رو کنم . نشد. به حرمت همین اسمی که تو آواترمه.
این انجمن رو بگردید از این جور تاپیک ها زیاده .
ممنون