PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار paypal و انجام پرداخت های شما

exactserver
April 20th, 2011, 18:41
سلام

پرداخت های شما در کوتاه ترین زمان و با قیمت رقابتی و کاملا مطمئن به همراه وریفای کردن خرید های شما.
مبع پرداخت حساب بانکی می باشد و شرکت ثبت شده در زمینه هاستینگ در کشور ارمنستان هستیم و دارای تاییدهای بین المللی پس به راحتی خرید های هاستینگ شما را پرداخت و وریفای می نمائیم.
قیمت هر دلار 1150 تومان محاسبه می گردد و سایر ارزها همین نرخ در معادل آنها در بازرهای جهانی ضرب می گردد.
لازم به ذکر است پرداخت ها با هر مبلغی امکان پذیر می باشد از یک دلار تا ....

hamidreza_s
April 27th, 2011, 18:00
پرداخت ریسلرکلاب 110 دلار، با انجام تاییدهای لازم در صورت نیاز انجام میدید؟
میدونید که ریسلرکلاب بعضی مواقع به همنام نبودن کارت پولی و اکانت گیر میدن!

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

در ضمن پرداخت با کارت میخوام که درصد کارمزد اون 2.4% بشه.

exactserver
April 27th, 2011, 19:47
سلام، رسلرکلاب بد قلق هست ولی ما انجام دادیم برای چند نفر پنل شارژ کردم و برای یکی هم اسلاب بیسیک رو گرفتم. پرداخت رو با پی پل انجام میدیم ولی متصل به حساب بانکی هست و وریفای هم میشه و مشکلی نداریم.

sales data
April 27th, 2011, 19:55
لطفا قیمت فروش دلار پی پال را برای انتقال به حساب شخصی بنده اعلام نمایید

hamidreza_s
April 27th, 2011, 20:50
با پیپال که وضع من اینطوری میشه:
Payments made via PayPal are charged: 2.9% + 30 Cents
اما اگر با کردیت کارد بدم شاید اینطور باشه:
Payments with Online Transaction Password are charged: 2.4%
Payments without Online Transaction Password are charged: 3.2% + 30 Cents
شما چی فکر میکنید پرداخت شما کدوم حالته؟

atilnic
April 27th, 2011, 22:05
سلام

تأیید میشه.قابل اعتماد و مطمئن

با تشکر

sales data
April 28th, 2011, 00:29
شما قیمت بگو اول اوناشو میشه یک کاریش کرد
قیمت مهمتره :d

exactserver
April 28th, 2011, 00:37
سلام، والا دلار فعلا که همان هر دلار 1150 محاسبه می کنیم. در صورت درخواست در خدمت هستیم.

pyaz
April 28th, 2011, 15:35
سلام

تأیید میشه.قابل اعتماد و مطمئن هستند

با تشکر از exactserver

MbjHosting
April 28th, 2011, 18:11
در این هفته بیش از 350 دلار خریداری شد و هیچ مشکلی نبود. ان شالله در آینده نیز مشکلی نخواهد بود.

rezatak
April 30th, 2011, 10:47
سلام آقا چه جوری میشه با شما ارتباط برقرار کرد

sibs
April 30th, 2011, 10:56
این آیدی یاهوشونه . اکثر اوقات آنلاین هستند . یعنی همیشه همیشه آنلاین هستند

faridparsaei

موفق باشید

sandis
April 30th, 2011, 18:54
آقا من یه خرید از paypal دارم می تونی برام انجام بدی 30 دلار هست خبرم کن

MbjHosting
May 8th, 2011, 16:56
62100 تومان جهت خرید 54 دلار حدود 10 روز پیش واریز شد ولی تاکنون خبری از دلار نشده است.

exactserver
May 8th, 2011, 17:14
62100 تومان جهت خرید 54 دلار حدود 10 روز پیش واریز شد ولی تاکنون خبری از دلار نشده است.

سلام، شما بدون هماهنگی با ایشان پول را واریز کردید و ایشان در سفر هستند تا آخر هفته و به شما هم گفتند که چند بار خواستند پول شما رو برگردونند ولی سایت بانک ملی پیغام خطای سیستمی داده ولی الان شما منتظر بمانید که ایشان از سفر برگردند و در اولین روز کاری پول شما رو برگشت بزنن.
این پیغام رو بنده به نیابت ایشان در اینجا ثبت کردم که سو تفاهم برای دوستان نشه که چرا ایشان نیستند. انشاالله از آخر هفته ایشان جواب گو و در خدمت شما هستند.

MbjHosting
May 8th, 2011, 17:20
سلام، شما بدون هماهنگی با ایشان پول را واریز کردید و ایشان در سفر هستند تا آخر هفته و به شما هم گفتند که چند بار خواستند پول شما رو برگردونند ولی سایت بانک ملی پیغام خطای سیستمی داده ولی الان شما منتظر بمانید که ایشان از سفر برگردند و در اولین روز کاری پول شما رو برگشت بزنن.

سلام.
1- بدون هماهنگی نبوده است ایشان آنلاین بودند بنده واریز کردم ناگهان آفلاین شدند.
2- چندبار می خواستند برگشت بدهند پس چه شد؟
3- سایت بانک ملی فقط از ساعت 22 الی 23 قطع می باشد و در 5 روز گذشته بنده حدود 7-8 بار از این سامانه استفاده کردم که هیچ مشکلی نداشته است.
4- اگر ایشان در مسافرت باشند نمی توانند دلار واریز کنند؟
5- بنده 99% ترجیخ می دهم دلار به حسابم بیاید نه اینکه به حساب برگردانده شود.
6- ایشون در یاهو Available هستند ولی پاسخ نمی دهند.

موفق باشید.

---
May 8th, 2011, 17:28
سلام.
1- بدون هماهنگی نبوده است ایشان آنلاین بودند بنده واریز کردم ناگهان آفلاین شدند.
3- سایت بانک ملی فقط از ساعت 22 الی 23 قطع می باشد و در 5 روز گذشته بنده حدود 7-8 بار از این سامانه استفاده کردم که هیچ مشکلی نداشته است.

موفق باشید.
من دیشب با ایشون صحبت میکردم ایشون ایران بود و گفت نمی تونه خطر کنه و پوی واریز کنه
پرداخت من رو هم رد کرد گفت تا زمانی ایران هست برای هیچکس پرداخت نمی کنن
من و چند تا از بچه های این سایت سر پی پال یه ماه پیش کلی ضرر کردیم و به پولمون نرسیدیم شما 60000 تومن اومدید اینقدر داد و هوار راه انداختید

MbjHosting
May 8th, 2011, 17:37
من دیشب با ایشون صحبت میکردم ایشون ایران بود و گفت نمی تونه خطر کنه و پوی واریز کنه
پرداخت من رو هم رد کرد گفت تا زمانی ایران هست برای هیچکس پرداخت نمی کنن
من و چند تا از بچه های این سایت سر پی پال یه ماه پیش کلی ضرر کردیم و به پولمون نرسیدیم شما 60000 تومن اومدید اینقدر داد و هوار راه انداختید

لطفا خجالت بکشید.
60000 تومان مسئله بنده نیست.
بنده به مشتری قول داده بودم ظرف 12 ساعت لایسنس خریداری کرده و برایش کاری انجام دهم. ( شما روی شخصی حساب می کنید سپس خرید می کنید. )
درضمن بنده با ایشون دوست هستم؛ ولی مسئله بنده این است که ایشون می توانستند مبلغ را هرچه سریعتر برگشت دهند ولی پس از 10 روز هنوز برگشت ندادند.

znhost
May 8th, 2011, 20:13
من چندین بار ازشون گرفتم نگران پولتون نباشید . آقای محترمی هستند. و 200% تضمین میشن.
خود منم الان منتظرم برگردن و یکپرداخت رو برام انجام بدن.:53:

---
May 8th, 2011, 22:38
لطفا خجالت بکشید.

از چی ؟ از چی باید خجالت بکشم ؟ شما وقتی شرایط بیزینس رو ندارید اشتباه می کنید که کار انجام میدید
اگر شما بیزینس من باشید که توی پرداخت ها یه چیزی داریم به نام آلترنیت پی , ازاون استفاده میکردید نه بشینید به امید این آقا

من چندین بار ازشون گرفتم نگران پولتون نباشید . آقای محترمی هستند. و 200% تضمین میشن.
خود منم الان منتظرم برگردن و یکپرداخت رو برام انجام بدن.
بله اگر تا اون موقع دژبان گوشتو نگرفت پرتت نکرد تو بازداشتگاه :دی :-p پرداختتو بده ایشون انجام بدن =P~:78:

MbjHosting
May 8th, 2011, 22:43
از چی ؟ از چی باید خجالت بکشم ؟ شما وقتی شرایط بیزینس رو ندارید اشتباه می کنید که کار انجام میدید
اگر شما بیزینس من باشید که توی پرداخت ها یه چیزی داریم به نام آلترنیت پی , ازاون استفاده میکردید نه بشینید به امید این آقا

بله اگر تا اون موقع دژبان گوشتو نگرفت پرتت نکرد تو بازداشتگاه :دی :-p پرداختتو بده ایشون انجام بدن =P~:78:

جناب لطفا درست صحبت کنید.
اینکه به امید کسی بنشینیم یا خیر به خودمان مربوط است.
* بنده پست زدم تا ایشان پاسخگو باشند که ایشان پاسخ دادند و این مورد به شما ارتباطی ندارد و لطفا موضوع را با اسپم خراب نفرمایید.

exactserver
May 9th, 2011, 08:51
سلام.

موفق باشید.

سلام، من روی سیستم ایشان آنلاین هستم نه خود ایشان برای همین هم به پیغام های ارسالی به ایشان معمولا جواب نمیدم. این چه هماهنگی است که ایشان آنلاین بودند واریز کردید و بعد یه دفعه آفلاین شدند به ایشان نگفته بودید که الان واریز می کنید وگرنه میگفتند الان واریز نکنید من نمی توانم پرداخت کنم. در مورد مشکل سیستم بانک هم از طریق سیستم بانک ملی و صادرات این مشکل وجود داره امکان انتقال وجه وجود نداره و میگه مشکل سیستمی هست. اتفاقا ایشان به من گفتند که یه جوری پول شما رو از طریق ایران بر گردانیم.
دوستان الان مدت دو هفته هست این مشکل وجود داره چرا نمیشه انتقال وجه به سایرین رو در اینترنت بانک ملی و صادرات انجام داد؟ لطفا شماره حساب و شماره کارت و شماره شبای خودتون رو ارسال کنید تا ببینیم از راه دیگه میشه انتقال داد یا خیر.

ali_76
May 9th, 2011, 09:38
عزيز 7 دلار خريد دارم
ميتونيد برام انجام بديد؟
چقدر بايد براتون پول پرداخت كنم؟
حساب Credit Card (Visa/MC, AMEX) PayPal Google Checkout AlertPay

exactserver
May 11th, 2011, 21:01
سلام، دوستان من برگشتم ارمنستان و از روز دوشنبه نیز در خدمت شما هستم. این دوستمان هم که مبلغ 62000 تومان واریز کرده بودند برگشت دادیم اگر از دوستان کسی هست که باید مبلغش رو برگشت بدیم لطفا از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشند.

tinavps
May 14th, 2011, 00:12
اقا بنده پیام خصوصی دادم نتیجه نگرفتم منتظر شما هستم جزئیات و تلفن و غیره بگیرم یا روال کار...

exactserver
May 14th, 2011, 08:43
سلام، جواب دادم فکر می کنم. تمامی اطلاعات تماس در سایت های www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) و www.exactserver.ir (http://www.exactserver.ir) و www.drparsaei.com (http://www.drparsaei.com) ذکر شده است.
شماره تماس برای ایرانیان: 84313313 کد 308 این یه خط VOIP هست که من از ارمنستان جواب میدم.
شماره تماس ارمنستان: 0037499360667 و 003791360667
شماره تماس آمریکا: 0019095808026
ای دی یاهو: faridparsaei
ای دی اسکایپ: dr.parsaei
که ای دی ها هم در این سایت مشخص بود و می توانستید ببینید.

با تشکر
پارسایی

exactserver
May 17th, 2011, 18:03
پرداخت خرید های آنلاین با پی پل و آدرس خارج از ایران و وریفای کامل هر دلار 1250 در خدمت هستیم کارمزد هم نداره و از یک دلار تا هر قدر که باشه پذیرفته می شود.