PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ست کردن دامنه روی دایرکت ادمین

xersis
April 19th, 2011, 13:13
سلام
عزیزان ، یکی از دوستان این مشکل رو داشت من اینجا مطرح میکنم امیدوارم حل بشه مشکلش :

به قلم خودش :
ببینید عزیزان من یک دامنه رو قبلا روی دایرکت ادمین ست کردم و کار میکنه و الان هم بالاست و name server اون رو دایرکت ادمین مثلا ns1.example.com و ns2.example.com هست و دیروز یک دامنه جدید دیگه رو هم رجیستر کردم و میخوام اونم روی همین سروری که دارم بیارم بالا بیارم . من وارد دایرکت ادمین شدم و از بخش reseller level یک یوزر جدید ساختم و همه مواردش هم درست کردم ولی الان که رسیدم به اخر نمی دونم باید چیکا کنم . آیا name server برای این دامنه جدید باید همان name server باشد که برای دامین قبلی ست کرده بودم یا باید تو دایرکت ادمین name server جدید بسازم و نیم سرور جدید رو برای دامین جدید اضافه کنم ؟؟منظور کلی ام اینه که باید برای همه دامنه هایی که ثبت میکنم یک نیم سرور جدید هم تو دایرکتی بسازم یا مال همشون ns1.example.com و ns2.example.com هست ؟؟؟

راستی من ست کردم دامنه رو هم روی directi پنل دامنه هم بلد نیستم ؟ باید چیا رو تغییر بدم ؟ من فقط name server و child name و A record رو درست کردم . کار دیگه ای انجام ندادم .

اینم بگم که چه زمانی که نیم سرور قبلی رو زدم و چه زمانی که نیم سرور جدید ساختم هنگام زدن آدرس سایت تو مرورگر این پیغام رو میده :

Error: Page cannot be displayed. Please contact service provider for more details. (1)

Birserver
April 19th, 2011, 13:20
برای اضافه کردن دامنه کافی است شما name server دامین های جدید را بر روی name server دامین اصلی ست کنید یعنی:

مال همشون ns1.example.com و ns2.example.com هست

مدت زمانی (معمولا تا 24 ساعت) طول می کشد که name server تنظیم شود. این ارور هم به خاطر همین مساله هست.

xersis
April 19th, 2011, 16:32
منظورتون name server دایرکت ادمین هست یا name server کنترل پنل دامنه ؟

Birserver
April 19th, 2011, 16:42
ببخشید درستش اینه:
name server دامین های جدید رو همون DNS name هایی که توی مدیریت دایرکت ادمین ساختید قرار می دهید!

xersis
April 19th, 2011, 16:57
ممنون

الان هم name servers که تو کنترل پنل دامنه بود و هم name server که هنگام ایجاد یوزر برای دامنه جدید در دایرکت ادمین بود رو همه رو ns1.example.com و ns2.example.com قرار دادن

اگر مشکلی داره کارشون باز بفرمائید تصحیح میکنkن . آخه باره اوله دارن درست میکنن.

Birserver
April 19th, 2011, 17:03
دامین اصلی سرور

sibs
April 19th, 2011, 17:39
ببخشید . حالا من از کجا بفهمم که درسته و ست شده و کار میکنه دامنه ؟؟؟ و همه چیزش ردیفه ؟؟؟