PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاص dns متفاوت برای subdomain

motahhari
July 24th, 2009, 19:19
سلام

من دو مشکل اساسی دارم که علاوه بر جستجوی فراوان هنوز به جوابی نرسیدم براش.

1. فیدبرنر این امکان رو به کاربراش میده که آدرس فیدهاشون رو روی سایت خودشون قرار بدن. یعنی این طوری بشه:
حالت عادی : feeds.feedburner.com/feedname
حالت خاص : feeds.domain.com/feedname
برای این کار از ما میخواد CNAME دامین هارو تنظیم کنیم روی آدرسی که خودش میده. اگر امکانش هست توضیح بدین چطور میشه این کار رو انجام داد؟ دامین من روی mambolearn.org هست.
من بلد نیستم چقدر چیزهایی مثل value و TTL چی هستند.

2. می خوام که subdomain هایی ایجاد کنم که DNS هاش متفاوت از خود دامین باشه. یعنی میخوام یک تیکه از سایت روی سرور دیگه ای باشه. برای اینکار چه میشه کرد؟

(البته با بگم که هدف نهاییم از این کار اینه که واسه وبلاگ هایی که خودم دارم ساب دومین از دومین اصلی بدم.)

hamekareh
July 24th, 2009, 21:04
سلام دوست عزیز .

اصلا کاری نداره .. میری تو پنل مدیریتی سرورت ( یا اینکه دستی ) بد باید قسمت مدیریت دی ان اس ها بری و خیلی راحت فیلد مورد نظر خودتو اضافه کنی . :)

سلام

من دو مشکل اساسی دارم که علاوه بر جستجوی فراوان هنوز به جوابی نرسیدم براش.

1. فیدبرنر این امکان رو به کاربراش میده که آدرس فیدهاشون رو روی سایت خودشون قرار بدن. یعنی این طوری بشه:
حالت عادی : Feeds.feedburner.com/feedname
حالت خاص : Feeds.domain.com/feedname
برای این کار از ما میخواد cname دامین هارو تنظیم کنیم روی آدرسی که خودش میده. اگر امکانش هست توضیح بدین چطور میشه این کار رو انجام داد؟ دامین من روی mambolearn.org هست.
من بلد نیستم چقدر چیزهایی مثل value و ttl چی هستند.

2. می خوام که subdomain هایی ایجاد کنم که dns هاش متفاوت از خود دامین باشه. یعنی میخوام یک تیکه از سایت روی سرور دیگه ای باشه. برای اینکار چه میشه کرد؟

(البته با بگم که هدف نهاییم از این کار اینه که واسه وبلاگ هایی که خودم دارم ساب دومین از دومین اصلی بدم.)

mehrserver
July 24th, 2009, 21:42
سلام.
قبلا سایت های داشتم که بهشون ادرس فید میدادی یه کد برات درست می کردن
میزاشتی توی سایتت عنوان های فیلد رو بهت میداد
کسی هست که نمئنه ای از این سایت هارو بده که با فارسی مشکل نداشته باشه؟