PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزبانی وردپرس و سایتهای سنگین

znhost
April 19th, 2011, 23:08
با سلام
از تمامی سایت های با آمار بالا و لود بالا با 16% تخفیف، دعوت به عمل می آید.
توجه: در صورت مشاهده لود ضعیف و یا memory error هزینه دوره به صورت تمام و کمال بازگردانده می شود.
با ما در ارتباط باشید:
contact@znhost.com

ZnHost Co - (http://client.znhost.com/cart.php)

delta
April 19th, 2011, 23:33
منظور از امار بالا رو میشه توضیح بدید؟ با چه سروری میخواهید این سایتها رو میزبانی کنید؟ یک مشخصات بزارید ممنون میشم... در ضمن تو پنلهاتون سرویسهایی که گذاشتید هیچ کدوم به درد سایت آمار بالا نمیخوره..

ivik
April 19th, 2011, 23:37
سایت نیوک داشتم با بازدید ۲۵ هزار ! سبک هم طراحی شده بود ماهی‌ ۸۰ -۱۰۰ GB پهنای باند مصرف میکرد ، plan‌هاتون یخورده پهنای باندش کمه !!

znhost
April 20th, 2011, 00:03
منظور از امار بالا رو میشه توضیح بدید؟ با چه سروری میخواهید این سایتها رو میزبانی کنید؟ یک مشخصات بزارید ممنون میشم... در ضمن تو پنلهاتون سرویسهایی که گذاشتید هیچ کدوم به درد سایت آمار بالا نمیخوره..
http://www.webhostingtalk.ir/f20/23379/
به نظر من کانفیگ صحیح سرور از مشخصات سخت افزاری سرور مهم تره. مشکلی نداریم در صورت بروز ضعف سریعا هاردور رو تغییر میدیم.

سایت نیوک داشتم با بازدید ۲۵ هزار ! سبک هم طراحی شده بود ماهی‌ ۸۰ -۱۰۰ GB پهنای باند مصرف میکرد ، plan‌هاتون یخورده پهنای باندش کمه !!
عذر میخوام. بنظر شما 50گیگ در ماه برای 1گیگ هاست کمه؟

delta
April 20th, 2011, 00:17
به نظر من کانفیگ صحیح سرور از مشخصات سخت افزاری سرور مهم تره. مشکلی نداریم در صورت بروز ضعف سریعا هاردور رو تغییر میدیم.
منظورم رو متوجه نشدید برای یک سایت بازدید بالا پول در وحله دوم مهمه..اولین و مهمترینش قطع نشدند و سرعت بالا بودن هاست هست. نه اینکه آزمایشی بیاد رو سرور شما با تضمین اینکه اگر کم آورد پولش رو پس میدید! ذکر مشخصات سرور شما حداقل کاری هست که برای جذاب مشتری با سایت آمار بالا هست.

عذر میخوام. بنظر شما 50گیگ در ماه برای 1گیگ هاست کمه؟

بله کمه..سایت اصلی خود بنده 2 گیگ هم فضا نداره و فقط نیوک نصبه.ماهانه 300 گیگ پهنای باند میسوزونه! سایت آمار بالا الکی امار بالا نیست.تنها خود سیستمش و بازدیدش کلی میسوزونه..

AriyaDownload
April 20th, 2011, 00:27
با سلام
از تمامی سایت های با آمار بالا و لود بالا با 16% تخفیف، دعوت به عمل می آید.
توجه: در صورت مشاهده لود ضعیف و یا memory error هزینه دوره به صورت تمام و کمال بازگردانده می شود.
با ما در ارتباط باشید:
contact@znhost.com

ZnHost Co - (http://client.znhost.com/cart.php)

حاجی قصد تخریب ندارم
ولی واقعا این مشخصات سرور فکر نکنم بکشه و تحمل کنه سایت های پربازدید رو
اونم مخصوصان از نوع وردپرسیش

irlogo
April 20th, 2011, 00:34
میزبانی سایت های ورد پرسی پیش نیاز های تخصصی دارد

jfactor
April 20th, 2011, 09:23
ولی واقعا این مشخصات سرور فکر نکنم بکشه و تحمل کنه سایت های پربازدید رو
من که مشخصات سروری ندیدم که بشه روش بحث کرد و نظر داد!!!! فقط یک سری پلن هستن که نشون دهنده هیچی نیست!!! مطمئنید قصد تخریب ندارید!!!؟؟؟؟

delta
April 20th, 2011, 09:31
من که مشخصات سروری ندیدم که بشه روش بحث کرد و نظر داد!!!! فقط یک سری پلن هستن که نشون دهنده هیچی نیست!!! مطمئنید قصد تخریب ندارید!!!؟؟؟؟

پسر خوب قبل از نظر خوب نگاه کن...

مشخصات سرور رو گزاشتند... در ضمن اینجا کسی قصد تخریب کسی دیگر رو نداره جو سازی نکنید داریم بحث میکنیم راجب تیکتشون.. پارس دیتا که نیست بخواهیم تخریبشون کنیم!

znhost
April 20th, 2011, 10:10
مهم کانفیگ صحیح سرور هست که ما به درستی انجام دادیم و تست کردیم.
مشکلی نیست. کسی با این حرفا تخریب نمیشه. ایشون گفتن نمیکشه . بنده هم ارجا میدم به همون پست اول . یعنی اگه نکشید تمام و کمال هزینه دوره به شما بازگردانده میشه.
در مورد 400 گیگ هم باید بگم مشکلی نیست ما چنین سایتهایی رو میزبانی کردیم. بیشترین حجم مربوط میشده به عکس.
در صورت تمایل هزینه پهنای باند محاصبه میشه و اعلام میگرده

AriyaDownload
April 20th, 2011, 10:17
مطمئنید قصد تخریب ندارید!!!؟؟؟؟

بله
مطمئنم قصد تخریب ندارم
شما می تونید رورش دیگه ای برای افزایش پست هاتون استفاده کنید

IranianServer
April 20th, 2011, 12:19
به نظر من مهم تر از همه همون کانفیگ هست ، در ضمن ممکنه ایشون روی هر سرور بخواد یک سایت یا تعداد کمی رو میزبانی کنه ، دلیل نداره بگید جواب نمیده و ....

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

بله
مطمئنم قصد تخریب ندارم
شما می تونید رورش دیگه ای برای افزایش پست هاتون استفاده کنید

مگه به تعداد پست ها جایزه میدند که بخواد پست هاشو زیاد کنه !!!!!

delta
April 20th, 2011, 12:45
به نظر من مهم تر از همه همون کانفیگ هست ، در ضمن ممکنه ایشون روی هر سرور بخواد یک سایت یا تعداد کمی رو میزبانی کنه ، دلیل نداره بگید جواب نمیده و ....

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

مگه به تعداد پست ها جایزه میدند که بخواد پست هاشو زیاد کنه !!!!!

متاسفانه بله.. تو انجمن هر چی بیشتر مطلب گذاشته باشی بیشتر مورد اعتماد هستی و کاربرای جدید وقتی میان میبینن یکی پستهاش زیاده و... راحت تر خرید میکنند ازش.. فرهنگ غلطی که جا افتاده تو سایتهای ایرانی!

znhost
April 20th, 2011, 12:48
آقای دلتا لطفا از بحث خارج نسید. ممنون

delta
April 20th, 2011, 12:56
ببخشید.. حق با شماست.. مدیران هم پستهای اضافی رو کلا پاک کنند..تاپیک ایشون رو منحرف کردیم..

MelatHOST
April 20th, 2011, 12:59
به نظر من شما حق ندارید تاپیک ایشون رو خراب کنید
اگر نظری دارید باید تاپیک مجزا باز کنید یا به ایشون پیغام خصوصی بدید

filmbaran
May 29th, 2011, 19:12
ما فروم وی بی داریم و همینطور وردپرس ، با بازدید در حال حاضر 30 تا 35 هزار وبگذر ( وردپرس و سایت ) مشکلی با این سایت ندارید ؟ هاستینگ قبل در حال حاضر به دلیل استفاده بیش از حد منابع سرور سایت رو بستن و منتظر خبرشون هستیم !

؟؟؟؟؟