PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عزیزانی که در سئو مهارت دارند !راهنمایی لطفا!

dade24
April 21st, 2011, 15:41
دوستان سلام

حقیقتش یه سایت با جوملا بالا آوردم ولی نمی دونم هرچی که به گوگل معرفی میکنم باال نمیاره ....یعنی بالا میاره در صفحات آخر سایت رو بال میاره سه چهار صفحه ای از وقتی که با این دومین قبلا سایتی بالا بود ایندکس شده ولی

در سرور جدید اصلا ایندکس نمیشه ......

دوستان راهی هست صفحات معرفی بشه به گوگل یا کدی ..چیزی که صفحات سایت رو معرفی کنه به گوگل مثلا وقتی سایت وب هاستینگ تالک یخایم بالا بیاریم میبینیم یه چیزایی رو از سایت گوگل و یاهو ترنسفر میکنه ...!!!!

این چیه ....!!!

دوستان الان سایت مون رو چی کنیم ...

اینم آدرس (http://dade24.com)

گروه نرم افزاری داده24 | طراحی سایت |فروشگاه ساز | کیفیت بالا | قیمت پایین (http://www.dade24.com)

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید

من الان بیش از 20 بار سایت رو معرفی کردم اولیش 15 روز پیش آخریش الان ولی .....

وقتی گروه نرم افزاری داده24 رو سرچ میکنیم صفحه اول مارو نمیاره ؟!؟!؟!؟!؟1؟

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید

من الان بیش از 20 بار سایت رو معرفی کردم اولیش 15 روز پیش آخریش الان ولی .....

وقتی گروه نرم افزاری داده24 رو سرچ میکنیم صفحه اول مارو نمیاره ؟!؟!؟!؟!؟1؟

CmanDesign
April 21st, 2011, 15:55
اول اینکه باید صبر کنید یه مقدار زمانی تا کامل سایتتون ایندکس بشه ، دوما به نظر من مهم ترین کار و اولین گامی که باید بردارید اینه که Google Webmaster Tools رو به قول یکی یاورش رو استاد کنید . سایت رو اونجا ثبت کنید ، کد های مربوطه رو داخل قالب بزارید و وضعیت سایتتون رو بررسی کنید . دومین مساله ثبت توی Alexa ــه و سومین مرحله اینه که داخل قالبتون متاتگ تعریف کنید . بعد اینکه فکر میکنم داده24 رو به داده 24 تغییر بدید بهتر باشه .. چندتا افزونه ی SEO برای جوملا نصب کنید ، بی تاثیر نیست :)

maroofi
April 21st, 2011, 16:47
بعد اینکه فکر میکنم داده24 رو به داده 24 تغییر بدید بهتر باشه .
استاد تفاوت این دو واژه در کجاست ؟:39: ایا داده 24 یا 24 داده ؟ مساله این است !!

. چندتا افزونه ی seo برای جوملا نصب کنید ، بی تاثیر نیست :)[/quote]
اون افزونه ها رو من توصیه میکنم که کسی نصب نکنه. پدر وب سایت رو در میاره ضمن اینکه ملت هم فرمودند که این افزونه ها کاملا بی تاثیر هستند. اکثرا کامپوننتها و پلاگینهایی هستند که در نسخه مجانی ورایگان تاثیر چشمگیری ندارند. و به قول استاد باید هزینه کنید و پولی به جیب این شرکتهای سئو کار بریزید تا سایت سئو بشود.

dade24
April 23rd, 2011, 20:00
دوستان میشه راهنمایی کنید دقیقا باید در کجا سایت تایید بشه .....

Birserver
April 23rd, 2011, 20:46
در صورت تمایل به صرف هزینه پیام خصوصی بفرستید. تضمینی در دو هفته!

AriyaDownload
April 23rd, 2011, 23:00
در صورت تمایل به صرف هزینه پیام خصوصی بفرستید. تضمینی در دو هفته!

:39::39::39:

مطمئنید می تونید تو بازه زمانی دو هفته مسائل و روش های بهینه سازی رو سایت پیاده سازی کنید؟؟؟؟
زمان خیلی کمی هست

Birserver
April 23rd, 2011, 23:37
:39::39::39:

مطمئنید می تونید تو بازه زمانی دو هفته مسائل و روش های بهینه سازی رو سایت پیاده سازی کنید؟؟؟؟
زمان خیلی کمی هست
در عرض یک ماه برای سه کلیدواژه و در عرض دو هفته برای یک کلیدواژه وب سایت شما رو به صفحه نخست جستوجو می آوریم.
البته درصد محبوبیت و عمومیت واژه خیلی تاثیرگذاره!

kingoftehran
April 25th, 2011, 04:24
دوست عزیز اول باید مدتی صبر کنید
دوم باید حالت تبدیل html صفحات را فعال کنید جوملا برای سئو خیلی خوبه اگر هزینه کنی و در سایت های با رنک بالا تبلیغات متنی بدی که هزینه کمی هم می بره با سرعت خیلی زیاد نتیجه می گیرید.
البته روال کار را در webmastertools به صورت استاندارد انجام بدید.

dade24
April 25th, 2011, 08:49
یعنی چی حالت html رو فعال کنم

om!d-D
April 25th, 2011, 21:06
به ظاهر سئوی سایت شما اصلا مناسب نیست...به خصوص برای سایتی برای خدمات شما...سایت شما ایندکس شده چرا میگین نشده؟ !!!
اما شما با آدرس www.dade24 هفت صفحه را در گوگل ایندکس نمودید ، اما با dade24.com ، تعداد 41 صفحه تاکنون ایندکس شده اند.
اولین کاری باید بکنید این است که دامنه خود را روی non-www قفل کنید.
لطفا اصلا سایت را دیگر به موتور گوگل یا موتورهای دیگر معرفی نکنید، کار شما برای اینکه چند با رمعرفی کرده اید اصلا درست نبوده.
از ابزار گوگل وبمستر کمک بگیرید...تعیین کنید که سایت شما را بدون www ایندکس کند.منتظر باشید و سعی کنید در چند دایرکتوری لینک ثبت کنید.
اگر بتوانید روزی 1 مطلب در سایت بگذارید و در صفحه اول سایت نیز لینک کنید خوب است.
منتظر باشید تا گوگل راه خودشو پیدا کنه ، سر به سرش نذارید :دی

Woshka
April 25th, 2011, 22:24
توی twitter یا یاک سایت پر بازدید لینک سایتت رو وارد کن این باعث میشه گوگل سایتت رو سریع بشناس
sef service map رو برای پینگ بک استفاده کنی سری سایتت پیدا میشه
اگر هم نتونستی پینگ بک رو روی جوملا استفاده کنی یک وردپرس در یک پوشه سایتت نصب کن لینک سایت اصلی رو توش پست کن
باعث میشه که سریع موتور ها سایتت رو پیدا کنند